Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 13:57, slfi napisał:

Patcha nie będzie na 99.99%, raczej by to ujawnili razem z ogłoszeniem że nowy lader
będzie.

Wogóle jak to jest że blizz tak ludzi w h....... robi, robią teraz wszystko tylko nie
pracują na serią dlabo, mówie zarówno o patchu jak i o d3(zestarzeje się szybciej niż
ta chwila nastąpi), wi8dzą tylko kase z wowa i starcrafta, a puki nadal cd-keye się sprzedają
nic nie zrobią szybko, co najwyżej się zlitują i nowy lader wyjdzie, który mało zmienia
na dłuższą mete.


W marcu na oficjalnej prezentacji Starcrafta 2 w Chinach jeden z przedstawicieli Blizzarda zapytany o to nad czym teraz trwają prace w firmie odpowiedział: (mniej więcej tak) aktualnie pracujemy nad patchami do WoW, Diablo II i oczywiście Starcraftem. Napewno nie wymienił by Diabelka gdyby nad nim nie pracowali. Problem polega na tym że aby wprowadzić większe zmiany w grze musiał by powstać nowy dodatek. Co prawda w D2 wciąż jest ukrytych i nieaktywnych kilka przedmiotów i opcji nawet słyszałem o postaciach ale sama łatka nie wprowadzi zbyt wielu zmian.
Co do Diablo 3 to jestem przekonany że napewno się pojawi. Wielu fanów serii (a może i wszyscy) czekają na kontynuację i Blizzard o tym wie i napewno potrzebują czasu na dopracowanie wszystkiego. Chodzi o to by następna część gry nie okazała się gorsza od poprzedniej. Reasumując: nie zabija się kury znoszącej złote jajka i seria Daiblo napewno nie zakończy się na D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale można troche ponarzekać, też nie chce żeby d3 było gorsze czy niedopracowane, poprostu chciałbym wkońcu czegoś nowego, bo takie granie na nowym laderze bedzie fajne prze 3-4 miesiące jak nie będzie żadnych zmian, wynika to z tego że gra najzwyczajniej na świecie się starzeje, powoli ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że ciesze się, że będzie nowy ladder. Ostatni był moim pierwszym i przez długi czas uczyłem się i poznawałem co i jak. Teraz już będę wiedział jak wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku będzie podobnie. grałem dawniej, wróciłem w połowie jeszcze bieżącego laddera.... i złapałem się za robienie barba freenzy, który mi nie wyszedł :P szkoda będzie nieco przedmiotów, bo tych było sporo aby wyposażyć nowego... ale co tam, zacznie się od soso albo sprawdzonego barba na mf ; )

i takie pytanie do Ciebie [jak i do innych, jeśli chętni] - szykujemy sobie jakiś [pseudo:P] klan razem z Nertisem, zwerbowałem już wip''a... jakby było więcej chętnych, można by mieć jakąś drużynę, początek zawsze lepszy w grupie ; )
co Ty [i inni, propozycja do wszystkich jest kierowana] na taką propozycję?

P.S oczywiście closed battlenet ld [postacie rankingowe, a co! :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 20:50, pizmak666 napisał:

jakby było więcej chętnych, można by
mieć jakąś drużynę, początek zawsze lepszy w grupie ; )
co Ty [i inni, propozycja do wszystkich jest kierowana] na taką propozycję?

P.S oczywiście closed battlenet ld [postacie rankingowe, a co! :P]


Jak będę w domku (ach te studia, tutaj niestety mam neta Orange więc strasznie gra laguje)... więc jak będę w domku to się pisze na to... laddera zaczynam albo asska na trapy albo sosa orb/fw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo fajnie ; )
jak coś, moje gg: 12120976
potem się na xf znajdziemy jakoś.
i jak sam będę wiedział więcej, to dam znać. a jak Ty będziesz wiedział, czy zostajesz w domu też się odezwij (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i takie pytanie do Ciebie [jak i do innych, jeśli chętni] - szykujemy sobie jakiś [pseudo:P]
> klan razem z Nertisem, zwerbowałem już wip''a... jakby było więcej chętnych, można by
> mieć jakąś drużynę, początek zawsze lepszy w grupie ; )
> co Ty [i inni, propozycja do wszystkich jest kierowana] na taką propozycję?
>
> P.S oczywiście closed battlenet ld [postacie rankingowe, a co! :P]

Jeśli można to i ja pisze sie na to!

Gadu-7439948
XF-dartirevi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba wrócę do gry... :) Tylko nie wiem czemu mam konto "wyciszone", grać mogę ale na kanałach gadać już nie :] A nie grałem wiele miesięcy i nigdy nie cheatowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło słyszeć ; )
to jak będzie więcej wiadomo, to się odezwę i do Ciebie.
jakbyś sam też kiedyś zagadał na xfire było by dobrze, tak czy siak będziemy musieli znać swoje profile.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, jutro jade do domku wiec na resecik sie wyrobie... xfire nie uzywam... kontakt ze mna albo przez gg 8535130 albo forum.

Dajcie znać tak o której mniej więce jedziemy z D2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 10 rano wszystko po staremu. Nie było resetu - może chodzi o jakieś przesunięcie czasowe (strefy czasowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 09:55, jadam napisał:

Dzisiaj ok. 10 rano wszystko po staremu. Nie było resetu - może chodzi o jakieś przesunięcie
czasowe (strefy czasowe)


Chodzi chodzi. Bo 9 rano według czasu pacyficznego (czyli to jest -8 godzin względem czasu uniwersalnego Greewich) My jesteśmy +1 h. Co to oznacza dla nas nie mam pojęcia :D.
Reset będzie za 7h ~ 45 minut. Serwery ruszą za 6h od resetu czyli grać będzie można za 13 godzin i 45 minut. Czyli o północy.

pizmak666 - moge z wami pograć chociaż już należe do klanu OMC (czyli One Man Clan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic a nic... same spekulacje... :(

Rzezim
od pacyficznego do greenwich jest 7 h, gwoli ścisłości [tak mi się wydaje... ; )]. i tak i tak pogramy najwcześniej jutrzejszej nocy.
no i mimo, że już żeś się zwerbował do OMC:P, to pograj z nami, miło nam będzie myślę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 10:29, Abi Dalzim napisał:

A o nowym patchu z okazji resetu nie słychać coś?


Jak ostatnio nie było to teraz też zapewne nie będzie xP. Teraz blizzard praktycznie martwi się tylko o WoW''a...a reszta jak leci tak leci :P.

@pirzmak666

Zbierasz ekipe do grania xP? W razie czego ja się dołączam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupio to wyszło, że sobie środek tygodnia uznali za dobry start ladera, ja raczej jutro popołudniu zaczne grać, bo trzeba pracować.
Blizz mugł zrobić to bardziej w cywilizowany sposób, np w piątek, wtedy w sobote rano ludzie spokojnie by zaczeli, wiem że 2 dni w tą czy w tamtą stronę to nic, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do chwilii ukazania się nowego patcha nie mam zamiaru zaczynać gry na ld. Chciałem Was zapytać czy z okazji resetu ktoś nie chce się przypadkiem pozbyć kilku przedmiotów? ;) Jeżeli nie zamierzacie grać na non ld i nie będziecie potrzebować starych przedmiotów to chętnie zaopiekował bym się kilkoma dobrymi itemkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:45, Alien1981 napisał:

/.../


to pewnie ode mnie mógłbyś się czegoś spodziewać... wątpię, żebym się interesował grą nld :|
ale to jeszcze kiedyś się zgadamy, a ja to przemyślę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować