Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2009 o 14:52, namiary_znane napisał:

Czy da się w D2LoD zmienić imię postaci.? Po zmianie samych nazw plików wyskakuje mi
błąd podczas wczytywania.


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko. Mianowicie czy jak zainstaluje patch 1.10 który zawiera te różne dodatki, a następnie zainstaluje 1.12 aby nie musieć wkładać płyty, to te dodatki z patcha 1.10 pozostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:50, The_Warrior napisał:

Witam, mam pytanko. Mianowicie czy jak zainstaluje patch 1.10 który zawiera te różne
dodatki, a następnie zainstaluje 1.12 aby nie musieć wkładać płyty, to te dodatki z patcha
1.10 pozostaną?

A czy kiedykolwiek po zainstalowaniu patcha coś ci zniknęło? Może coś się zmienić -patche zwykle coś zmieniają- dlatego najlepiej przeczytać opis zmian wprowadzanych patchem przed jego zainstalowaniem, ale na bank nic z tego co już masz tak po prostu nie zniknie (poza błędami:). Zresztą, patch 1,12 powinien zawierać poprzednie patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:50, The_Warrior napisał:

Witam, mam pytanko. Mianowicie czy jak zainstaluje patch 1.10 który zawiera te różne
dodatki, a następnie zainstaluje 1.12 aby nie musieć wkładać płyty, to te dodatki z patcha
1.10 pozostaną?


Jak już kolega wyżej powiedział, wystarczy, że zainstalujesz patcha 1.12 i będziesz wszystko mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile/co warta jest (o ile cokolwiek ;-) 5 sox Matriarchal Pike + 3 skills do Oszczepu i włóczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:50, Mudra napisał:

Wie ktoś może ile/co warta jest (o ile cokolwiek ;-) 5 sox Matriarchal Pike + 3 skills
do Oszczepu i włóczni?


O ile się nie mylę to chyba niewiele, sam taką miałem i nie wiem czy nawet w sklepie nie sprzedałem bo nikt nie chciał kupić... Wszyscy tak czy siak walą z tytanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 15:29, Matizk napisał:

Wszyscy tak czy siak walą z tytanów

Bo to najlepsza broń dla Javki. Jeszcze jak jest eth upgr, to już miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 15:29, Matizk napisał:

Wszyscy tak czy siak walą z tytanów


Ano właśnie. "Wskoczyłem" szybko do gry i akurat dropnęły Tytany ... oczywiście nie "?$%# eth więc crap :(. Zaczyna mnie to irytować ... Okazuje się, że by się wzbogacić bez używania botów wypadałoby zacząć kolekcjonować pgms lub juwels ;-( a to przeca taaaak pocieszne zajęcie ... Co jakiś unikat poleci to wszyscy kręcą nosami, bo to takie bot to śmakie. Mam perf Jalala w ekwipunku, który tam leży już od wieków ... tego już też nikt nie chce kupić, a to aż szkoda wyrzucić. Ech, los newbiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 00:19, Mudra napisał:

Ech, los newbiego.


Niee, los uczciwego gracza który nie gra na botach. Nie martw się, to samo mam. Co z tego że mam czarke na MF jak teraz 9/10 unikatów to crap, bo lepiej RW nosić. A żeby zrobić RW, trzeba albo mieć bota żeby ci kupę run łapał, albo tak jak ja czekać pół roku albo i dłużej na pierwszego pula... Dziwi mnie czemu Blizzard nic z tymi bociarzami nie robi... Dlatego też od dłuższego czasu nie gram w D2, czekam na reset, wtedy może chociaż przez chwilę będzie można pograć w miarę uczciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was prośbę mam małe problemy z netem i chciałem sobie w single pograć ale na jakimś modzie i nie mogę żadnego znaleźć pasującego do moich wymagań, a szukam takiego co daje zwiększony exp i drop nic więcej żadnych zmian w umiejętnościach itd może tez być powiększona skrytka i kostka. Znacie może jakieś takie mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:47, Gallbaroquo napisał:

A ja mam do was prośbę mam małe problemy z netem i chciałem sobie w single pograć ale
na jakimś modzie i nie mogę żadnego znaleźć pasującego do moich wymagań, a szukam takiego
co daje zwiększony exp i drop nic więcej żadnych zmian w umiejętnościach itd może tez
być powiększona skrytka i kostka. Znacie może jakieś takie mody?


exp zwiększysz: set_players 8
Drop nie wiem :S.
Polecam mediana. Nowe profesje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, patrząc na rzeczy i ich ceny w D2 BN ladder, uważam, że przydałby się reset laddera. Tal armor pamiętam za ista można było kupić, teraz pul i jest twój. To samo się tyczy enigmy. Po resecie to ludzie się męczyli aby ją zdobyć (rzadko kto chciał sprzedawać ;]) , teraz za 3 isty można już dostać. Ludzie z BN jednak chyba nie zamierzają robić resetu do premiery D3, a szkoda ;]. Chciałbym zacząć grę na LD od początku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:08, polskavaenk napisał:

Ludzie z BN jednak chyba nie zamierzają robić
resetu do premiery D3, a szkoda ;]. Chciałbym zacząć grę na LD od początku. ;]


a nie mieli wprowadzić ostatniego patcha przypadkiem? chyba, że coś mi się wydaje...
w każdym razie, wątpię żeby obecny ladder trwał jeszcze grubo ponad rok albo i ze dwa lata do premiery d3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś tak mi Diablo II poznikało ze wszystkich dostępnych sklepów *cough, cough*. Czy ktoś może wie, czy będę w stanie sobie je kupić w najbliższym czasie? Chyba nie wycofali na amen ze sprzedaży, co? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:59, Arande napisał:

Ostatnio jakoś tak mi Diablo II poznikało ze wszystkich dostępnych sklepów *cough, cough*.
Czy ktoś może wie, czy będę w stanie sobie je kupić w najbliższym czasie? Chyba nie wycofali
na amen ze sprzedaży, co? :<


Na Allegro można dostać zarówno wersję pudełkową za ok 50 zł, jak i CD-Keye [które umożliwiają legalne ściągnięcie gry ze strony Blizzarda]za ok 15 zł.
Jeżeli nie jesteś zainteresowana tym, co oferuje Allegro, to niestety faktycznie ciężko teraz dostać ze sklepów Diabołka. Co jest aż dziwne, bo pamiętam jeszcze nie tak dawno utrzymywał się na liście wciąż sprzedających się tytułów w emipkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zakupów na Allegro wolałabym uniknąć. A jeszcze niedawno widziałam w Empiku u siebie kilka egzemplarzy... a gdy poszłam kupić, już nie było żadnego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować