Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Pytanie.

Jeżeli moja płytka od Diablo 2 Lod rozwali się kompletnie i zdecyduje ściągnąć grę ze strony Blizzarda (dokładniej stąd https://eu.battle.net/) to jak to będzie wyglądać? To co ściągnę z ich serwera będzie działać mi bez płyty? Czy będę musiał nagrać grę na nowy kompakt? W ogóle ktoś już w takie coś się bawił?

Bo to co wyprawia ostatnio CD od mego Diablo to zaczyna mnie trochę przerażać.

No i zresztą chwała Blizzardowi, że zrobił takie fajne coś, bo to dopiero nazywa się dożywotnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 14:11, Osiol napisał:

Jeżeli moja płytka od Diablo 2 Lod rozwali się kompletnie i zdecyduje ściągnąć grę ze
strony Blizzarda (dokładniej stąd https://eu.battle.net/) to jak to będzie wyglądać?
To co ściągnę z ich serwera będzie działać mi bez płyty? Czy będę musiał nagrać grę na
nowy kompakt? W ogóle ktoś już w takie coś się bawił?


to, co ściągniesz ze strony Blizza działa bez płyty, ja kupiłem sam klucz, zassałem wszystkie dane i grałem bez zabawy z nagrywaniem płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem w ten sposób wszystkie gry Blizzarda, które mają tą możliwość i przyznam że jestem pod wrażeniem. Same instalki ważą zazwyczaj po kilkaset Mb, wystarczy raz zainstalować (a instalacja przebiega szybko, bo z dysku), schować je w bezpieczne miejsce i grać nie używając już żadnych płytek.

P.S Nie polecam ściągać StarCraft''a (o ile masz), bo jest jakiś problem z instalowaniem patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:07, donard napisał:

Ile wart talik na 3 kratki +1 do mistrzostw we władaniu bronią i +20 life?(dla barba)


parę k u Akary... serio, niewiele. dla niskolevelowych postaci może jeszcze coś jest wart... ale nie warto sobie głowy czymś takim imo zaprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 09:57, donard napisał:

Ja własnie przekonałem się do paladynów.Robię takiego


smitera. Mam pytanie: jakiego wziąć merca?


co do pytania do merca.. Smitery nie latają z pomocnikami :D Po Co ? O.o xD

Co do tej strategii to jest strasznie beznadziejna i zawiera wiele błędów.. teraz moje pytanie jakiego chcesz Robić Smitera.. Na PvP raczej Ciebie nie stać <-- Serio to bardzo droga postać :) na pvp 3ba mieć porzadne itemsy a na itemsy sporo szmalu.. Więc się domyślam.. że chcesz robić tzw "Only Uber Smiter" <-- Dlaczego cudzysłów bo taki smiter to tylko mit i crap :D Dlaczego. Każdy dobry Smiter daje rade rozwalić ubery. ::) ja gołnie mam Smiterka PvP a jak ide na Ut to wystarczy że przemienie 3 itemy z Czako bered na twarz wilhelma .. z rekawic z Iasem i dexem na Drakule i z Wodołazów na Gore Ridery :) i UT pada..
Powiem Ci co sobie załatw
Broń "Światło Niebios" najlepiej 3skilowe i 2soxowe tak jak w tamtej strategi przez wiele ludzi na prawdę niedoceniana borń władasz w nie 2x Shael i juz z Broni masz 60% Ias do w dodatku 3 skille i 33% druzgocące uderzenie. super plus tej broni jest taki że nie jest wcale taka dorga. Mam gdzies jedną na stanie to mogę Ci za free dac. :D jesli będziesz grzeczny ^^
Buty "Góre Ridery" kolejne druzgocące uderzenie
Głowa "Twarz Wilhelma" Soxujesz i wkładasz rune ort 30% na błyskawice Resy
Armor no tu juz trochę problem. Najlepiej to miec Coha ale też polecam Anioła Stróża daje skill i niezłe max resy
Tarcza Nie zaden spirit jak tam to podane było Tylko HoZ "Herold Zakarum" nie 3ba wcale jakiejś tam super kupować Low Zake kupisz za Uma a daje fajnego kopa do siły trochę życia 2PC skill i 2 Ogólny nie jest aż tak ciężka tylko 89 str req soxujesz ją i wkładasz z biedy perf Brylant i masz resy All 69 :) (Exile który tak się wszycy nim jarają sie nie nadaje ślepi ludzie używają Exile tarcza jest droga i do bani)
Pas.. mozna dac "Wigor Boga Gromów" ale ja osobicie uzywam Sznur Verdungo ale 40 Vita i 15Dr jest drogi jakis low mam to tez Ci moge dac za free
Ringi "Króczy Lód" <--- mam ich sporo dam Za free jakis tam sredni na jeża :D
Bul-Khatos 3% on 2 isty stoi daje 1skill i kop do lifea
Rekawice "Chwyt drakuli" low Draki dają tylko 10Str ale najwżniejsza rzecz to taka że mamy z niej klątwę SSania zycia i to się liczy. Amulet hmmmm z bidy mozesz zalozyc sobie Serafina a jesli Ci stac to mare 20@ mara ma to do siebie ze daje 2Skille 20 - 30 Resy i 5 do atrybutow Gniew lorda odpada bo Ias juz i tak masz wystarczający. ;]
co to rozdania umiejętności
Pchnięcie - na full, podstawowy atak
Święta Tarcza - na full, wsparcie obrony i ataku
Fanatyzm - na full, zwiększone obrażenia i szybkość ataku
Zbawienie tez mozesz dac jeden bo to bezposredni skill na 30 nie trzeba w niego na dojście nic dawać
Szarza - 1 albo wiecej ja mam max
Daj sobie 1 w smialosć premia do oborny od tarczy

Atrybuty.. To juz zalezy od przedmiotów.

Pozdrawiam all
Sory ze troche to tak hmmm napisane z błędami i bez "ż ę ó ł" i takie tam :D ale spieszyłem się :P
jak będziesz coś chiał to wal do mnie mam sporo róznych crapów na oddanie :D

Spoiler

"Jestem Bogaty" Nie chwaląc się :P




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

co do pytania do merca.. Smitery nie latają z pomocnikami :D Po Co ? O.o xD

True.

Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

Powiem Ci co sobie załatw
Broń "Światło Niebios" najlepiej 3skilowe i 2soxowe tak jak w tamtej strategi przez wiele
ludzi na prawdę niedoceniana borń władasz w nie 2x Shael i juz z Broni masz 60% Ias do
w dodatku 3 skille i 33% druzgocące uderzenie. super plus tej broni jest taki że nie
jest wcale taka dorga. Mam gdzies jedną na stanie to mogę Ci za free dac. :D jesli będziesz
grzeczny ^^

Grief jest trochę droższy a jakże potężny?...

Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

Ringi "Króczy Lód" <--- mam ich sporo dam Za free jakis tam sredni na jeża :D

Albo 2 jak nie masz Bul-Khatosa...

Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

Bul-Khatos 3% on 2 isty stoi daje 1skill i kop do lifea

Albo soj i masz +1sk

Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

Amulet hmmmm z bidy mozesz zalozyc sobie
Serafina a jesli Ci stac to mare 20@ mara ma to do siebie ze daje 2Skille 20 - 30 Resy
i 5 do atrybutow Gniew lorda odpada bo Ias juz i tak masz wystarczający. ;]

Gniew Lorda daje:
+0-37% Szansa na Zabójcze Uderzenie Co jest przydatne. Ze względu na to sie go bierze. oraz res na błyskawice. Mara oczywiście droga - ale dobra.

Dnia 24.08.2009 o 20:09, Braveheart napisał:

co to rozdania umiejętności
Pchnięcie - na full, podstawowy atak
Święta Tarcza - na full, wsparcie obrony i ataku
Fanatyzm - na full, zwiększone obrażenia i szybkość ataku
Zbawienie tez mozesz dac jeden bo to bezposredni skill na 30 nie trzeba w niego na dojście
nic dawać
Szarza - 1 albo wiecej ja mam max
Daj sobie 1 w smialosć premia do oborny od tarczy


A ja w śmiałość dawałem full. Jak wszystko miałem wymaxowane. Kop do obrony. Ładny bonus do tej tarczy daje....


A ja biedny jestem. Enigmy dorobiłem się przez przypadek. Jak masz "crapa" BA 5sox to ja chętny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 18:30, pirz napisał:

> Ile wart talik na 3 kratki +1 do mistrzostw we władaniu bronią i +20 life?(dla barba)


parę k u Akary... serio, niewiele. dla niskolevelowych postaci może jeszcze coś jest
wart... ale nie warto sobie głowy czymś takim imo zaprzątać.

sprzedałem za pula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Um jak nie więcej. Każdy sk z +20 hp O_O my good mi wyleciał tylko +17 dla soso na zimno ale ist był :)

Jest wart od Pula w góre (dla np. necro assa i amazonki (oczywiście niektóre ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 13:20, Akoss-94 napisał:

IMO Um jak nie więcej. Każdy sk z +20 hp O_O my good mi wyleciał tylko +17 dla soso na
zimno ale ist był :)

Jest wart od Pula w góre (dla np. necro assa i amazonki (oczywiście niektóre ;p)

JA PIE..LE wywaliłem tyle run w pi..u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zainstalowałem niedawno kupionego Diablo [nie instalowałem dodatku] i mam problem. W trakcie uruchamiania wyświetla mi się tylko czarny ekran i dwa komunikaty jak na screenach [w takiej kolejności]. Miał ktoś taki problem?

20090826143755

20090826143803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 16:26, donard napisał:

>ciah
1 możemy się umówić w grze po itemki?
2opłacało się brać draki +14str za pula?


Coś tam mogę Ci kopsnąć za free :) aktualnie więcej boce :P niz gram chcę aby mi Hamer na 98 nabił xD juz mu 1/2 została a im większy lvl tym lepesze Crafty wychodzą ... na 99 nie będe bocił bo to nie ma sensu ... minimum 2 miechy (na bocie) :O to ja podziękuje :D

co do drakul to tak 14 str do ładnie że za pula perfy to 15 i 10% ssania życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 20:23, Braveheart napisał:

> >ciah
> 1 możemy się umówić w grze po itemki?
> 2opłacało się brać draki +14str za pula?

Coś tam mogę Ci kopsnąć za free :) aktualnie więcej boce :P niz gram chcę aby mi Hamer
na 98 nabił xD juz mu 1/2 została a im większy lvl tym lepesze Crafty wychodzą ... na
99 nie będe bocił bo to nie ma sensu ... minimum 2 miechy (na bocie) :O to ja podziękuje
:D

co do drakul to tak 14 str do ładnie że za pula perfy to 15 i 10% ssania życia :P

co znaczy że bocisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 20:25, donard napisał:

co znaczy że bocisz?


...~~... Co za pytanie :D normalnie EZz. hihi bocenie - Bot. Bot Za mnie gra i robi Baalruny tak jak 70% graczy w D][. Bo są też ludzie co ręcznie baalruny robia :D.. Pytanie mnie rozwaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 12:41, donard napisał:

sprzedałem za pula


do gz. na tym etapie laddera to ładna cena. sądziłem, że dużo mniej jest wart w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować