Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 12:32, Modest-Vermin napisał:

Jedna z nieśmiertelnych gier, mimo że mniej czasu będe miał na nią to jednak nadal ( mam nadzieje ) znajdzie się osób.


Jasne niśmiertelnych > Będzie nieśmiertelna jeśli ciągle zacofani idioci będą to uważali za HIT !! Przeciesz D2 LoD jest do dupy !! Kto uwarza to za HIT lub NIEŚMIERTELNĄ gre powinien iść po psyhiatry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:57, DARO GOTHIC napisał:

Jasne niśmiertelnych > Będzie nieśmiertelna jeśli ciągle zacofani idioci będą to uważali za HIT !! Przeciesz D2 LoD
jest do dupy !! Kto uwarza to za HIT lub NIEŚMIERTELNĄ gre powinien iść po psyhiatry !!!!


Skoro tak uważasz to możesz się wyrazic inaczej. Jeśli jestes tu by obrażac innych mających własne poglądy to sam idz do psychiatry. Myślisz że tylko w co Ty grasz jest najlepsze? Diablo 2 LoD zyskało sławe, miliony miłośników i do teraz wielu z nich zostało. A kolejnym dowodem jest to że CDP znowu wprowadza do sprzedaży tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:57, DARO GOTHIC napisał:

Jasne niśmiertelnych > Będzie nieśmiertelna jeśli ciągle zacofani idioci będą to uważali za HIT !! Przeciesz D2 LoD
jest do dupy !! Kto uwarza to za HIT lub NIEŚMIERTELNĄ gre powinien iść po psyhiatry !!!!


Diablo 2 to BARDZO DOBRA gra i niesłusznie uważasz ją za, jak to obrazowo ująłeś, "do dupy". Może ci się nie podobać, bo np nie lubisz tego typu gier, ale nie powinieneś przez to obrażać innych ludzi, którzy w tę grę grają. Jeżeli Ci się nie podoba, to po co czytasz wątek, który jest poświęcony D2? Czyżby masochizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pana DARO GHOTIC proszę o powściągliwość w wyrażaniu swoich emocji. Swoje opinie wyrazić można w sposób, który przy okazji nie obraża innych, prawda?

Post nie zostanie zmieniony- ku pamięci.

Pozdrowienia dla wszystkich Fanów D.

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:57, DARO GOTHIC napisał:


> Jedna z nieśmiertelnych gier, mimo że mniej czasu będe miał na nią to jednak nadal ( mam nadzieje ) znajdzie się osób.


Jasne niśmiertelnych > Będzie nieśmiertelna jeśli ciągle zacofani idioci będą to uważali za HIT !! Przeciesz D2 LoD
jest do dupy !! Kto uwarza to za HIT lub NIEŚMIERTELNĄ gre powinien iść po psyhiatry !!!!


Miom zdaniem to ty powinienś udać się do psychiatry, jeżeli tak bez powodu obrażasz ludzi. Jeśli komuś się ta wspaniała gra podoba ( w tym mnie) to trzeba to uszanować. I moim zdaniem ta gra nadal jest świetna i jest pretendenetm do tronu gier nieśmiertelnych dla graczy uwielbiających hack''s''slashową rozgrywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 11:24, Soleila napisał:

Pana DARO GHOTIC proszę o powściągliwość w wyrażaniu swoich emocji. Swoje opinie wyrazić można w sposób, który przy okazji
nie obraża innych, prawda?

Post nie zostanie zmieniony- ku pamięci.

Pozdrowienia dla wszystkich Fanów D.

J.



Dziękuje za zainteresowanie się problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i niepotrzebny był ten "wtręt" mały, racja. ;-) I "odwrotne" pozdrowienia pani Justyno ( to już któraś kolejna wypowiedź Pani o wielkim "uczuciu" ;-) do tego wyrobu, od szczęśliwego posiadacza Battle Chesta "Diabełkowatego", do dziś są zainstalowane w całości na moim kompku. :) I ciągle... zachwycają. Tak 1 jak i 2. :) A wspaniałe dźwięki jedynki.. nawet II ich nie przebiła choc też dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 23:26, Rayic napisał:

> czy można zrobić craftowe rzeczy w kostce na grze singlowej?

Tak.

Dzięki
LoD, patch 1.10.
Mam 76 lvl i próbowałem robić crafty oparte na szmaragdach i żaden mi nie wyszedł, tzn. żaden nie uległ transmutacji. Przepisy wziąłem z Dalekiej Oazy i narazie nic więc zwątpiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 00:05, jadam napisał:

próbowałem robić crafty


Pamietam, jak dawno temu, gdy gralem jeszcze tylko na singlu, zrobilem sobie dla mojego sorca jakis craftowy pasek, wiec zakladam, ze nic sie nie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj kupiłem platynke z diablo2 teraz prosze szanownych kolegów o instrukcje jak dostac sie na batel tylko prosze krok po kroku dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 15:45, shrekinator napisał:

Witam dzisiaj kupiłem platynke z diablo2 teraz prosze szanownych kolegów o instrukcje jak dostac sie na batel tylko prosze
krok po kroku dzieki


A nie ma w instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 16:14, L0ck3 napisał:

> Witam dzisiaj kupiłem platynke z diablo2 teraz prosze szanownych kolegów o instrukcje jak dostac sie na batel tylko
prosze
> krok po kroku dzieki

A nie ma w instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam !!!! mam pytanie zwiazane posrednio z gra Diablo II a dokladniej chodzi i o to czy nie wiecie czy kurier dowozi gry zamowione w Gram.pl takze w soboty???

bo zamowilem wlasnie najleprza gre na swiecie jaka jest Diablo II i nie wiem czy mam sie spodziewac jej u siebie juz w weekend... Jak ktos wiem to prosze o szybko odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować