Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 19:13, adi54 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić działanie Battle.neta (czy jak to tam). Czy to jest tak że gdy
gram sam w Diablo to mogę sobie tą postać przenieść właśnie na Battle?? Czy jej statystyki,
przedmioty będę mieć na Battle?? Jak wyglądają takie rozgrywki??

Jeśli grasz sam czyli single player to nie możesz grać tą postacią na cbn(close battle net), a tylko tu warto grać w trybie multi, możesz co prawda grać na otwartym battle necie swoją postacią z jej itemami itd , ale odradzam, gdyż spotkasz tak prawie samych oszustów, czyli ludzi którzy sztucznie rownineli sobie postacie.
Najlepszym wyjściem bedzie założenie sobie konta na cbn i postaci, ja nie mam słabych itemków bo ich poprostu nie zbieram, ale jakbyś potrzebował szybkie taxi to napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 19:13, adi54 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić działanie Battle.neta (czy jak to tam). Czy to jest tak że gdy
gram sam w Diablo to mogę sobie tą postać przenieść właśnie na Battle?? Czy jej statystyki,
przedmioty będę mieć na Battle?? Jak wyglądają takie rozgrywki??

Tak jak powiedział kolega nademną, battle net to inny świat. Od nowa zbierasz itemy. Diablo II kupuje sie po to zeby pykac w battle necie bo rozgrywki są 121424 razy ciekawsze. Ktoś ci pomoze tu da itema tam da itema i ogólnie jest super, w jeden dzien jak troche czasu pograsz mozesz wbic nawet 63 lvl - to rekord mój i kumpla ;))
pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z uruchomieniem gry poprzez battle.net.
Po zainstalowaniu gry ''wyskakuje'' mi komunikat:
"www.battle.net/support/errormessages/"

Myślałem iż cały problem polega na skonfigurowaniu portów. Jednak teraz sam nie wiem o co biega. Udostępniłem na rooterze porty do Diablo. To samo zrobiłem w Windowsie na zaporze i nic. Próbowałem również wyłączyć całkowicie zapory/ firewalle ale na nic to się zdało.
Może ktoś coś doradzić? W czym może leżeć problem.

PS może to będzie pomocne ale podobny problem miałem z Age of Empires 2 (do dzisiaj go nie rozwiązałem). Chciałem ze znajomymi zagrać przez Hamatchi (wirtualna sieć lanoska) Przy zakładaniu gry oni mnie widzieli i grę ale nie mogli się do niej podłączyć. Również ja nie mogłem podłączyć się do gier utworzonych przez nich.
pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:36, Kwapizon napisał:

Witam!
Mam problem z uruchomieniem gry poprzez battle.net.
Po zainstalowaniu gry ''wyskakuje'' mi komunikat:
"www.battle.net/support/errormessages/"


Trudno Ci pomóc bo podałeś tylko link do pomocy technicznej Blizzarda. Najlepiej żebyś podał screena na którym będzie widoczny cały komunikat który Ci wyskakuje. Czy po zainstalowaniu gra wogóle się nie uruchamia czy masz tylko problem z połączeniem się z battle.net? Jaki system operacyjny posiadasz? (Vista ma problemy z odpaleniem gry)

Tutaj masz link do pomocy technicznej http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=162 może coś znajdziesz i rozwiążesz problem, jak nie to będziemy się zastanawiać.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam windows xp proffesional i diablo chodzi normalnie ... Nie wiem co może ci niedziałać . Daj screena to rzeczewiscie moze ktos bedzie ci w stanie pomóc

A ja mam fajną wiadomość!!!:) TRadnalem dzisiaj 20 pgms za UM ;p USHAHAHA niezle sie pofarcilo ;0
pozdrawiam :)
ps. Diablo jest naprawde dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:44, Kwapizon napisał:

Halo czy jest ktoś w stanie mi pomóc?


1.Sprawdź wtyczkę neta (lol)
2.Odczekaj trochę i zobacz co się później stanie
3.Grałeś wcześniej?
4.A próbowałeś reinstal robić?
5.Może coś przeskrobałeś?
6.Nie wymyślę już nic więcej :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:05, Nertis napisał:

> Halo czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

1.Sprawdź wtyczkę neta (lol)
2.Odczekaj trochę i zobacz co się później stanie
3.Grałeś wcześniej?
4.A próbowałeś reinstal robić?
5.Może coś przeskrobałeś?
6.Nie wymyślę już nic więcej :/.


Ad1. lol
Ad2. czekam zarówno na Wasze odpowiedzi jak i na samą gre na bt.net troszkę
Ad3. Nie
Ad4. Po H? Ja wiem, że reinstalki dobre na wszystko ale bez przesady. Widzi jakieś 4 serwery to chyba znaczy, że jest ok ( intranet, clanserwer i costam jeszcze)
Ad5. Mama mi to ciągle mówi
Ad6. Czekam bo w sumie fajnie mi sie odpowiadało na te pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. Gram przez battle neta i nie wiem jak zrobic zeby bylo tak:
jestem w jednej grze a pisze do goscia z innej gry ;]
wiem ze to jest do zrobienia bo kumpel mi tak pisal ale nie chcial mi powiedziec jak to sie robi
napis wtedy jest koloru zielonego
pozdrawiam
porszę o szybką odpowiedz! ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad1. lol


Dlatego dodałem te ironiczne "lol" xD

Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad2. czekam zarówno na Wasze odpowiedzi jak i na samą gre na bt.net troszkę


Hmm...no to się chyba naczekałeś na moją odpowiedź xD

Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad3. Nie


To znaczy ,że jeszcze nie chodziłeś "ludzikiem" i nie zabijałeś "potworków" po internecie xD?

Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad4. Po H? Ja wiem, że reinstalki dobre na wszystko ale bez przesady. Widzi jakieś 4
serwery to chyba znaczy, że jest ok ( intranet, clanserwer i costam jeszcze)


WTF?! Jakie intranet O_o? OCB? Ja tylko znam Europe,Asie i Ameryki...ty chcesz grać na BN ,czy na jakiś prywatnych serwerach (i czy masz oryginała?).
A reinstal czasami pomaga ,więc co ci szkodzi?

Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad5. Mama mi to ciągle mówi


Hehe...i się nie dziwie ;)...w Diablo też można sobie "przeskrobać życie" xD

Dnia 03.05.2008 o 20:10, Kwapizon napisał:

Ad6. Czekam bo w sumie fajnie mi sie odpowiadało na te pytania :D


Jakby nie patrzeć mi się fajnie odpowiadało xP. Ale dalej już nic więcej nie wymyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:19, DreaN napisał:

porszę o szybką odpowiedz! ;x


Chodzi ci o komendę /m "nick" i to co chcesz napisać ? Można się jeszcze porozumiewać przez listę friendsów (/f m i to co chcesz napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 20:21, Nertis napisał:

To znaczy ,że jeszcze nie chodziłeś "ludzikiem" i nie zabijałeś "potworków" po internecie
xD?


zazwyczaj nie chodzę po internecie a z niego korzystam jak i również nie grałem na battlenecie żadnym ludzikiem

Dnia 03.05.2008 o 20:21, Nertis napisał:

WTF?! Jakie intranet O_o? OCB? Ja tylko znam Europe,Asie i Ameryki...ty chcesz grać na
BN ,czy na jakiś prywatnych serwerach (i czy masz oryginała?).
A reinstal czasami pomaga ,więc co ci szkodzi?


Mam pirata z MediaMarketu. To są jakieś bramki...
http://img383.imageshack.us/my.php?image=diablohd2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:47, Kwapizon napisał:

Mam pirata z MediaMarketu. To są jakieś bramki...
http://img383.imageshack.us/my.php?image=diablohd2.jpg

Jak pirat to nawet nie próboj tu pisać więcej bo aż szkoda -.-. A jak orginał bo brzmi to sarkastycznie ;] to wtedy w najgorszym wypadku idź poporstu do media marktu w którym kupiłeś grę i ją wymień albo doradź się sprzedAWCY KTóRY SPRAWDZI PłYTę ;] ja tak zrobiłem z wiedźminem bo nie chchiał się włączyć kolo sprawdził, wymienił i przeprosił ;]
pozdrawiam.
Pogłówkuj trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:52, Kwapizon napisał:

oryginał... posiadam oryginał...

no to dobrze ;] U mnie kiedy wchodzi sie w battle net nie ma nic takiego . moze ty wchodzisz w open battle net albo w wogle cos innego ;] Nie mam już zupełnie pojęcia o co chodzi ... Takiego czegoś nie widziałem na oczy ^^
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:54, DreaN napisał:

> oryginał... posiadam oryginał...
no to dobrze ;] U mnie kiedy wchodzi sie w battle net nie ma nic takiego . moze ty wchodzisz
w open battle net albo w wogle cos innego ;] Nie mam już zupełnie pojęcia o co chodzi
... Takiego czegoś nie widziałem na oczy ^^
pozdrawiam


u mnie menu główne wygląda tak:

http://img183.imageshack.us/my.php?image=diablo2eo2.jpg

Mogę sobie kliknąć i wybrać jakąś bramkę do battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:57, Kwapizon napisał:

u mnie menu główne wygląda tak:

http://img183.imageshack.us/my.php?image=diablo2eo2.jpg

Mogę sobie kliknąć i wybrać jakąś bramkę do battle.net.


Eee...to jakieś jaja ,czy co? Odkąd gram na BN nigdy takich bramek nie wiedziałem i nie chce wiedzieć O_o. Powinny być 4 ,ale to powinny być nazwy kontynentów a nie czegoś tam ,czego nie chce wiedzieć...może skonsultuj się ze sprzedawcą tak jak to DreaN mówił...
Albo tak ciebie zapytam...czy nie instalowałeś jakiś podejrzanych patchów ,czy czego tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak jak napisał kolega powyżej to rzeczewiście śa jakieś jaja i ty lecisz w "ciula" że tak powiem. Takie coś nie ma prawa wystąpić kiedy ma się orginalną wersje Diablo II ;] Poprostu trzeba zainwestować w autobus i załatwić wszytsko w media markcie, jeżeli się nie uda ... Trzeba będzie kupić nową płytkę ale ja bym się nie wachał nawet 3 sekund gdybym nie miał d2 ;] Można również sciagnąć ze stronki D2 patcha ( tak jak kolega mówi ) najnowszego czyli - v11.1b chyba jeśli się nie myle, nie bijcie jak sie pomyle ;/
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wielką prośbę. Mam 2 oryginalne płyty d2 + d2 lod, ale niestety płyty już nie działają tak jak dawniej. Czasami komp przeczyta a czasami nie, najdziwniejsze jest to że autostart włącza się zawsze a już gra nie :(((( Prosze o program o nazwie Loader 1.11 [No CD] ze strony tawerna diablo nie udało mi się go sciągnąć więc prosze o dokładny link do tego programiku, naprawdę go potrzebuje :)
z góry dzięki z pomoc,
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować