Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Mógłby mnie ktoś przerunnować przez grę i podbić lvl? Miałem summonera na 46 lvlu ale mi wygasł na BN :/ I jaką postać polecacie i jaki build dla niej? ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 15:09, Draxvoxdor napisał:

I jaką postać polecacie i jaki build dla niej? ;s


polecam ofc soskę lght albo orberkę, barba frenzy i standardowo - pal hammer. ale, że komuś mogło się znudzić to co mówię od dawna, polecam zajrzeć tu http://forum.battlenet.pl/viewboard.php?f=15 warto przejrzeć co konkretniejsze tematy bo czasem można wpaść na coś srsly interesującego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak.
Dzisiaj zdobyłem ze znajomym organy. Chciałem mieć torcha (swojego 1 xD)
zamówiłem se smita niby zaufanego i mi zwiał z torchem xD w nicku było Cyziek costam. Więc Uwaga xdd

A teraz to o co chce was zapytać.
Posiadał ktos z was wilkołaka na ubery? Widziałem ostatnio na 1 z UTE expów jak to dudu ustawiał a nie smit o.0
Taka prosba. Macie dla niej build? Tzn. jak staty skille i jakie EQ. za dobrą i przejrzystą dam Lema :D.

Ps. Pomorze ktos mi dudu wyexpić? xdd Diablo runy na hellu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:55, Akoss-94 napisał:

Ps. Pomorze ktos mi dudu wyexpić? xdd Diablo runy na hellu


Ja Ci mogę pomóc niestety teraz na hellu to mnie lekko biją. Mam 12k ataku ale -20 resów, heh. :? Żeby było śmieszniej mam Enigme, Shako etc... Niestety wyrąbałem sobie przez przypadek amuelty i talki. Chryste co za wieczór. :/

PS Po ile chodzi Kalejdoskop Mary ? Ma ktoś na sprzedaż może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie za pgmy Kolec czarodzieja. 75 all res. dmg nie jest aż tak ważny...

Mara zależy jaka. perf to kilka istów. a low 20 resy to 2isty~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie do tych co grają na battle necie. Co wy tam robicie, że się wam nie nudzi? :P Ja najpierw przeszedłem DII LoD na singlu, potem na multi. I jak ma się ukończone wszystkie akty i wszystko się zwiedziło to co tam jeszcze do roboty? Nie nudzi wam się po raz enty zabijać Diablo czy Baala? Czy expicie by mieć jak najwyższy lvl i najlepsze itemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 11:00, Akoss-94 napisał:

Kup sobie za pgmy Kolec czarodzieja. 75 all res. dmg nie jest aż tak ważny...


To odpada niestety.

Dnia 12.02.2009 o 11:00, Akoss-94 napisał:

Mara zależy jaka. perf to kilka istów. a low 20 resy to 2isty~


Wczoraj ktoś chciał za perf''a 9 HRów więc lekko przesadził.

@choper

Nudzi się i to bardzo, dlatego gram maksymalnie po 15-30 minut codziennie bądź raz-dwa razy na tydzień. Czasem człowieka weźmie "chcica" na Diablo to wtedy może pogram ponad godzinę ale tak to gram dla zabawy. Wejdę, palnę parę mobków i wyjdę, ot całe D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znowu grać w D2 po długiej przerwie... konta wygasły, dlatego need pomoc - podejmie ktoś się taxi norm... jakby co to moje acc: *lukaszoss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:49, DarkMarian napisał:

Czy rozwaloną płytę od D2 Lod wymienią mi w każdym sklepie czy tylko w tym którym kupywałem
tą grę?


Co do tego sytuacji słyszałem że Blizzard na swojej stronie udostępnił do pobrania za darmo Diablo jeżeli masz swój klucz z tej rozwalonej płyty to pobierz sobie gre powinna być teaz w polskiej wersji językowej... zassaj gre i jedź na tym kluczu co masz i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem niezłego fuksa :D
Gram z modem PlugY, który pozwala na wyskoczenie Diablo Clona i robienie Uber Tristram (między innymi) na singlu. I właśnie dziś mi wyskoczył DC. Namęczyłem się z nim trochę moim zealotem, ale w końcu padł. Wypadł mi Anni 17/20/9 (chyba niezły, zwłaszcza, że to mój pierwszy w życiu - na BN-ie nie było mnie nigdy stać na kupno Anniego i nigdy mi DC na necie nie wyskoczył). A potem, ratując Caina w Tristram znalazłem runkę Gul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:55, Abi Dalzim napisał:

Jakbym gra3 na BN to myślicie, ?e coś by to warte by3o?


Chyba tylko ta pierwsza. Ewentualnie ta trzecia. Choć nie powiem Ci ile, bo nie gram już od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:49, Rzezim napisał:

Chyba tylko ta pierwsza. Ewentualnie ta trzecia. Choć nie powiem Ci ile, bo nie gram już od pewnego czasu.

Ja właśnie też, więc nie wiem ile. Ale to i tak tylko z ciekawości, bo gram na singlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jest całkiem niezła, szkoda tylko że nie 20 fcr... a trzecia jakby miała zamiast 10 fr/w -> 20 fcr to była by gozu...
Suma summarum jak na singla to itemki sympatyczne.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Ktos potrzebuje Organ Set Róg Diablo Mózg Mefa i Oko Bala ... O Organ Set N 2 ists my Acc Cromwell
Pozdrawiam. ktoś need jakis Łuk albo coś korbacz 5 sox moze 4 sox walic do mnie :D:

POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:03, Akoss-94 napisał:

do najlepszych on nei należy...

raczej max pula :X


Do najlepszych nie należy? Jest beznadziejny ;p. Nie dałbym za to złamanego pula ;p.
Ciekawi mnie jakiej postaci na 81 lvl by się to w ogóle przydało. Chyba tylko po to, żeby się przez chwilę pobawić golemem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:59, GringoG3 napisał:

Znalaz3em taki oto amulet... Co o nim sądzicie ?


Ale Crap... i jeszcze ten level wymagany normalnie Zal (Greif xD) Daj to akarze.. ona się ucieszy

BTW:
Offer Organ Set N 2 ists (Oko Bala Mózg Mefa i Róg Diablo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować