Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2006 o 20:42, Modest-Vermin napisał:

Wyjdzie wyjdzie, to jest tak jakby Blizz nie robił dodatku do WoWa, ale na D3 trzeba troche
czasu :)


Po prostu super newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 20:22, Arar napisał:

> (chyba, że sknocą nowego Diablaka to jeszcze dłużej)

Bluźnisz, bracie oj bluźnisz. Blizz miałby skopac jakąś gre?! ...


Kajam się. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 23:24, jadam napisał:

Plik znalazłem pod adresem http://diablo.mocny.com/3,download . Chodzi o ten ostatni D2gfx
(działa z patchem 1.11b)
.
Jeśli będziesz potrzebowała jeszcze wskazówek to chętnie pomogę.


Dziwna rzecz. Działało na starym kompie, ale własnie kupiłam nowy i nic tylko błąd krytyczny i i mozna uruchomić tylko jedna grę. Szkoda, bo zaczęło mi się podobać ulepszanie postaci, którymi miałam również zamiar grać. Nie wiem, dlaczego teraz wyskakuje błąd. Instalka ta sama, plik podmieniony. PAtche są, postacie bez zmian, a dll nie działa. Masz jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:06, shelion napisał:

... Pokombinowałam i juz działa, ...

Cieszy mnie, że ci działa i się podoba. Ja na singlu miałem 4 postacie na wysokich levelach i kilkanaścia mułków na których trzymałem cały złom.
Teraz też jest podobnie - 1 barb na 80 lvl i 15 postaci na poziomach od 5 do 27 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam własnie popadłem straszliwie w szpony ciemnej strony mocy na otwartym BN :) i proźba do kolegów po fachu jakis link do hero editora ;) bo z jamelią nie moge se poradzic albo obiasnienie jak działa jamelia 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 21:08, jadam napisał:

> ... Pokombinowałam i juz działa, ...
Cieszy mnie, że ci działa i się podoba. Ja na singlu miałem 4 postacie na wysokich levelach
i kilkanaścia mułków na których trzymałem cały złom.
Teraz też jest podobnie - 1 barb na 80 lvl i 15 postaci na poziomach od 5 do 27 lvl.

Właśnie, tez mam taką postac, na razie jedna na cudeńka do wykorzystania na potem. Swojej amazonce znalazłam takie uikatowe łuki, że ma napakowany cała skrzynkę, w kostce jeden i praktycznie na nic nie ma miejsca - problem,ze ma za niski level na te cudenka :D więc musze nią połazić zamiast zbierać skarby teraz lol. A komp to mi teraz tak śmiga, że mam wrażenie, że mi postacie szybciej chodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomużcie bo jest taka sprawa gdy chce zagrać przez internet to po kilku sekundach grania wychodzi mi"Twoje połączenie zostało przerwane"?
Napewno wiecie co jest przyczyną, co mam zrobić?
Mam orginalnego Diablo 2 + LOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 11:35, fungus 91 napisał:

Pomużcie bo jest taka sprawa gdy chce zagrać przez internet to po kilku sekundach grania wychodzi
mi"Twoje połączenie zostało przerwane"?


Może szukam dziury w całym ale jakiego typu masz łącze (chodzi m.in. o szybkość; wdzwaniany, DSL czy radiówka itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokladnie to samo co fungus 91. mam oryginał i wogóle ale wchodze w gre i mnie wywala po okolo minucie. i to bez maphacka czy czegokolwiek.mam neta po kablu i zadnych lagow. wiara pomozcie. doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problemik/pytanko.
Łażę sobie teraz paladynkiem (lvl 77) i tak włąściwie, te skile które chciałam, mam już napakowane. Zauważyłam, że pod więszością skili jest informacja o premii, np, pod ''fanatyzmem'' jest informacja o tym, że jest premia do ''poświęcenia'' no i właśnie, nie za bardzo wiem, jak to ugryźć. Czy to znaczy, że dostaję premię do powięcenia im wyższy mam fanatyzm... czy może do fanatyzmu im wyższe mam poświęcenie, a jeżeli to drugie, to czy to znaczy, że opłaca mi sie pakować skile w poświęcenie?

Dziękuję za... erm... poświęconą uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:44, Immortal 1 napisał:

tak,jeżeli chcesz mieć lepszy fanatyzm.(do Kirke)


Aha! Dziękuję, no to idę sobie pofanatyzować (nie, nie mam zamiaru zapisywać się do rodziny RM ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi, że ten temat jakoś ucichł. Chciałem się spytać co ostatnio ciekawego znalazłaś w grze i na jakim poziomie teraz jesteś?
Modest goni tylko do zdobywania skillerów i nic innego praktycznie sie nie dzieje.
Ja chyba zrobię sobie remanent ze spisem złomu bo już się nie mieszczę. Niestety, część z nich to np. potrójna zbroja isenharta, 5 pierścieni Cathana itp. ale mam też trochę tych z wyższej półki. Swojego SOJ-a jeszcze nie znalazłem a Ty go już upolowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że shelion zabrała się za fable a więc chyba nie ma czasu teraz na D2. Z kim teraz będę sobie pisywać?
Zostaje mi tylko p--- - - O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować