Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 19:11, Sareth14 napisał:

Da sie jakos zresetowac skile?

Nowy patch ma to umożliwiać. Ale jeszcze nie wyszedł.

Jeżeli grasz tylko na singlu, to ściągasz mod PlugY, który oprócz możliwości resetowania skilli daje jeszcze powiększoną skrzynkę (praktycznie do nieskończoności). Działa z wersją 1.11 (z 1.12 nie testowałem, więc nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:19, donard napisał:

> Da sie jakos zresetowac skile?
Jak masz save to hero editorem jak masz na cbn to dopiero w patchu 1.13 można będzie
(chyba tylko jednego skilla)

A co jezeli uzylem moda Median Xl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:24, Sareth14 napisał:

> > Da sie jakos zresetowac skile?
> Jak masz save to hero editorem jak masz na cbn to dopiero w patchu 1.13 można będzie

> (chyba tylko jednego skilla)
A co jezeli uzylem moda Median Xl?

Szczerze to nawet nie wiem co to za mod ale zrób kopie sejwa i pobaw się hero editorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 22:19, Jackal-pl napisał:

Summoner jest słaby? Co Ty powiesz. Nigdy nim nie grałeś chyba:).
Szkielety, ożywieńce (pany księżyca z tronu baala), i żelazny golem z bestii. Do tego
zniedołężenie.
Jak masz enigmę, to diablo clon ginie w około 30sekund. Ubery to też zero problemu....
Zniedołężenie na przemian z wyssaniem życia.


Może i nie jest do końca. Wiem ze jest Sumoner na UT najlepiej to jeszcze Bestie mieć pod necro ale po co taki na UT ??. Może jedynie dlatego że taki build jest bardzo odkrywczy. Nie dość że tam ubery wywalają tone swoich potworów to ja jeszcze mam latac i lagować gre własnymi ozywieńcami i szkieletami no i po co to ?? A często lubi gre wywalać. Najlepsyz do takich spraw jest SMIT. bo mozna zrobc taniego gz smita na ubery i bez problemow też da sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z bestii robisz żelaznego golema, które uprzednio wymaksowałeś. Po za tym, ZAWSZE bierzesz na ut hammera, który jest targetem. W momencie gdy jest kiss, to ożywieńce z mefa lecą na niego, a on je kasuje. A schrashować ut dwoma postaciami (nawet z ożywieńcami) to nie realna sprawa. Myśmy ledwo co dwoma amkami z feniksami scrashowali. Próbowaliśmy, bo podczas utexpa, jak zwykle, trafi się noobek.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 11:20, wodnym napisał:

Potrzebuję pomocy. Wczoraj coś wzięło mnie na drugą część Diabełka. Wchodzę sobie na
BN, instaluje się aktualizacja, wybieram postać tworzę grę i zaczynam grać. Zauważyłem,
że przy większej ilości przeciwników gra zaczyna zauważalnie zwalniać. Dzieje się też
tak w mieście. Nigdy wcześniej nie miałem podobnego problemu także dziwi mnie ta cała
sytuacja. Jakieś sprawdzone porady? :-)



Przed resetem laddera zawsze są laggi. Blizzard stworzył już patcha 1.13 i prawdopodobnie będzie za niedługo reset, ale to tylko domysły. Po prostu ignoruj ten fakt, nie ma innej rady.

PS Sry za jeden pod drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 20:23, Jackal-pl napisał:

Przed resetem laddera zawsze są laggi. Blizzard stworzył już patcha 1.13 i prawdopodobnie
będzie za niedługo reset, ale to tylko domysły. Po prostu ignoruj ten fakt, nie ma innej
rady.

PS Sry za jeden pod drugim



Patch został cofnięty po testach do fazy produkcji. Tak że nie prędko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego patcha to oni mogą sobie wsadzić mówiąc delikatnie w ZAD!. Jak mają robic kolejny Patch gdzie tylko będą błędy delikatnie poprawione oraz zredukowana szansa na dupped [ a i tak potem najlepsi znajdą sposoby na dupe items] to co to za sens ?? znow ta sama monotonia. Niech wprowadzą jakieś nowe RW albo dobre kilka Uniqe Items to juz by bylo coś :) A tak lipa .. ;/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 08:01, Braveheart napisał:

Tego patcha to oni mogą sobie wsadzić mówiąc delikatnie w ZAD!. Jak mają robic kolejny
Patch gdzie tylko będą błędy delikatnie poprawione oraz zredukowana szansa na dupped
[ a i tak potem najlepsi znajdą sposoby na dupe items] to co to za sens ?? znow ta sama
monotonia. Niech wprowadzą jakieś nowe RW albo dobre kilka Uniqe Items to juz by bylo
coś :) A tak lipa .. ;/

Pozdrawiam



Nie jest znowu taka lipa.
W CS (Chaos sanktuary) i w kilku innych miejscach, np. w Twierdzy Kamienia Świata, nie będzie IM (Iron Maiden) :)
Ale masz racje - reszta to lipa.
Zamiast banować duperów, spamboty itp. to banują maphacki, które wg mnie, robią zdecydowanie mniej szkód niż te inne, które wymieniłem. Dziś, nie można nawet spokojnie hr''a trzymać dłużej niż 10min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki rodzaj kamyka najlepiej dawać do gniazda w broni, bo nie bardzo się orjiętuję czy lepsze jest np. 100 obrażeń od błyskawic przez 6 sekund czy np. 1-40 obrażeń od zimna. Gram barbarzyńcą o specjalizacji w buławach jestem w koszmarze na górze Arreat i jakoś z tą trójką na szczycie nie umiem sobie dać rady (level 65)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:37, jestemZdzichu napisał:

Jaki rodzaj kamyka najlepiej dawać do gniazda w broni, bo nie bardzo się orjiętuję czy
lepsze jest np. 100 obrażeń od błyskawic przez 6 sekund czy np. 1-40 obrażeń od zimna.
Gram barbarzyńcą o specjalizacji w buławach jestem w koszmarze na górze Arreat i jakoś
z tą trójką na szczycie nie umiem sobie dać rady (level 65)


Najlepiej klejnoty 40ed 15ias (40% zwiększone obrażenia, 15 zw. szybkość ataku). Te o których wspomniałeś - to już lepiej 100 obrażeń od trucizn. Te, które ja wymieniłem niestety ciężko znaleźć.
Dobrze jest też wyposażyć odpowiednio pomocnika, może być nieoceniony w walce z bossami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:39, GringoG3 napisał:

Przy nazwie produktu pisze
Diablo 2: Lord Of Destruction (Expansion Pack)

czy to jest sam dodatek do Diablo II czy dodatek z wersją podstawową ?

Podlinkuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 21:42, GringoG3 napisał:

Sam dodatek najprawdopodobniej. Nie pisze included Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej dużo grałem necro, głownie summoner teraz robie psn, jakies tipsy?
narazie chce zrobic tak:
zatruty sztylet-20(synergia do nowy)
eksplozja trucizny-20(patrz wyzej)
trujaca nowa-20(nasz glowny atak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować