Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2005 o 17:13, Abi Dalzim napisał:

Warta coś taka tarcza? Jak myślicie?

IMO nic, Zaka jest we wszystkim lepsze (może oprócz fhr''a). Ogółem - można znaleźć dużo lepsze rare pala shieldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 16:30, Abi Dalzim napisał:

> A Smiter to dokładnie jak jest rozbudowany?

Tu masz bardzo dobry poradnik na Smita za 2 isty --> http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=11406&page=0&highlight=boss%2520destroyer


Mam smiterka wlasnie wg. tego builda :d
Rekawiczki zmienilem tylko na dracule, amu na oko etilisza (ll), ring na fajny rarek i zaka jeszcze nie mam (nosze tarcze z setu griswolda z 3x perf diament) ^^
Na bossow jest bosski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem

Dnia 06.11.2005 o 10:07, Albatross napisał:

jest gdzieś inndziej, najwyraźniej dodatek nie wykrywa w systemie podstawki (nie ma wpisów w rejestrze?). Proponuję skontaktować
się z pomocą techniczną.


Gra znajduje się na liście dodaj/usuń programy - więc win ją chyba "widzi". W rejestrze nie chcę grzebać.
Ech... no nic, przeinstaluję kolejny raz, a jak teraz się nie uda to zostaje pomoc CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2005 o 21:16, jackp napisał:


Gra znajduje się na liście dodaj/usuń programy - więc win ją chyba
"widzi". W rejestrze nie chcę grzebać.
Ech... no nic, przeinstaluję kolejny raz, a jak teraz się nie uda to zostaje pomoc
CDP.

Ja też kupiłem w piatek i z instalacja nie było problemu troche denerwujące było tylko mieszanie płytkami spróbuj odinstalowac i jeszcze raz zainstalowac może pomoze natomiast miałem mały problem bo gra troche sciemniała po właczeniu mapy ale zmieniłem ustawienia karty i śmiga ze palce lizac u nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha wreszcie kupilem sobie Diablo :) Oryginalne, ladne i pachnace ;)
Mam jednak pytanie bo nie jest to jasno okreslone w instrukcji. (i nie bijcie mnie bo w tych wszystkich statsach i umiejetnosciach jestem zielony poki co :P) - Nigdy nie gralem w ta gierke tak na powaznie.

Jest drzewko umiejetnosci - przyklad druida:
przywolanie: kruk -> wilk -> wilk costamcostam :D -> misiek grizzly

Czy jesli bede chcial przywolac misia (wymagany ktorys tam poziom, bodajze 18) to musze miec conajmniej jeden poziom kruka i wilka ? Czy po prostu na 18 poziomie grizzly bedzie dostepny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:12, SirMike napisał:

Ha wreszcie kupilem sobie Diablo :) Oryginalne, ladne i pachnace ;)
Mam jednak pytanie bo nie jest to jasno okreslone w
instrukcji. (i nie bijcie mnie bo w tych wszystkich statsach i umiejetnosciach jestem zielony poki co :P) - Nigdy nie gralem
w ta gierke tak na powaznie.

Jest drzewko umiejetnosci - przyklad druida:
przywolanie: kruk -> wilk -> wilk costamcostam
:D -> misiek grizzly

Czy jesli bede chcial przywolac misia (wymagany ktorys tam poziom, bodajze 18) to musze miec conajmniej
jeden poziom kruka i wilka ? Czy po prostu na 18 poziomie grizzly bedzie dostepny ?


Spoko gościu nie pękaj ale tak na serio to niestety musisz mieć też te poprzednie umiejętności z drzewka, kiedyś jak grałem w to pierwszy raz też nad tym się głowiłem

pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:15, Don Vasylus napisał:

Spoko gościu nie pękaj ale tak na serio to niestety musisz mieć też te poprzednie umiejętności
z drzewka


Ale wystarczy po jednym czy musi byc jakis konkretny poziom poprzedniego ? Nie chce na darmo ladowac umiejetnosci w cos czego nie wykorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:25, SirMike napisał:

> Spoko gościu nie pękaj ale tak na serio to niestety musisz mieć też te poprzednie umiejętności
> z drzewka

Ale
wystarczy po jednym czy musi byc jakis konkretny poziom poprzedniego ? Nie chce na darmo ladowac umiejetnosci w cos czego
nie wykorzystam.

Wystarczy po jednym, a tak z ciekawości kim grasz? Jeśli chcesz mogę ci doradzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Dzisiaj zakupiłem diabełka w platynowej kolekcji i po raz pierwszy zetknąłem się z battle netem. I mam pytanko a mianowicie, czy jak gram na battle necie to mogę sobie stworzyć grę i dać tylko, że ja tam będę grał, żeby sobie na początku rozwinąć postać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:28, Don Vasylus napisał:

Wystarczy po jednym, a tak z ciekawości kim grasz? Jeśli chcesz mogę ci doradzić :p


Pewnie, ze mozesz ;)
Wzialem sobie wlasnie druida bo chcialem jakas odmiane od tych wszystkich wojownikow i czystych magow, ktorymi gralem w inne gry.
Na razie poszedlem w tym kierunku, ze laduje wiekszosc punktow w wytrzymalosc i energie, praktycznie nie nie daje do zrecznosci bo i tak brudna robote zalatwiaja za mnie przywolane kruki. Jak ktos sie za bardzo zblizy to mu "chuchnę" zimnem ;) Do tego caly czas jest ze mna jedna z amazonek, ktora ladnie uzupelnia braki.

Nie wiem czy dobrze rozwijam postac ale na razie doszedlem do Tristram bez zadnego problemu. Krwawa orlica na cmentarzu padla po kilku sekundach, wieksze grupy wrogow tez nie sprawiaja szczegolnych problemow.

Jak duzo powinienem przeznaczyc na sile ? (na razie mam tylko troche, glownie podbijaja mi ja przedmioty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:41, Velociraptor napisał:

Siema :) Dzisiaj zakupiłem diabełka w platynowej kolekcji i po raz pierwszy zetknąłem się z battle netem. I mam pytanko
a mianowicie, czy jak gram na battle necie to mogę sobie stworzyć grę i dać tylko, że ja tam będę grał, żeby sobie na początku
rozwinąć postać ?


Możesz, ale po co? Lepiej grac z innymi, bo doświadczenie szybciej leci, a i fajniej się gra z kimś. Proponuje Ci tak nabijac poziomy:
1. od 1 do 17 lvl wchodź na gry nazywane Tristrun itp.
2. od 17 do 20 lvl na Tombrun (trzeba zabić Anariel i wykonać wszystkie zadania z laską Horadrimów w akcie 2)
3. od 20 do 25 lvl na Cowrun, czyli zabijanie Piekielnych Krów
4. od 25 do 40 lvl na Baalrun (czyli wielokrotne zabijanie sług Baala w akcie 5 = bardzo szybki exp w 8 graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugi post ale zapomniałem o paru rzeczach...
W Andariel zjadło mi "d", ale to szczegół :) Po nabiciu 40 lvl zabijasz Baala i wchodzisz na Koszmar, potem prosisz kogoś o Taxi, czyli szybkie zrobienie wszystkich zadań na koszu i znowu baalruny do 60 lvl. Potem na piekło i tak samo. W ten sposób w 1 dzień możesz nabić 70-80 lvl jak się postarasz. taxi zazwyczaj będą chcięli robić Ci za kuźnię, ale zdarzają się filantropowie, którzy roia za darmo, bo np im się nudzi. (kuźnia to oddanie runki, która wypadnie z Piekielnej Kuźni w akcie IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUHUU!!! W końcu działa i to jak! Win znalazł&naprawił jakiś błąd w rejestrze i teraz wszystko jest ok.
Dzięki za rady i do zobaczenia na Battle.net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:01, Abi Dalzim napisał:

Po nabiciu 40 lvl zabijasz Baala i wchodzisz na Koszmar, potem prosisz kogoś o Taxi, czyli szybkie zrobienie wszystkich zadań na koszu i znowu
baalruny do 60 lvl. Potem na piekło i tak samo. W ten sposób w 1 dzień możesz nabić 70-80 lvl jak się postarasz. taxi zazwyczaj
będą chcięli robić Ci za kuźnię, ale zdarzają się filantropowie, którzy roia za darmo, bo np im się nudzi.

Baadrdzo to rzadkie, aby zrobili za darmo ludzie przypadkowo widziani na BN. Z drugiej strony jak się postarasz, to znajdziesz kogoś, kto za możliwość zrobienia taxi dla postaci 40lvl da ci coś w zamian.
Niemniej na początek sugeruję po prostu grać z ludźmi dołączając się do istniejących gier. Tak jest zdecydowanie najsympatyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów ;)
Mam takie pytanko, zamierzam sobie kupić platynową edycję Diablo II + LoD i moje pytanie brzmi jaką wersję gry będę miał ? 1.10 ? 1.11 (Która jest teraz najnowsza?)
I na jakiej zasadzie to się odbywa ? Podczas instalacji gry odrazu mam tą wersję czy będę musiał ściagać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 16:53, Vaxinar napisał:

Witam Panów ;)
Mam takie pytanko, zamierzam sobie kupić platynową edycję Diablo II + LoD i moje pytanie brzmi jaką wersję
gry będę miał ? 1.10 ? 1.11 (Która jest teraz najnowsza?)
I na jakiej zasadzie to się odbywa ? Podczas instalacji gry odrazu
mam tą wersję czy będę musiał ściagać ?


Po zakupie bedziesz mial bodajze 1.07 (po zainstalowaniu dodatku), potem jak bedziesz chcial wejsc na BN pojawi sie sciaganie. Wszystko sie zrobi automatycznie, nie przejmuj sie niczym ;).


Vidmol:
Na CBN mozesz miec tylko rzeczy tam zdobyte, to co sciagnales z neta jest do zabawy w singlu lub na otwartymBN. Caly urok jest oczywiscie na zamknietym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować