Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2005 o 15:45, shrekinator napisał:

Witam dzisiaj kupiłem platynke z diablo2 teraz prosze szanownych kolegów o instrukcje jak dostac sie na batel tylko prosze
krok po kroku dzieki


ja ci moge podać!

1.wejdź na jakiś serwer (bramke)
2.zrób sobie konto (nazwa, hasło a jezeli chcerz do wpisz swój adres e-mail bo jest tam jakaś opcja)
3.po stworzeniu konta stwórz sobie postać
4.GRAJ
4a. wchodz na gry w których jest duzo ludzi bo zdobywa się wiecej XP ale potwory mają wiecej zycia!

podpowiedz: nowo stworzaną postacią musisz grać minimum 2 godziny w 2 doby bo inaczej ci się skasuje, a potem postać sie skasuje jezeli nie grałeś nią przez 90 dni :D

to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2005 o 19:35, RaiL Driver napisał:

postacią musisz grać minimum 2 godziny w 2 doby bo inaczej ci się skasuje, a potem postać sie skasuje jezeli nie grałeś
nią przez 90 dni :D

to chyba tyle.

Dzięki za rade tak właśnie zrobiłem teraz spokojnie doczekam premiery gothica3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie ubilem sam Tristr moim smiterkiem w ciuchach za 2isty :D Kapitalna postac na nich :D Szkoda tylko, ze torch dla barba 17/11 :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:35, RaiL Driver napisał:

podpowiedz: nowo stworzaną
postacią musisz grać minimum 2 godziny w 2 doby bo inaczej ci się skasuje, a potem postać sie skasuje jezeli nie grałeś
nią przez 90 dni :D


2 godziny ale w 10 dni a nie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:11, Ajantis napisał:

2 godziny ale w 10 dni a nie dwa.


jak ja grałem na serwerach bylo 2 dni napisane!!! a zresztą, to chyba od serweru zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co w tym chodzi ? Znasz jakieś skróty ? Goście do mnie walą jakimiś skrótami ("tp" na przykład), a ja nie wiem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Nie wiem, co robić: Kupiłem w piątek Diablo II w Platynowej Kolekcji. Zainstalowałem podstawę bez problemów. Za to kłopoty zaczynają się z rozszerzeniem. Gdy wkładam płytę z LoD pojawia się wnerwiający komunikat (szczegóły na obrazku). Tak samo jest jak odpalam install bezpośrednio z płyty.
Czy winą może być zainstalowanie gry na dysku D? - trochę głupie pytanie, ale nie bardzo wiem co jest nie tak. Zwykłe Diablo działa bez zarzutu.
Przeinstalowałem grę i to samo.
Jak możecie, to pomóżcie!

P.S. Czy Wam też nie chciało się dziś po południu otworzyć gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do słów runicznych polecam tą stronkę http://dclone.eskysse.com/rwcalc.php?l=4
Można sobie wybrać dowolne runy, które posiadamy, zaznaczyć typ przedmiotu, który nas interesuje i po wygenerowaniu mamy listę możliwych słów runicznych.

Modest-Vermin - heh... wybacz :P

jackp - Instalacja gry na innej partycji niż systemowej nie powinno przysparzać kłopotów. Problem jest gdzieś inndziej, najwyraźniej dodatek nie wykrywa w systemie podstawki (nie ma wpisów w rejestrze?). Proponuję skontaktować się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 14:00, Rayic napisał:

Własnie ubilem sam Tristr moim smiterkiem w ciuchach za 2isty :D Kapitalna postac na nich :D Szkoda tylko, ze torch dla
barba 17/11 :c

Rozwaliłeś sam Tristam? Gratuluje. Czytałem, że to cięzki quest do wykonania. Postać to Paladyn? A Smiter to dokładnie jak jest rozbudowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować