Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 22:37, polskavaenk napisał:

Hehe, ?ycze powodzenia. Jak coś masz moje gg i ew. acc to L[u/]cas (bez /, wstawi3em
bo podkreślenie daje). Ja grywam w D2 miedzy godzinami 14-17 i 19-21. Co do Diablo Clon
spotka3em go raz. Ale za mocny by3, kumpli nie by3o w pobli?u - co tu du?o mówia, nie
uda3o sie. ;/


hehehe cz3owekiu ja swojego pierwszego DC bi3em jak mia3em moze z 80 level i tylko 2k dmg latalem z Czako i setem Ucznia nawet dobry na początek wiadmo w tarczy Spirit w tarczy dla pala ?eby by3y wieksze resy ... iheja a w 3apie Fazowe Ostrze uniqe Miecz świetlny max ias... klepa3em go uwaga 1,5h !!! nie podda3em sie dzowni3em po kuplach ?aden nie odbiera3 skubany dobrze ?e mia3em rekawice z setu bo daja350% demonom i jeszcze 30 ias zwiekszają. jakoś go ubi3em gada.. nie mia3em nic na ssanie zycia ani czegos co by mu umozliwia3o leczenie sie ale zrobi3em fajny sposób sprowadzi3em gada blisko wp i jak mia3em na prawde ma3o zycia (tak tyci tyci) to szybko do akary i wp znów na kamienne pole :D:D i jakos powoli ?ycie mu schodzi3o az wkoncu gad pad3. wtedy mog3em spokojnie zapalic kiepa na odreagowanie "Nigdy Nie poddawaj sie" :D ... zamieszczam screeny :p

BTW: Treaz z BODTtem Drakami Serafem i Fortki w Ap 15 Ed to Dc leci moze w minute na lajcie :D

20090331224654

20090331224734

20090331224811

20090331224855

20090331224927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:49, Sir Braveheart napisał:

hehehe cz3owekiu ja swojego pierwszego DC bi3em jak mia3em moze z 80 level i tylko 2k
dmg latalem z Czako i setem Ucznia nawet dobry na początek wiadmo w tarczy Spirit w tarczy
dla pala ?eby by3y wieksze resy ... iheja a w 3apie Fazowe Ostrze uniqe Miecz świetlny
max ias... klepa3em go uwaga 1,5h !!! nie podda3em sie dzowni3em po kuplach ?aden nie
odbiera3 skubany dobrze ?e mia3em rekawice z setu bo daja350% demonom i jeszcze 30 ias
zwiekszają. jakoś go ubi3em gada.. nie mia3em nic na ssanie zycia ani czegos co by mu
umozliwia3o leczenie sie ale zrobi3em fajny sposób sprowadzi3em gada blisko wp i jak
mia3em na prawde ma3o zycia (tak tyci tyci) to szybko do akary i wp znów na kamienne
pole :D:D i jakos powoli ?ycie mu schodzi3o az wkoncu gad pad3. wtedy mog3em spokojnie
zapalic kiepa na odreagowanie "Nigdy Nie poddawaj sie" :D ... zamieszczam screeny :p


BTW: Treaz z BODTtem Drakami Serafem i Fortki w Ap 15 Ed to Dc leci moze w minute na
lajcie :D


Dobry jesteś, niestety nie mam smittera ani zealota, hammer jest moją taką lepszą postacią.Myślisz, żę hammerem dałbym rade? Muszę sobie zrobić zeala lub smitta. Opłaca się robić druida na zmianę kształtu? Pytam się z czystej ciekawości. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:54, polskavaenk napisał:

Dobry jesteś, niestety nie mam smittera ani zealota, hammer jest moją taką lepszą postacią.Myślisz,
żę hammerem dałbym rade? Muszę sobie zrobić zeala lub smitta. Opłaca się robić druida
na zmianę kształtu? Pytam się z czystej ciekawości. ;p


Nie wiem..
Dudu Nie Grałen Nigdy jak dla mnie to jakas taka sztywna postac .... nawet Voise do niego jest taki jakis :p
co do Hamma hammer ma taką zaletę że on nie ma praktycznie minimalnych obrazen minimalne = maxymalne.
np. Zeal ma powiedzmy od 3k do 6k to taki Hammer ma od 3k do 3k i to jest zaleta... jak bys mial sporo mikstur i resy max to normalnie go bys rozwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 23:02, Sir Braveheart napisał:

> Dobry jesteś, niestety nie mam smittera ani zealota, hammer jest moją taką lepszą
postacią.Myślisz,
> żę hammerem dałbym rade? Muszę sobie zrobić zeala lub smitta. Opłaca się robić
druida
> na zmianę kształtu? Pytam się z czystej ciekawości. ;p
>


Nie wiem..
Dudu Nie Grałen Nigdy jak dla mnie to jakas taka sztywna postac .... nawet Voise do niego
jest taki jakis :p
co do Hamma hammer ma taką zaletę że on nie ma praktycznie minimalnych obrazen minimalne
= maxymalne.
np. Zeal ma powiedzmy od 3k do 6k to taki Hammer ma od 3k do 3k i to jest zaleta... jak
bys mial sporo mikstur i resy max to normalnie go bys rozwalił :)



Co do dudu to na shape, to DC można zdjąć dość szybko. Z dobry eq (czyt. Warte około 20 ists) wyciąga się około 40k dmg z poisona, i do około 6k normalnych. Dc schodzi szybko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:54, polskavaenk napisał:

Myślisz, żę hammerem dałbym rade? [CIACH]


Nie wiem jak teraz, ale dawniej [1.09 , 1.10) to właśnie hammer był najlepszą postacią na PvM. Na DC nie było lepszego zawodnika. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah dziś kolejny Diablo Klon sie pojawił tak nie pozornie bo czasami lubie sie pobawia w DC Huntera... szed3em dziś po Organy i licznik ładnie nabijał.. potem sie pojawił DC :) Gad Padł Dosyć szybko bo mam Zealota koles jeszcze był więc mi troche pomógł bo nigdy DC nie wiedział :) dołączam Screena.. Anni 19/11/7 a byłem w posiadaniu 14/15/8 i raczej tego gorszego sprzedam xD ktoś Need.. Gram na LD jak cos to pisać

20090405230840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie (może głupie) pytanie, czy Siekacz Bartuca (większe szpony) jest wart cokolwiek? czy od razu to wywalić? Gram na CBN ladder, assasinką nigdy nie grałem, więc nie wiem jakiego sprzętu się używa w jej setach.
Jeszcze dodam bo pewnie ma to znaczenie, te które znalazłem mają obrażenia zwiększone 171% co daje 81-144 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.
Koleżanka ma taki problem. Na nowym laptopie Dell, Diablo II jej nie idzie, włącza sie logo blizarda, czasami filmik a potem nic, wiecie jak to mozna naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 09:12, BluesBoy napisał:

Witam forumowiczów.
Koleżanka ma taki problem. Na nowym laptopie Dell, Diablo II jej nie idzie, włącza sie
logo blizarda, czasami filmik a potem nic, wiecie jak to mozna naprawic?

Jeżeli laptop nowy, to pewnie ma Vistę. Z Vistą Diablo czasami nie chce działać (Modest jakoś ten problem rozwiązał). Poszukaj w tym temacie, na pewno gdzieś jest ten post Modesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 09:18, Wojman napisał:

Pierwsze co to niech sciagnie najnowszego patcha ze strony Blizzarda. Jesli to nie pomoze
to bedziemy kombinowac.


Dzięki za pomoc - gra działa ! Jest tylko mały zonk - musi być płyta w napędzie - a podobno ostatni patch usuwał tę koniecznośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 10:41, BluesBoy napisał:

Dzięki za pomoc - gra działa ! Jest tylko mały zonk - musi być płyta w napędzie - a podobno
ostatni patch usuwał tę koniecznośc..


Jest na to sposob. Wejdz na www.blizzard.com/support powinienes tam znalez rozwiazanie. A jesli nie to daj znac to jak bede w domu to wstawie instrukcje w wersji PL. :)

EDIT:
Rozwiazanie w wersji angielskiej:
http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=24954&categoryId=3411&parentCategoryId=&pageNumber=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dziwne pytanie....
Wie ktoś kiedy będzie reset(lub może przewidzieć^^), wiem, że dokładną datę ogłaszają parę dni przed, ale ceny po moim "powrocie" mnie dobijają o.O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamieniłem na rękawice fortuny:) zasadniczo, cieszę się ponieważ wymieniłem coś kompletnie mi zbędnego na coś co mi się przydaje:) a tak z innej beczki, ktoś mógłby dla mnie zrobić robacze gniazdo na hell? niestety młotki tam nie działają:(
choć w sumie jak założę grę o odpowiedniej nazwie, chyba wystarczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować