Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 21:22, Akoss-94 napisał:

można łądnie nadrobić AR i obrony :P
dla jakiegos początkujacego może sie przydać bo i resy ma :]


Początkujący nie ma 81 lvlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gadaj :P
jak mi sie nudziło to postacią nabiłem 85 :]
chodziłęm se na dia/baal runy i exp leciał... 10 runów 1 lvl ale szło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 22:40, Akoss-94 napisał:

nie gadaj :P


no to skoro jednak wiesz, że początkujący nie ma 81lvl, to początkujący nie skorzysta z kratownicy. logiczne?

Dnia 28.02.2009 o 22:40, Akoss-94 napisał:

jak mi sie nudziło to postacią nabiłem 85 :]
chodziłęm se na dia/baal runy i exp leciał... 10 runów 1 lvl ale szło xD


naprawdę meeeeega uber jesteś. zostań moim mistrzem, prrrrroszę!

P.S wybaczcie, musiałem.
P.S2 nie rozumiem, jak mogła powstać taka spora dyskusja [jak na ten wątek, zazwyczaj tu zastój mamy] po wrzuceniu screena jednego nieciekawego itemu?
P.S3 może starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 16:59, GringoG3 napisał:

Znalazłem taki oto amulet... Co o nim sądzicie ?


Merch, ewentualnie sprzedaj jakiemuś lamusowi. ;) Jednakże IMO amulet ten nie jest warty złamanego perfect gema.

By the way - mógłby ktoś naprawde obeznany wycenić mi Szanse Saracena?


20090302135308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak się składa że mam dosyć skomplikowane pytanie, ;p Mianowicie jak rozdawać statsy w SoSo Lightning pod MF''a, narazie wszystko pakowałem w vitality i co 1-2 punkty w mane lub strength, na 70 levelu wygląda to mniej więcej, 90 mana 90 strength i 260 vitality. I gdy dobije do 90 levela nie wiem czy nie zabraknie mi siły do jakiegoś dobrego itemka albo setu talrash''a, ponieważ narazie biegam z occulusem, skorupą duriela, pasem tal rasha
i innymi duperelami których nazw nie pamiętam i są generalnie low ;). Ach.. i jeszcze jedno pytanie, mianowicie słyszałem że warto dać jeden punkt pod warm(ciepło) narazie wszystkie skille rozdawałem pod synergie (4-6,5k dmg 70 level). No, to by było na tyle, proszę o wyrozumiałość bo to moja pierwsza postać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze warto dodać +1 do ciepła, czasem nawet warto dać jeden w statica, bo z itemków może się dużo uzbierać a wtedy jest miło ;]
po drugie w mane w soso nie warto dawać nawet tych paru punktów! tak samo w zręczność, zdecydowanie za dużo! w siłę [jeśli ma być soso lght mf] tylko pod monarchę, czyli ok 156 jeśli dobrze pamiętam. w zręczność też się ileś punktów dawało, ale nie do 260 bo to zdecydowanie imo za dużo. właściwie większość daje się w żywotność.
na przyszłość zerknij do pierwszego lepszego buildu o danej postaci, chyba w każdym buildzie o soso lght są te rzeczy które napisałem zawarte jako podstawa tworzenia takiej postaci.
pzdr ;]

metalhead
mogę się mylić, ale przynajmniej um będzie imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah zamroczyło mnie albo co i pojęcia pomyliłem :P w każdym razie napisałem swoje, a Ty tylko maluśki błąd popełniłeś z tą maną, ale to się jeszcze da przeboleć.
i proszę, nie guru. ot choćby rzezim ma większą wiedzę, mota za pewnie też i metalhead też bym się nie zdziwił gdyby takową większą niż ja miał. więc bez przesadyzmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:34, Abi Dalzim napisał:

Co radzicie dla taniego smitera: Viper czy Anioł?


Fcr nie jest ci do niczego nie potrzebne -> viper IMO odpada... anioł zdecydowanie lepszy w tym zestawieniu, 15 res max jest gozu, pytanie czy wyciągniesz na hellu do 75. Zastanów się nad rw Dym (smoke), zbroja 2sx, runy Nef + Lum nie są trudne do zdobycia. Jak ci brakuje resów do ta zbrójka będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resy mam już na maksa, a jeszcze jestem przed zadaniem z Anyą, wię dojdzie 10 pkt resów :)
Na razie chodzę w słowie Przymus w kirysie. Jak znajdę runkę Lum do upnięcia Anioła, to się przerzucę na niego, wywiercę dziurę i wstawię Uma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint... Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo znalazłem dzisiaj runę Zod (Mauzoleum, jakiś sługa ghulowego minibossa, paladyn zealot 84 lvl). A jedyne RW, gdzie to mogę wykorzystać to Ostatni Oddech, gdzie potrzebuję 6 soc eth BA i runki Vex, której najprawdopodobniej nie znajdę... Masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:10, Abi Dalzim napisał:

Jasny gwint... Nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo znalazłem dzisiaj runę Zod (Mauzoleum,
jakiś sługa ghulowego minibossa, paladyn zealot 84 lvl). A jedyne RW, gdzie to mogę
wykorzystać to Ostatni Oddech, gdzie potrzebuję 6 soc eth BA i runki Vex, której najprawdopodobniej
nie znajdę... Masakra :/

Nie załamuj się tylko graj dalej i szukaj te runy. A jak ich nie znajdziesz to sprzedaj komuś tego Zoda z a dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:14, DarkMarian napisał:

Nie załamuj się tylko graj dalej i szukaj te runy. A jak ich nie znajdziesz to sprzedaj komuś tego Zoda za dobrą
cenę.

Ale ja gram na singlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:18, Abi Dalzim napisał:

> Nie załamuj się tylko graj dalej i szukaj te runy. A jak ich nie znajdziesz to sprzedaj
komuś tego Zoda za dobrą
> cenę.
Ale ja gram na singlu :)

To wtedy pochodź sobie na mefa, diablo, baala czy andy, ale oczywiście na piekle. Od nich zawsze coś wartościowego wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:30, DarkMarian napisał:

To wtedy pochodź sobie na mefa, diablo, baala czy andy, ale oczywiście na piekle. Od
nich zawsze coś wartościowego wypada.



W Diablo już pykam od niepamiętnych czasów i do tego twierdzenia dodam trochę pesymizmu.
Otóż po każdym zabiciu Baala, Diablo, Mefa czy Andariel ich poziom wywalania przedmiotów się zmniejsza ^^
Osobiście utłukem już tyle razy mefista na każdym poziomie trudności, że MAKS z tego co mi wypadało to był jakiś złoty item +3 do światła i kilkanaście strzał...
Jeśli marzy się Wam najlepszy zestaw jaki da się zdobyć to najlepiej po prostu pliki z postacią gdzieś przerzucić, Diablo zainstalować na nowo aby zresetować dropy wrzucić postaci i można grać licząc, że mefisto nie zgubi po raz setny zabity amazonką pęczka strzał, 12 złota i super item + 5 do skilli barbarzyńcy ^^

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy coś to można śmiało do mnie walić, Diablo to praktycznie gra mojego życia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 19:38, Nihlathak napisał:

Jeśli ktoś ma jakieś pytania czy coś to można śmiało do mnie walić, Diablo to praktycznie
gra mojego życia xD


Bardzo nam miło z tego powodu. Diablo to wspaniała gra, ale jak widać Blizzard już się z niż powoli żegna:

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=15443288961&sid=3000&pageNo=1

Proponuję również nam wszystkim powoli mówić Diablo II do widzenia, wielkimi krokami zbliża się do nas trzecia odsłona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:49, Kawosz napisał:

Bardzo nam miło z tego powodu. Diablo to wspaniała gra, ale jak widać Blizzard już się
z niż powoli żegna:

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=15443288961&sid=3000&pageNo=1

Proponuję również nam wszystkim powoli mówić Diablo II do widzenia, wielkimi krokami
zbliża się do nas trzecia odsłona...



Pamiętaj, że diablo 3 też bd miało niemałe wymagania ^^ i wiele osób pozostanie przy D II z powodu słabszego sprzętu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:53, Nihlathak napisał:

Pamiętaj, że diablo 3 też bd miało niemałe wymagania ^^ i wiele osób pozostanie przy
D II z powodu słabszego sprzętu :D


Masz rację. Jednak w czasach, kiedy całkiem przyzwoity sprzęt można kupić za niewielkie pieniądze wiele osób zagra w DIII. Nie należy zapominać o doskonalej optymalizacji wszystkich gier Blizzarda, co za tym idzie relatywnie niewielkich wymaganiach sprzętowych.
Nie sądzę, aby fani Diablo pozwolili sobie na wstrzemięźliwość i pominęli trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować