Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Wiecie co ja do Diablo II podchodziłem 10 razy. Za 10 razem po 15 Godzinach byłem już po IV akcie (z diablo walczyłem 0,5h) i dochodzę do V aktu z zamiarem skopania kilku tyłków i... stwierdziłem że V akt jest po prostu nudny! Jakoś mnie ta kraina nie przekonuje. Pewnie część z was mnie zbluzga ale może ktoś się ze mną zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Zainstalowałem sobie Diabełka i znowu zaczynam pogrywać, od zera :) Może ktoś by się znalazł, kto zrobiłby mi taxi na normie? ;p Dużo osób teraz gra, ktoś z moich znajomych może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Nie wiem, czy to dobre miejsce aby się pytać o takie rzeczy, ale czy ktoś się orientuje za co można sprzedać zbroję Serce Griswolda (Griswold''s Heart)? Nie jest mi do szczęścia potrzebna, ale na handlu w diablo się nie wyznaję za bardzo i nie wiem za co opłaca się to wymienić. Co do postu Banity, ja osobiście nawet lubię akt V choć mój ulubiony to chyba IV:) Natomiast nie przepadam za lasami w akcie III, przedzieranie się przez nie, to dla mnie zawsze straszliwa katorga... Ale tak czy inaczej Diablo 2 to świetna gra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde świetna. a serce griswola nie jest dużo warte. Wsumie to jak sie umie grać to dostaniesz az nie marne kilka pgms. Ja dostałem helm i serce za zabójce dzinów. ( miecz który mi wypadł na heelu jak robiłem rush koledze ;)
Mam już full griswolda i jestem happ y ^^. A co do pytania banity
Ja najbardziej lubie akt 5. Najlepszy exp jak sie robi ballruna ;]
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info:) Skoro zbroja nie jest wiele warta na razie pewnie zostawię najemnikowi, może kiedyś sprzedam albo oddam komuś kto będzie potrzebować:) No i oczywiście, najlepiej expi się na diablo i baal runach:) Choć ostatnio parę leveli podbiłem w tajemnym sanktuarium na hel (obecnie mam poziom 81) no i znalazłem już dwa klucze nienawiści:) Kurcze trzeba się naprawdę nachodzić żeby złapać trzy komplety kluczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam jedno pytanko odnośnie handlu, czy za pojedynczy zestaw kluczy (terror, hate, destruction) można coś dostać, czy też trzema mieć co najmniej 3 zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:30, czolgan napisał:

jeszcze mam jedno pytanko odnośnie handlu, czy za pojedynczy zestaw kluczy (terror, hate,
destruction) można coś dostać, czy też trzema mieć co najmniej 3 zestawy?

wypadałoby mieć trzy zestawy ale oczywiście za pojedyńczed też coś dostaniesz tylko znacznie mniej. a tak wogle to skąd sie zdobywa te klucze, gram w diablo długo ale na klucz jeszcze sie nie natknąłem. Prosze o odpowiedz
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:35, Wratih napisał:

a tak wogle to skąd sie zdobywa te klucze, gram w diablo długo ale na klucz jeszcze
sie nie natknąłem. Prosze o odpowiedz
pozdrawiam :)


Klucze wypadają z hrabiny,demonologa i nihlaktaka na piekle...oczywiście z każdego inny klucz wypada :P. Kiedyś biegałem na hrabinę dla runów i ze trzy klucze chyba wyjąłem...ale to naprawdę dość długo chodziłem na tą hrabinę xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety trzeba się nachodzić, byłem w tajemnym sanktuarium już z 50 razy i tylko 2 klucze mi wypadły:/ klucze wymieniłem na inne i poluję na jeszcze jeden hate żeby mieć komplet, ale póki co pewnie więcej zbierać nie będę:) A tak swoją drogą, z hrabiny wypadają jakieś ciekawe runy? Co prawda na hell zrobiłem tylko jedno podejście ale wypadła tylko eld, więc nie zachęciło to za bardzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no z hrabiny wypadają czasami ciekawe... Nie wiem czy to prawda ale mój kumpel Uma wyciagnął, nie wierzyłem ale potem pokazał wiec to wsumie wiarygodne.
Mam pytanie:
1.Do czegą służą te klucze. Co sie dzieje jak jest ich komplet
2. Czy warto Palkiem Smiterem mieć set griswolda czy lepiej enigme i jakies niezle itemki?
pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:50, Wratih napisał:

1.Do czegą służą te klucze. Co sie dzieje jak jest ich komplet


Jakie klucze? Te zwykłe?
Służą do otwierania kufrów i innych skrzyń ;)

Dnia 07.05.2008 o 18:50, Wratih napisał:

2. Czy warto Palkiem Smiterem mieć set griswolda czy lepiej enigme i jakies niezle itemki?


Tego nie wiem aż tak nie znam się na tej grze ;)

Dnia 07.05.2008 o 18:50, Wratih napisał:

pozdrawiam ;]


Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejdź sobie na Karczmę diablo 2 z prawej strony w menu wybierz hellfire torch, tam dokładnie jest opisane na czym zabawa polega, w dużym skrócie klucze potrzebne są do wejścia do uber tristram. Odnośnie drugiego pytania nie jestem wstanie Ci pomóc, mam pala z hammerem i do takiego set griswolda się nie nadaje moim zdaniem. Natomiast jak smiterem to nie wiem, ale sety jednak są słabe, z dobrych unikatów i słów runicznych będzie chyba dla każdej postaci lepszy sprzęt. Problem tylko w tym, że dobre przedmioty trudno zdobyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodzi mi o zwykłe klucze. Chodzi mi o klucze terrory o których rozmawiam z kolegą czolganem :) Wystarczyłoby gdybyś popatrzył co jest pare postów wyżej :] Byś się wstydził z takim statusem ^.^
@czolgan
okej dzięki wielki już przeczytałem i mniej więcej wiem o co chodzi z tymi kluczami. btw, chcesz kiedys wejsc do uber tristram? ;>
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:11, Wratih napisał:

Nie nie chodzi mi o zwykłe klucze. Chodzi mi o klucze terrory o których rozmawiam z kolegą
czolganem :)


A o tych kluczach to ja nie wiedziałem gdzie je można znaleźć i jak wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt pare postów wyżej: Klucze wypadają z hrabiny,demonologa i nihlaktaka na piekle...oczywiście z każdego inny klucz wypada :P. Kiedyś biegałem na hrabinę dla runów i ze trzy klucze chyba wyjąłem...ale to naprawdę dość długo chodziłem na tą hrabinę xP.
ta wygląda klucz
pozdrawiam,
masz google czy jakis innny internet ? ;>

20080507192857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:54, Modest-Vermin napisał:

Siema :) Zainstalowałem sobie Diabełka i znowu zaczynam pogrywać, od zera :) Może ktoś
by się znalazł, kto zrobiłby mi taxi na normie? ;p Dużo osób teraz gra, ktoś z moich
znajomych może? :)

Nie mam takiego zaszczytu zeby byc twoim znajomym ale na taxi chyba czas mam ;] Napisz jak bede na forum ale gadacz : 11665953 ;] mam sorka około 70 lvl taxi szybciutkie bedzie
pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, kiedyś bym chciał:) No ale do tego potrzeba mocnej postaci z dobrym ekwipunkiem inaczej szybko się padnie. Może moim pala z młotkiem którym teraz gram się wybiorę kiedyś, ale póki co muszę zdobyć dla niego trochę przedmiotów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:29, Wratih napisał:

cyt pare postów wyżej: Klucze wypadają z hrabiny,demonologa i nihlaktaka na piekle...oczywiście
z każdego inny klucz wypada :P. Kiedyś biegałem na hrabinę dla runów i ze trzy klucze
chyba wyjąłem...ale to naprawdę dość długo chodziłem na tą hrabinę xP.

ta wygląda klucz


To ja takich kluczy nie znalazłem nigdy więc dlatego nie wiem jak wyglądają i do czego są. W takim razie muszę wziąć się do roboty i spróbować znaleźć ;)

Dnia 07.05.2008 o 19:29, Wratih napisał:

pozdrawiam,


Również pozdrawiam.

Dnia 07.05.2008 o 19:29, Wratih napisał:

masz google czy jakis innny internet ? ;>


Słuchaj forum po to jest by pytać jak się czegoś nie wie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jest łatwo znaleźć, szansa na wypadnięcie klucza jest jak 1:34 (według danych z karczmy diablo 2) i tak jak pisałem wcześniej w tajemnym sanktuarium byłem już wiele wiele razy a znalazłem tylko 2:/ na szczęście zawsze można pohandlować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może ze forum służy do tego żeby się pytać ale nie o to ile mam zjeść kromek chleba dzis n śniadaanie tylko np. pomoc w odpaleniu wow''a czy w wysoftowaniu psp do najnowszej wersji :) ale zeby sie pytać jak wygląda coś co zostało tu już wymienione to troche przesade, klucz terroru " aha no to wejde w google wcisne grafika i wpisze , może coś wyskoczy, o jest! " tak sie powinno myślec :)
pozdrawiam również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować