Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 18:00, Harvenar napisał:

Ponawiam pytanko: czy wie ktoś coś o najnowszym patchu do Diablo 2, który jest przygotowywany
przez Blizzard? :P Bardzo mnie to ciekawi.

http://diablo.phx.pl/news/nowy-patch-do-diablo-2-potwierdzony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wno nie gralem w D2, ale wtedy jak sprawdzalem na 1.10 dzialaly wszystkie z laddera - przed chwila jednak zajrzalem na arreat summit i rzeczywiscie czesc slow w ogole pierwszy raz na oczy widze i jest napisane, ze wystepuja tylko na ladder, widac, ze przez te kilka(nascie?) miesiecy chlopaki cos tam do tego D2 ciagle dodaja... ale moim zdaniem lepiej by bylo, zeby przestali w koncu majstrowac przy tym frankenstein''ie i wzieli sie za tworzenie czegos nowego, np. D3... ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:21, Abi Dalzim napisał:

Jak Ty moiżesz grać na BN?

Ja gram na BN bo jest żywszy od singla. Mam paru znajomych. (oni pomogą mi ja im najczęściej chodzi o przetaksowanie).
Poza tym sprawia mi to frajdę. Bo w gruncie rzeczy chodzi o pojedynek z prawdopodobieństwem;-)

>Tam tylko gonitwy za przedmiotami, baalruny, cziterzy, czekanie

Dnia 21.03.2008 o 13:21, Abi Dalzim napisał:

aż się łaskawie ktoś Twoimi itemami zainteresuje w handlu i nie będzie chciał Cię oszukać,
żebracy itp.

To czy ktoś uczestniczy w gonitwie za przedmiotami zależy tylko i wyłącznie od niego. Ja jakoś nie gonie za przedmiotami, a jeśli gonie to niezbyt szybko;-). Baalruny tylko wtedy jak mam wene(fajniejsze jest UTE).
A w kwestii handlu toj a zazwyczaj handluje przedmiotami, które szybko schodzą. Na chat nie wchodzę więc nie spotykam żebraków, oszuści jak to oszuści czasem się zdarzają, ale to raczej procentowa sprawa.

Dnia 21.03.2008 o 13:21, Abi Dalzim napisał:

Moglibyśmy się tak przekonywać nawzajem kilka dni i nic by z tego nie wyszło :D Każdy
ma jakiegoś bzika ;)


Co racja to racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Kupiłem sobie ostatnio Złotą Kolekcję Diablo 2 i rozegrałem 2 akty. Pomyślałem sobie żeby zagrać na "Battle Necie"... Tylko nie wiem jak to zrobić... I mam kilka pytań:
1. Czy trzeba mieć wszystkie patch''e żeby grać przez BN ?
2. Czy na BN można skorzystać z postaci zrobionej w singlu czy trzeba nową postać tworzyć ?
3. Czy ekran gry BN jest taki sam jak w singlu ?
4. Jak rozmawia się i sprzedaje przedmioty innym graczom ?
5. Czy zadania trzeba grupami wykonywać czy każdy nowy gracz zaczyna od początku i je wykonuje ?

PS: Chyba tyle. Jak sobie coś przypomnę to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

1. Czy trzeba mieć wszystkie patch''e żeby grać przez BN ?

Gra zaktualizuje się automatycznie po połączeniu z serwerem.

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

2. Czy na BN można skorzystać z postaci zrobionej w singlu czy trzeba nową postać tworzyć?

Można ale tylko grając na open BN (wszyscy używają tam hacków i innych wspomagaczy więc szkoda się w to bawić) polecam zabawę na close BN ale musisz zrobić nową postać.

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

3. Czy ekran gry BN jest taki sam jak w singlu ?

Ja nie zauważyłem żadnych zmian :p

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

4. Jak rozmawia się i sprzedaje przedmioty innym graczom ?

Poszukaj komend w Karczmie diablo lub innej stronie o tematyce D2

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

5. Czy zadania trzeba grupami wykonywać czy każdy nowy gracz zaczyna od początku i je
wykonuje ?

Questy możesz wykonać samodzielnie lub w grupie, to zależy od tego jak wolisz ;p

Dnia 24.03.2008 o 18:08, Blade2 napisał:

PS: Chyba tyle. Jak sobie coś przypomnę to napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mi się takie coś przypomniało:
1. Jak to jest ze skrzynką? Czy każdy gracz na jedną? Czy tylko ja mam dostęp do niej (do swojej skrzynki, oczywiście)?
2. Czy trzeba mieć jakieś konto założone na BN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 10:26, Blade2 napisał:

I jeszcze mi się takie coś przypomniało:
1. Jak to jest ze skrzynką? Czy każdy gracz na jedną? Czy tylko ja mam dostęp do niej
(do swojej skrzynki, oczywiście)?

Każdy gracz ma jedną. I tylko ty masz do swojej dostęp. Jeżeli byś grał np. z ośmioma kumplami to w mieście widziałbyś tylko jedną skrzynkę na wszystkich. Byłaby jedna ale każdy miałby w niej co innego. I nikt nie widziałby co ty masz w skrzynce i odwrotnie.

Dnia 25.03.2008 o 10:26, Blade2 napisał:

2. Czy trzeba mieć jakieś konto założone na BN ?

Owszem trzeba. I gdy chcesz grać musisz się zalogować...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ostatnie pytanie (chyba):
O co w tym chodzi? Pisze takie coś: Postać rankingowa i to musi być zaznaczone czy nie?

20080325111426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:15, Blade2 napisał:

No to jeszcze ostatnie pytanie (chyba):
O co w tym chodzi? Pisze takie coś: Postać rankingowa i to musi być zaznaczone czy nie?


Wiesz co nigdy bardziej mnie to nie interesowało, ale mam to zaznaczone. Myślę, że jak to odznaczysz to po prostu nie będziesz brany pod uwagę w rankingach. Np. jak masz zamiar tyle grać, że będziesz w końcu najlepszy na serwerze Europa nikt się o tym nie dowie ;] To czy to zaznaczysz zależy tylko od twojego kaprysu...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:33, Yaquza napisał:

Doktor14 my se możemy w diablo pograć.A tak w ogóle jaka jest najlepsza taktyka na Diablo
nekromantą.PS.Jestem Summonerem ;-)


Coś w stylu: dużo szkieletów, i kupą mości panowie, kupą :D Jak Diablo będzie ubijał szkielety, to robimy nowe, i tak w kółko, aż padnie xD Też mam nekromante, z tym, że na BN i skopałem go, bo źle rozłożyłem staty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:37, Yaquza napisał:

Tylko z czego te szkielety???Żelazne golemy bede robil, tak w kółko i może to cos da
;-)


Jakieś moby musiały się kręcić obok tego pentagramu, w którym toczy się walka, nie? : A Golemy to też dobry pomysł, żeby tylko nie padały na hita. No i możesz uzyc jeszcze jakiegoś najemnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 11:15, Blade2 napisał:

No to jeszcze ostatnie pytanie (chyba):
O co w tym chodzi? Pisze takie coś: Postać rankingowa i to musi być zaznaczone czy nie?


Różnica polega na tym, że twojej postaci nie będzie w rankingach. Poza tym nierankingowe postacie nie mogą dołączać do gier założonych przez rankingowców i na odwrót. Radzę zaznaczyć tę opcję bo na NLD (''nierankingu'') ilość graczy jest bardzo mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę. Może mi ktoś podać, albo powiedzieć gdzie znajdę build dla paladyna smittera z chwytem drakuli? Na stronkach znajdywałem tylko jakieś dziwne buildy dla graczy, którzy mieli pełno kasy, buildy opierały się na itemach. A mi chodzi głównie o statystyki i skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest temat o Diablo III osobny. Ale to co chce wam przedstawić chciałem, żeby trafiło do możliwie wielu odbiorców. Nie wiem może czytaliście -----> http://gry.onet.pl/1716250,,Diablo_3_na_uko%F1czeniu,wiadomosc.html

Co o tym myślicie??? Kolejny głupi żart, czy może na wakacjach będziemy zagrywać się w D3???

Ja osobiście myślę, że to by za piękne było... Zresztą każdy myślę zna poziom Onetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie warto patrzec na takie rzeczy... :-p kiedy Blizz powie, ze niedlugo premiera to bedzie znaczyc, ze za jakies 3 -4 lata zagramy w D3 :-) Mi d2 jeszcze sie nie znudzilo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:36, Harvenar napisał:

A ja mam prośbę. Może mi ktoś podać, albo powiedzieć gdzie znajdę build dla paladyna
smittera z chwytem drakuli? Na stronkach znajdywałem tylko jakieś dziwne buildy dla graczy,
którzy mieli pełno kasy, buildy opierały się na itemach. A mi chodzi głównie o statystyki
i skille.


Statystyki są zależne od przedmiotów więc trudno komuś coś powiedziec na ten temat bo wszystko zależne jest od tego jakie wymaganie mają Twoje przedmioty, zasadniczo statystyki ustawiasz tak by nie zmarnowac za dużo punktów (tzn. dajesz tyle by móc założyć najcięższe przedmioty - pamiętaj o bonusach z innych przedmiotów) oczywiscie dex dajesz pod max blok. Skile sięnie zmieniająwięc dajesz w te o których była mowa w strategiach - postatwa to Smite, Fanatyzm i święta Tarcza (synergie do tarczy rozwijaj na samym końcu). Moją "tajną" bronią na PvP jest 1 punkt w święty chłód, na chwilkę można przymrozic przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować