Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 19:25, Kozło napisał:

P.S Znów zapomniałem dodać ważnego pytania. Gdy kończy się sezon a teraz z tego co wiem
jest obecnie sezon-4. To gdy się skończy sezon to trace postać czy tylko lvl czy tylko
przedmioty? A może nic?


Gdy ladder się kończy to postacie z laddera dołączają do non-laddera, ze wszystkimi przedmiotami oraz lvl-em. Dlatego też jeśli zaczynasz gre na BN to lepiej jest grać na ladderze bo na non-ladderze są problemy z expowaniem postaci i pomocą z questami (według moich obserwacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie gra na non ladderze się jakby nie opłaca... tam nic nie ma wartości :-p gdy będzie nowy ladder raczej nie będzie Cie jarać granie z ludźmi(postaciami na tym już nonie), którzy wszystko maja i wszystko jest za free :-p wiec ladder i tylko ladder. Zawsze to jakiś trade ciekawy może być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. czy jest jakiś sposób na przenoszenie przedmiotów między postaciami po za takim że wchodzę na grę którą stworzył ktoś inny upuszczam przedmiot i następnie wchodzę inną postacią i go biorę? Bo ten sposób jest trochę ryzykowany( ktoś może podnieść przedmiot w trakcie mojej nieobecności) Gram na CB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz założyć hasło na gre. Wtedy nikt obcy nie powinen wejść do Twojej gry.
Przy samotnym przerzucaniu przedmiotów trzeba poczekać aż gra się zapisze na serverze (czyli 5 minut). Wyrzucić przedmioty wyjść, wejść i wziąść przedmioty.

Najlepiej jest jednak przerzucać przedmioty gdy ktoś znajomy jest w grze (ja mam w domu 2 komp i 2xDiablo więc moge tego typu sam przerzucać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 10:30, Rzezim napisał:

Przecież możesz założyć hasło na gre. Wtedy nikt obcy nie powinen wejść do Twojej gry.
Przy samotnym przerzucaniu przedmiotów trzeba poczekać aż gra się zapisze na serverze
(czyli 5 minut). Wyrzucić przedmioty wyjść, wejść i wziąść przedmioty.

Jak to? Ale czy jak wyjdę z gry i nikt na niej nie zostanie to gra nie przestanie istnieć? będzie chociaż nikogo na niej nie będzie aktualnie? a nie wyskoczy mi czasami "taka gra nie istnieje:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 11:09, Mroczny Elf99 napisał:

Jak to? Ale czy jak wyjdę z gry i nikt na niej nie zostanie to gra nie przestanie istnieć?
będzie chociaż nikogo na niej nie będzie aktualnie? a nie wyskoczy mi czasami "taka gra
nie istnieje:?


Hmmm, u mnie to nigdy nie działa..... Więc mówie ci zawsze proś kolegów żeby ci przerzucili itemki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 11:09, Mroczny Elf99 napisał:

Jak to? Ale czy jak wyjdę z gry i nikt na niej nie zostanie to gra nie przestanie istnieć?
będzie chociaż nikogo na niej nie będzie aktualnie? a nie wyskoczy mi czasami "taka gra
nie istnieje:?


Gra zapisana na serwerze (czyli taka, w której był ktoś przez 5 minut) nie kasuje się odrazu jeśli nikogo w niej nie ma. Kasuje się chyba też po kilku minutach (jeśli w niej nikogo nie ma).
Procedura jest następująca.
Zakładasz gre z hasłem (na wszelki wypadek warto też zapisać nazwe gry i hasło)
czekasz 5 minut wyrzucasz itemki i wchodzisz drugą postacią.

Oczywiście mogą zdarzyć się przykrości typu nagle nas wywali z gry, albo zapomnimy nazwy gry/hasła,
nie mniej jednak tego typu operacja jest mniejryzykowna niż robienie tego w otwartej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przerzucić z jednej na drugą to luz, gra nie ''zniknie''. Ja parę razy wtopiłem w ten sposób, że sam chciałem sobie przewalić itemy bo żadnego kumpla nie było i jak już wchodziłem 3 lub 4 mułem na grę to mnie wywalało z bneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiniętą aurę ofensywną na 20 poziom. Dzisiaj znalazłem amulet dający +1 do aur ofensywnych dla paladyna. Czy jak go założę to on coś da (czyli czy będzie aura tak jakby na 21 poziomie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:27, Dincooo napisał:

Mam rozwiniętą aurę ofensywną na 20 poziom. Dzisiaj znalazłem amulet dający +1 do aur
ofensywnych dla paladyna. Czy jak go założę to on coś da (czyli czy będzie aura tak jakby
na 21 poziomie)?


Tak, bo jak masz np zbroja +1 do wszystkich umiejętności xxx(klasa postaci) To potem masz umiejętność na 21 poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy przewalaniu najbezpiecznjszym sposobem jest przewalanie z kumplem na grze z hasłem, ja teraz mając 2 kompy nie mam problemu, ale gdy nie było zadnego kumpla akurat online a miałem 1 komp przewalałem itemy na grach tylu mule park, jest to ryzyko, ale żeby to bezpiecznie zrobić jest kilka warunków.
1. Najlepiej jak gra jest na 8 osób a w grze jest około 3-4 tzw muli
2. Trzeba mieć obie postacie którymi będziemy przewalać wp w jakimś mnało odwiedzanym miejscu np 3 akt na wielkich moczarach.
W ten sposób można w miare bezpiecznie przewalać, choć ryzyko jest zawsze, najlepiej przewalać na raty, 2 itemy potem znów 2 itd, chyba że przewlamy pgms albo inne shity, trzeba też obserwować czy jakiś koleś się nie czai na nas, zdażają się tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zawsze zakładam gre z haslem asdasdasd etc i o nazwie takiej jak haslo. Kiedyś niestety wywaliło mi battlenet''a kiedy przekladalem full ik i slowo runiczne honor albo enigma już sam nie wiem . Stało się to dlatego że podaczas minuty użyłem 3 postaci na tym samym seriwe. Kumpel mówi ze battlenet zrobił taką blokadę . wywaliło mnie z bnet''a na 10 minut i straciolem mniej wiecej 2 tygodnie gry w itemach ( bo lvl mam 97 i juz za bardzo nie expie ;)
Pozdrawiam.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te osoby co grają na non ladder mogą iść np. walczyć sobie i robić misje z postaciami rankingowymi ladder? Krótko mówiąc czy postacie Ladder moga grać razem z postaciami Non Ladder gdy są razem np. na Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 12:11, Kozło napisał:

A te osoby co grają na non ladder mogą iść np. walczyć sobie i robić misje z postaciami
rankingowymi ladder? Krótko mówiąc czy postacie Ladder moga grać razem z postaciami Non
Ladder gdy są razem np. na Europa


Nie jeżeli gra jest stworzona przez postać rankingową to tylko postaci rankingowe mogą do takiej gry dołączać i odwrotnie. Więc jeśli grasz na ld a (teoretycznie) Twój znajomy gra nld to nie macie możliwości wspólnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest coś warty o ile dobrze pamiętam nazwę Topór Śmierci? Bo znalazłem tego złotego itema i mi miejsce w skrzyni zawala a nie wiem czy opłaca się go trzymać bo dmg ma słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 19:30, Matizk12 napisał:

jest coś warty o ile dobrze pamiętam nazwę Topór Śmierci? Bo znalazłem tego złotego itema
i mi miejsce w skrzyni zawala a nie wiem czy opłaca się go trzymać bo dmg ma słabe


O ile dobrze pamiętam to crap, ale moge sie mylić ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 19:30, Matizk12 napisał:

jest coś warty o ile dobrze pamiętam nazwę Topór Śmierci? Bo znalazłem tego złotego itema
i mi miejsce w skrzyni zawala a nie wiem czy opłaca się go trzymać bo dmg ma słabe


Przedmiot trzymany traci na wartości;-) Powinieneś go sprzedać bo jest cośtam warty w zalezności od jakie ma statysy. Nie mniej jednak Death Cleaver nie jest zbyt popularnym przedmiotem co sprawia, że trudniej go sprzedać. Warte jest conajmniej uma (eth więcej). Ja mam 5 sox rune master, który też jest warty z uma tyle, że sprzedanie go jest bardzo trudne.

DartiReviMaster - Twój post ma zerowo wartość (bez obrazy) - ale to co napisałeś ma taki sens: Nie jest nic warte, albo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować