Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2005 o 14:52, SirMike napisał:

> Wystarczy po jednym, a tak z ciekawości kim grasz? Jeśli chcesz mogę ci doradzić :p

Pewnie, ze mozesz ;)
Wzialem
sobie wlasnie druida bo chcialem jakas odmiane od tych wszystkich wojownikow i czystych magow, ktorymi gralem w inne gry.
Na
razie poszedlem w tym kierunku, ze laduje wiekszosc punktow w wytrzymalosc i energie, praktycznie nie nie daje do zrecznosci
bo i tak brudna robote zalatwiaja za mnie przywolane kruki. Jak ktos sie za bardzo zblizy to mu "chuchnę" zimnem ;) Do tego
caly czas jest ze mna jedna z amazonek, ktora ladnie uzupelnia braki.

Nie wiem czy dobrze rozwijam postac ale na razie
doszedlem do Tristram bez zadnego problemu. Krwawa orlica na cmentarzu padla po kilku sekundach, wieksze grupy wrogow tez
nie sprawiaja szczegolnych problemow.

Jak duzo powinienem przeznaczyc na sile ? (na razie mam tylko troche, glownie podbijaja
mi ja przedmioty)


Dobże robisz (według mnie żecz jasna) że niewiele pakujesz w zręczność, wal dużo w siłę a potem
w żywotność i energię, za to z umiejętnościami, nie inwestuj za dużo w przywołania, na dłuższą mete się nie opłaca bo będą coraz mniej pomocne a inwestuj w zmiany kształtu "wilkołak" i umiejętności do niego lub w żywioły, doradzam zimno lodowy oddech a potem tarcze cyklonu i na końcu w churagan czy jak mu tam, ten ostatni.
Druid to postać uniwersalna, możesz ją rozwijać wkażdym kierunku.
Podałem ci jak ja rozwijałem Druidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 17:32, Rayic napisał:

Po zakupie bedziesz mial bodajze 1.07 (po zainstalowaniu
dodatku), potem jak bedziesz chcial wejsc na BN pojawi sie sciaganie. Wszystko sie zrobi automatycznie, nie przejmuj sie
niczym ;).


Hehe no to bardzo fajnie, ale jeszcze jedno pytanie, a dokładniej dwa :)
1. Jaka jest najnowsza wersja?
2. Czy Blizz pracuje na kolejną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no!! Co zrobić jak ściągnołem z neta jakąś zbroję, albo coś innego i chce to mieć w swoim ekwipunku na Battle.net u mojego barbarzyńcy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:17, Vidmol napisał:

Ej no!! Co zrobić jak ściągnołem z neta jakąś zbroję, albo coś innego i chce to mieć w swoim ekwipunku na Battle.net u mojego
barbarzyńcy ??


Rayic już ci odpowiedział, ale powtórze. Nic co ściągniesz z internetu nie będziesz mieć na BN. Postacie są trzymane na Blizzardowskich serwerach i masz do nich dostęp poprzez granie. I tylko graniem możesz coś dla tej swojej postaci zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:05, Vaxinar napisał:

1. Jaka jest najnowsza wersja?
2. Czy Blizz pracuje na kolejną ?


1. 1.11b
2. Chyba na razie nie~~.

Vidmol ---> jeśli chcesz tę zbroję dać swojej p-ostaci na Zamkniętym battle.net (CBN), to się nie da. Jeśli natomiast na otwartym, to musisz użyć jakiegoś edytora.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetsem kompletnie zielony z battle netu i chciałbym się dowiedzieć czy idzie atakować innych graczy w Diablo ?? :)
I jak najlepiej waszym zdaniem rozwijać druida ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:44, Velociraptor napisał:

czy idzie atakować innych graczy w Diablo ?? :)


Da się. Można atakować postaci o poziomie wyższym od 9. Aby z kimś walczyć musisz okazać komuś wrogość na ekranie drużyny. Dodam tylko, że gracze na BN nie lubią gdy ktoś ich atakuje, jeśli oni sami tego nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:44, Velociraptor napisał:

Jetsem kompletnie zielony z battle netu i chciałbym się dowiedzieć czy idzie atakować innych graczy w Diablo ?? :)
I jak
najlepiej waszym zdaniem rozwijać druida ? :]


Tu masz linka do strony z dobrymi postaciami dla każdej z postaci --> http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=5374

Oczywiście nie są to "jedynie słuszne" buildy, ale jest kilka spoko. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden bol. Wiekszosc z tych buildow jest dla ludzi z kasa. Poczatkujacym przydadza sie raczej do uczenia slownictwa, ew. jak skill rozdac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:24, Rayic napisał:

Jest tylko jeden bol. Wiekszosc z tych buildow jest dla ludzi z kasa. Poczatkujacym przydadza sie raczej do uczenia slownictwa,
ew. jak skill rozdac :p


No fakt, ale jak się dorobią to będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:13, Abi Dalzim napisał:

To wie ktoś ile wart ten perf Jalal (200%)?



Głowy nie dam ale miedzy pul a um chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie w jakie umiejętnosci najlepiej pakować gram palladynem mam poźiom 18 i zastanawiam się jak najlepiej wykożystać punkty umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 11:37, shrekinator napisał:

Panowie mam pytanie w jakie umiejętnosci najlepiej pakować gram palladynem mam poźiom 18 i zastanawiam się jak najlepiej
wykożystać punkty umiejętności


To co teraz powiem jest skierowane do wszystkich zaczynajacych gre:

NIM SIE ZACZNIE LVLOWAC TRZEBA ZDECYDOWAC JAKA POSTAC SIE ROBI!

Teraz masz 18lvl, ciezko cos doradzic, bo mozliwe, ze te 18 punktow juz zmarnowales i nie mozna ci doradzic porzadnego builda, a postac, ktora robisz bedzie na wszystko (czyli na nic) i sobie nawet na koszu nie poradzi.
Co do mozliwych buildow, byl podany pare postow wyzej link do nich. Przedmioty mozecie olac narazie, ale atrybuty i skille wykorzystajcie tak jak tam podano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, mam taki problem ze jak zalorze/dolacze do gry na battle.necie to po ok. 5 minutach mnie wywala z gry i pojawia sie napis "TWOJE POŁĄCZENIE ZOSTAŁO PRZERWANE" a 3-4 dni temu wszystko normalnie dzialalo. (Firewala niemam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś słyszałem że BN coś się wiesza. Sam osobiście już nie gram ale moi kumple narzekają bardzo. Przez cały dzień grali tylko 2h bo ciagle coś się działo także u Ciebie nagle nic się nie zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się nekromancie dawać na Ognistego Golema na wyższy niż poziom 1? I co jest lepsze: Duch czy Włócznia z kości? Chyba włócznia, co nie? A co sądzicie o Żelaznej Dziewicy? Mam ją na razie tylko na poziomie 1 ;)
Da się jakimś programikiem dla jednego gracza, żeby "wyciągnąć" parę punktów jakie się włozyło w postać i dać je na coś innego? Bo mi kolega na zatruty sztylet wydał :( Miałem włączoną grą, podszedł do kompa i zaczął klikać :D I mi punkty stracił... Zresztą sam nie potrzebnie dałem w szkilet 2 punkty, gdyż i tak z nich raczej nie korzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować