Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Bla bartasa jest kilka opcji, albo 2 bronie jednoręczne, np both i lw, albo np jednoręczna + tarcza(phenix), 2 ręcznom odradzam raczej, chyba że w kafarze botha zrobić wtady mega dmg jest także, ale ja osobiście polecam 2 bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małą prośbę ;)
W Diablo gram od dawna, ale w sumie zawsze barbem/ palkiem.
Teraz zaczynam grać "kobiecymi postaciami" ;) (Tj- amazonka, assasinka i czaro).
Jakich dobrać do poszczególnych postaci najemników? :)
Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:25, Surven napisał:

Witam, mam małą prośbę ;)
W Diablo gram od dawna, ale w sumie zawsze barbem/ palkiem.
Teraz zaczynam grać "kobiecymi postaciami" ;) (Tj- amazonka, assasinka i czaro).
Jakich dobrać do poszczególnych postaci najemników? :)
Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Najemników najlepszych ofc. Podaj jaki rodzaj amki/asski/czarki to można pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 18:13, marcin1930 napisał:

> /.../

Jeśli chodzi o barbarzyńcę to lepiej używać 2 broni czy jednej dwuręcznej? Na większości
obrazków barb ma jednego wielkiego topora, ale są niezłe umiejętności na dwie bronie
jednocześnie. Od czego zależy to czy wybrać opcję1 czy 2? Używaćdo tego toporów/topora
czy czegoś innego?


Jeśli robisz postać pod trąbe to raczej both w dwurecznej broni, kolosalnym ostrzu, albo kafarze.

Na dwie bronie ciekawym buildem jest brab na rzucanie toporami ^^ calkiem sympatyczna postać tylko, że jest jeden poważny prbolem. W toporze do rzucania nie zrobisz slowa runicznego, a najlepszy dostępny czyli Rozczłonkowiec może dać dmg do 5-6 K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 20:52, Solstheim napisał:

Najemników najlepszych ofc. Podaj jaki rodzaj amki/asski/czarki to można pomyśleć.


Amka- trapy, amazonka- łuk/kusza, czaro - tu w sumie nie wiem :( Najprawdopodobniej zimno i/lub błyskawice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../

Jeszcze jedno pytanie: która klasa będzie jak najlepiej odpowiadała (i z jakim buildem) określeniu rusher? :P I co różni amazonkę [bow/java?] i zabójczynię [szpony]? Wiem że to są odmienne klasy, chcę tylko dowiedzieć się jak nimi się gra (w jakim stylu?)...

PS Wiem że amazonka stoi z tyłu, jednak rusher odnosi się do dość luźnego znaczenia tego śłowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje na początek czarodziejkę blizzard/orb, gdyż taką postacią można sporo zarobić (mef runy). Osobiście proponuje tak:

(sorc blizzard)

1. Czary ognia. 1 punkt w ciepło, można dodać więcej jak coś jeszcze zostanie, a my mamy za słabe rzeczy. Zawsze. Obowiązkowo. Obojętnie jaką czarkę byś nie robił, to ciepło MUSI BYĆ!!!

2. Czary błyskawic. Jeden punkt w teleport i jeden w tarczę energetyczną, no i tyle aby dojść do tych umiejętności. Ew. możesz nie inwestować w tarczę, tylko wziąć lodową zbroję, ale nie polecam, lepsza energetyczna. Poza tym bierzemy zabójcze pole statyczne (zmniejsza o 25% aktualne życie przeciwnika, nie da się tym zabić, jednak można w sekundę zabrać 1/2 życia np. Baala :)

3.Czary lodowe, czyli główne umiejętności. 20 zamieć, 20 mistrzostwo we władaniu lodem to podstawa. Można inwestować w lodową zbroję, jeśli nie chcemy tarczy energetycznej (nie polecam). Dalej, kiedy wymaksujemy co trzeba, zaczynamy ładować do końca w lodowy grot (sygnatura do zamieci)

Współczynniki zależne od rzeczy posiadanych.
Wersja dla ubogich postaci (jak na początek, kiedy nie mamy rzeczy dla sorki.)
siłą 90
zręczność nic, unikamy walki wręcz.
życie: wszystko co zostanie
ene: około 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 21:33, Luk Zombi napisał:

3.Czary lodowe, czyli główne umiejętności. 20 zamieć, 20 mistrzostwo we władaniu lodem
to podstawa. Można inwestować w lodową zbroję, jeśli nie chcemy tarczy energetycznej
(nie polecam). Dalej, kiedy wymaksujemy co trzeba, zaczynamy ładować do końca w lodowy
grot (sygnatura do zamieci)

Współczynniki zależne od rzeczy posiadanych.
Wersja dla ubogich postaci (jak na początek, kiedy nie mamy rzeczy dla sorki.)
siłą 90
zręczność nic, unikamy walki wręcz.
życie: wszystko co zostanie
ene: około 90


sam mam czarke pod zimno na 29 lvlem, mam 19 w lodowy pocisk, 8 w lodowe uderzenie, 2 w zamieć, 1 w grot i 1 w nove mrozu, powinienem pakować więcej w lodowy pocisk i lodowe uderzenie, czy resztę w zamieć i grot ? resztę pkt mam tak jak napisałeś czyli 1 w ciepło, 1 w tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 21:33, Luk Zombi napisał:

Proponuje na początek czarodziejkę blizzard/orb, gdyż taką postacią można sporo zarobić
(mef runy). Osobiście proponuje tak:



A co sądzisz o czarodziejce nastawionej tylko na błyskawice (+kula ognia-max i frozen armor)? Wielu ludzi tego nie lubi, ale są acy którzy uważają że taka czarka ma bardzo łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie czarka rozwinieta tylko w jednej dziedzinie jest the best. Po co robic hybryde skoro merc moze miec infinity, ktore sciaga niewrazliwosci.


Mam ogromna prosbe! Ma ktos moze jeszcze itemy i hr na nld? Bo na ld shakowali mi konto, a chcialbym sobie sprawdzic jeden build i potzrebowalbym dosc sporo kasy na to, a swoje itemy nld niestety dobrodusznie rozdalem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:10, marcin1930 napisał:

A co sądzisz o czarodziejce nastawionej tylko na błyskawice (+kula ognia-max i frozen
armor)? Wielu ludzi tego nie lubi, ale są acy którzy uważają że taka czarka ma bardzo
łatwo...


Będzie słaba.
Przy 99lvl i 111 punktach umiejętności będzie to wyglądało tak.

Drzewko zimna - 1 punkt
Zbroja mrozu - 1
Drzewko ciepła - 22 punkty
Ciepło - 1
Ognisty piorun - 1 (na dojście do kuli ognia)
Kula ognia - 20
Drzewko błyskawic - 88 punktów
telekineza - 1
teleport - 1
pole statyczne - 1
burza z piorunami - 1 (można dać zero wtedy będzie jeden punkt więcej do synergii do błyskawic)
mistrzostwo we władaniu błyskawicami 20
wiązka błyskawic 20
błyskawica 20
seryjne błyskawice 20
nova - 4

posiadaniu sprzętu który nie dodaje nic do naszych umiejętności
błyskawica będzie miała moc - 17 - 4,6k
seryjna błyskawica - 10 - 2,9k
kula ognia zaś 227 - 258

przy sprzęcie który dodaje powiedzmy +12 (torch+3, anni+1, tal amu+2, occulus+3, arach+1, duch w tarczy+2)
kula ognia 458-503
błyskawica 23 - 14k
seryjna błyskawica 14 - 6,6k

Zaś przy czarce skoncentrowanej tylko na błyskawicach. Zakończymy pakowanie na 94 lvl
I przy posiadaniu sprzętu który nie dodaje nic do naszych umiejętności
błyskawica 21 - 5,9k
seryjna błyskawica 12 - 3,6k

przy sprzęcie który dodaje powiedzmy +12
błyskawica 30 - 18,8k
seryjna błyskawica 17 - 8,1k

Ja mam czarkę na błyskawicie i jak narazie radzi sobie dobrze. Na mefa na hellu nie chodzę z prostego powodu dotarcie do niego i zabicie go zajmuje mi tyle czasu co zrobienie Hrabiny, Shenka,Elda, Pindla i Niszczyskały łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 23:40, Vesania666 napisał:

sam mam czarke pod zimno na 29 lvlem, mam 19 w lodowy pocisk, 8 w lodowe uderzenie, 2
w zamieć, 1 w grot i 1 w nove mrozu, powinienem pakować więcej w lodowy pocisk i lodowe
uderzenie, czy resztę w zamieć i grot ? resztę pkt mam tak jak napisałeś czyli 1 w ciepło,
1 w tp


Dawaj wszystko w zamieć potem grot, gdyż grotu możesz użyć jako broni dobijającej, albo drugi sposób, zamrozić i przytrzymać wroga grotem, a następnie puścić mu zamieć. Taktyka sprawdzona na duelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:44, Luk Zombi napisał:


> sam mam czarke pod zimno na 29 lvlem, mam 19 w lodowy pocisk, 8 w lodowe uderzenie,
2
> w zamieć, 1 w grot i 1 w nove mrozu, powinienem pakować więcej w lodowy pocisk i
lodowe
> uderzenie, czy resztę w zamieć i grot ? resztę pkt mam tak jak napisałeś czyli 1
w ciepło,
> 1 w tp

Dawaj wszystko w zamieć potem grot, gdyż grotu możesz użyć jako broni dobijającej, albo
drugi sposób, zamrozić i przytrzymać wroga grotem, a następnie puścić mu zamieć. Taktyka
sprawdzona na duelach.


pakować jeszcze w lodowe uderzenie i pocisk, czy pokować coś w cold mastery ? dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2008 o 11:57, Vesania666 napisał:

pakować jeszcze w lodowe uderzenie i pocisk, czy pokować coś w cold mastery ? dzięki
z góry


Mistrzostwo, wszystko co można do 20. Maxować też zamieć, potem grot. Jak coś zostanie to uderzenie, potem sopel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:41, Rzezim napisał:

/.../


A co polecasz u Druida - Wind czy Wilkołak/Niedżwiedziołak? Jak działają kontrybucje, w sensie - wezmę miecz o sile x do y. Czy jak teraz mienię sięw wilkołaka to będę miał siłęzwiększonądokładnie o te x do y? Jak ma sięsprawa do ochrony? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram na singlu. Mam sporo run EL i chcialbym je poprzerabiac na ELD i dalej. Ale w Kostce Horadrimow nie moge przetransformowac run w stylu 3xEL=1xELD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy przypadkiem patcha najnowszego nie masz, ale powinno działać, mi chociażbvy doskonale to działa ;)
http://diablo2.gram.pl/artykul.php?id=47 tu masz linka do otrxzymywania run :)
ps. Ponawiam pytanie : jakich dobrać do poszczególnych postaci (tj amazonka- łuk, assasinka trapy i czaro zimno/błyskawice) najemników? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pięknie wyszło, robiłem kolejne taxi hell, koleś 22 lvl wszystko pasował q porobione idziemy po hf i co się dzieje, koleś wsadził kamień i czeka, ja też czkema, myżle może aga ma albo coś, ale po 5 min się mi znudziło bo już wiedziałęm o co chodzi, bo otworzył sobie tp zaraz przy hf;p
Ale koleś miał pecha, bo brat ma 2 kompa i 2 acc, zawołaliśmy ludzi z czatu, weszła soso 96 lvl i zaczełą rzycać meteory, dużo meteorów;p aż gre wywaliło.
Ale jeszcze 1 co było dziwne w tej histori to to że koleś niby jest w grze, ale jak nacisnołem na wyciszenie pisało że nie jest zalogowany, jak to możliwe że niby był a go nie było?
A jak ktoś chces gra nie znikła i siedze w niej ziz1/x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:41, Rzezim napisał:

Ja mam czarkę na błyskawicie i jak narazie radzi sobie dobrze. Na mefa na hellu nie chodzę
z prostego powodu dotarcie do niego i zabicie go zajmuje mi tyle czasu co zrobienie Hrabiny,
Shenka,Elda, Pindla i Niszczyskały łącznie.


Troche przesadziłeś.. do Mefa dochodzi się szybciej niż do hrabiny... ale sosą light zdecydowanie dłużej trwa jego zabicie. Ale suma summarum porównywalny czas mefa i hrabiny (trzeba znaleźć wieżę i na V poziom się doczłapać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 17:49, Surven napisał:

ps. Ponawiam pytanie : jakich dobrać do poszczególnych postaci (tj amazonka- łuk, assasinka
trapy i czaro zimno/błyskawice) najemników? :)


IMO, nie poparte żadnymy buildami

ama- 2 lub 5 akt, kiedy ty walisz z daleka twoj najemnik wiaze przeciwników w walce. 1 i 3 nie sprawdzą siętu, bo wrogowie będą atakować i ciebie i ich.

asa- tutaj nie mam zbytnio doświadczenia, ale skoro idziesz w trapy, to sądzę że tak jak wyżej 2 i 5 bo pułapki się za tobą nie przemieszczają, a coś musi przytrzymać przeciwnika w miejscu żeby nie uciekał. Inni najemnicy IMO w tym buildzie by się nie przydali

soso (obojetnie jaki build) 2 akt, to jest sprawdzony przeze mnie sposób i naprawdę polecam. Być może 5 akt by też był skuteczny, ale nie sprawdzałem

Jeśli ktoś ma inną opinię niech też się podzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować