Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 13:38, damlon napisał:

wstyd się przyznać, ale nie mam tej gry w swojej kolekcji, ale chcę naprawić swój niewybaczalny
błąd jak najszybciej :P w związku z tym mam pewne pytania:
1. Czy ktoś zakupił jedynie cd-key do ściągnięcia gry z battle.net? Chodzi mi o to czy
jest ona tam dostępna w wersji spolonizowanej?
2. Czy gra dobrze radzi sobie na współczesnych komputerach? Jaka jest max. rozdzielczość?
Obawiam się trochę po prostu "pikseli większych niż moje czy" :P
3. Pytanie chyba zbędne: czy jest z kim grać po sieci?
4. Może mniej ważne, ale czy jest wbudowany auto-patcher?

1. Tak, jest polska wersja do kupienia.
2. Sama gra działa dobrze nawet na Windows 7 i najnowszych kartach graficznych. Niestety maksymalna rozdzielczość to 800x600. Co prawda są nieoficjalne metody jej zwiększenia, ale są one niedozwolone w multi.
3. Zdecydowanie tak, szczególnie że ostatnio wyszedł nowy patch, więc zainteresowanie grą tymczasowo wzrosło.
4. Gdy klikasz na grę przez Battle.net, gra automatycznie sprawdza czy nie ma dostępnych aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, chyba od 3 lat (jak nie więcej) mam grę diablo 2, chciałem sobie pograć,a tu nagle nie ma cd-keya, da się jakoś inaczej zagrać niż przez internet z kolegą (On ma orginał z cd-keyem) ?? Chodzi mi o grę przez lan i hamachi, ale jak zagrać ?? Męczyliśmy się 2 godziny i nic ;/ Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:14, Arcizo_7 napisał:

Siema, chyba od 3 lat (jak nie więcej) mam grę diablo 2, chciałem sobie pograć,a tu nagle
nie ma cd-keya, da się jakoś inaczej zagrać niż przez internet z kolegą (On ma orginał
z cd-keyem) ?? Chodzi mi o grę przez lan i hamachi, ale jak zagrać ?? Męczyliśmy się
2 godziny i nic ;/ Proszę o pomoc.

Cd-keya mam z internetu, no chyba, że ktoś będzie tak dobry i mi go poszuka, bo ja nie mam zielonego pojęcia gdzie ten mój się zgubił ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 15:14, Arcizo_7 napisał:

Cd-keya mam z internetu, no chyba, że ktoś będzie tak dobry i mi go poszuka, bo ja nie
mam zielonego pojęcia gdzie ten mój się zgubił ;C


Chwalenie się tym, że posiadasz cd-keya z internetu nie jest dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że czytałeś regulamin i wiesz co za takie coś grozi. BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można kupić. W dodatku nie tylko na gram.pl. Szukałem w wielu sklepach i w żadnym nie widziałem jakiejkolwiek gry Bilzzarda (nie licząc WoW''a oczywiście). Pozostaje cyfrowy zakup z battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 14:43, damlon napisał:

Da się jakoś włączyć grę w oknie? Bo niestety rozdzielczość 800x600 stwarza pewne niedogodności
:P

Da się:
http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=20775
Ponadto istnieje patch, który udostępnia inne rozdzielczości, ale podobno nie można na nim grać na BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 16:28, Blackhand napisał:

Ponadto istnieje patch, który udostępnia inne rozdzielczości, ale podobno nie można na
nim grać na BN.

To jest mod, da się grać na bn tyle że dostaniesz BANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc
Mam Diablo 2 (v.1.12) i Diablo 2 LOD, na laptopie vista business
Diablo i dodatek ver. angielska
Pytanie: jak zainstaluje Diablo 2 to wszystko OK działa, ale jak chcę zainstalować LOD to pojawia się info o konieczności zainstalowania podstawki czyli Diablo 2.
Co za cholerstwo?

dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak: odinstaluj całkiem Diablo II a następnie, po kolei, zainstaluj ponownie Diablo II, potem LoDa i dopiero na koniec patcha (najlepiej od razu najnowszego :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard BNUpdate v2.72 compiled on Oct 16 2003
Log created at 12:01 pm on 04/14/2010

This patch upgrades Diablo II Lord of Destruction from version 1.07 or later to version 1.13c.

ERROR: unable to load file ''Bnclient.dll'' from archive
Nie można odnaleźć określonego pliku.

RESULT: Patch failed


Taki oto błąd mi się pojawia, kiedy próbuję zainstalować najnowszego patcha... Ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 13:24, luzac napisał:

A jaką masz wersję patcha obecnie? Może spróbuj zainstalować jakąś wcześniejszą wersję
a potem dopiero najnowszą.


Mam 1.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, jak napisałem wcześniej, ten sposób zwykle na grymaszenie gier Blizzarda (nie tylko DII) pomaga. I nie dodawaj od siebie żadnych kroków po drodze, wszystko zrób dokładnie tak, jak napisałem. Co najwyżej przed odinstalowaniem skopiuj sobie gdzieś folder save a po zainstalowaniu patcha (czyli na sam koniec) wrzuć go do folderu z DII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 16:17, TBKPredator napisał:

Można grać w oknie. W tym celu do skrótu gry należy dodać parametr "-w".


Możesz jakoś rozszerzyć tą instrukcję bo jakoś to dopisuję i mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować