Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2010 o 12:26, xkarionx napisał:

Ile godzin zajeło Wam przejście gry za pierwszym razem?

Co rozumiesz przez "przejście gry"?
Przejście gry na podstawowym poziomie trudności? Przejście jedną postacią normalu , kosza i hell?
Czy nabicie 99 lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:04, xkarionx napisał:

Przejście na postawowym poziomie, postacia normal.

Kilkanaście godzin. Nie powiem Ci dokładnie ile, bo to zależy od tego jak grasz. Ja zwiedzam dokładnie całą mapę, otwieram wszystkie skrzynki i wyżynam wszystkie potwory, więc schodzi mi dość długo. Myślę, że D2+LoD zajęło by mi teraz około 12-15 godzin (zależy też jaką postacią). I mówię tu o grze Single Player, bo BattleNet to jest inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:04, xkarionx napisał:

Przejście na postawowym poziomie, postacia normal.

Minimum 50 h (i raczej bezproblemowo jeśli wyrobisz skill) - tzn jak będziesz grał i grał i grał: jeśli robisz przerwy w naturalny sposób rozgrywka się wydłuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 08:57, Abi_Dalzim napisał:

> Minimum 50 h
Chyba sobie żartujesz....


Chyba ty z tymi dwunastoma godzinami... Choć 50h to też nieco za dużo. 35-40h mi zajęło pierwsze przejście D2 z dodatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 08:57, Abi_Dalzim napisał:

> Minimum 50 h
Chyba sobie żartujesz....

Przeszedłem 2 pierwsze akty w 20 h jednym ciągiem, nekromantą.50h to taka aproksymacja. biąroca pod uwagę wszystkie grobowce Tal Rasha, jaskinie, jamy, czeluście etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 15:20, zadymek napisał:

/.../


chyba na prawdę żartujesz... robiąc wszystko, co się da można bez większych umiejętności przejść całe D2 z dodatkiem w 20h. w 12 również, jeśli wymiatasz. nie widzę nic dziwnego w tym, że Abi singla przechodzi właśnie w +/- 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy barbarzyńcą walczyć dwiema brońmi czy mieczyk + tarcza ? ( nie musi być świetny w PvP, chodzi o łatwą i przyjemną grę). Bo do tej pory grałem tylko amazonką. Prosiłbym też o porady dotyczące statystyk i skilii. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 13:37, kiko14 napisał:

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy barbarzyńcą walczyć dwiema brońmi czy mieczyk
+ tarcza ? ( nie musi być świetny w PvP, chodzi o łatwą i przyjemną grę). Bo do tej pory
grałem tylko amazonką. Prosiłbym też o porady dotyczące statystyk i skilii. Z góry dzięki.



Jak już to myślę że 2 bronie byłyby lepsze. Tak właściwie to nie przypominam sobie żadnego buildu gdzie barb korzystałby z tarczy:P Najbardziej jest popularny albo 2 bronie, albo 1 2-ręczna (zazwyczaj w wariancie Immortal King). Jedyne co mogę jeszcze doradzić z własnego doświadczenia to za nic nie idź w miecze. Ani żadnych setów do tego dobrych nie ma, ani unikatów, ani słów runicznych, po prostu są beznadziejne:p Albo buławy albo topory. W miarę tani jest barb pod IK i dość przyjemnie się nim gra więc polecam poszukać builda na jakiejś stronie o Diablo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 13:37, kiko14 napisał:

Witam. Czy mógłby mi ktoś doradzić czy barbarzyńcą walczyć dwiema brońmi czy mieczyk
+ tarcza ? ( nie musi być świetny w PvP, chodzi o łatwą i przyjemną grę). Bo do tej pory
grałem tylko amazonką. Prosiłbym też o porady dotyczące statystyk i skilii. Z góry dzięki.


Z obecnym patchem, który pozwala na każdym poziomie trudności resetować rozdanie punktów w statystykach i skillach gra się dużo łatwiej.
Ale dobrze byłoby określić czy chcesz grać singla czy być częścią drużyny i grać razem z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 14:01, Sipso2008 napisał:

Chyba ty z tymi dwunastoma godzinami... Choć 50h to też nieco za dużo. 35-40h mi zajęło
pierwsze przejście D2 z dodatkiem...


Normal? Iee tam. Abi dobrze mówi, kilkanaście godzin i po grze. Maksymalnie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 17:48, Karol44 napisał:

Witam czy jeśli kupie grę od kogoś a ten ktoś ma już konto w multi to ja będę mógł założyć
swoje czy nie?

Kuzyn nie miał problemów, ale możliwe, że w przypadku gdy oba konta będą używane równocześnie pojawi się konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 17:48, Karol44 napisał:

Witam czy jeśli kupie grę od kogoś a ten ktoś ma już konto w multi to ja będę mógł założyć
swoje czy nie?


Jeżeli sprzedawca nie będzie grał na BN-ie to żadnych kłopotów nie powinno być.
Teraz jak nie trzeba mieć płyt z grą aby móc grać, teoretycznie można sprzedać grę i dalej z niej korzystać. Na jednym CD-key''u można założyć wiele kont ale w tym samym czasie można użytkować w Battle Network tylko jedno konto.
Jeżeli sprzedawca gry będzie chciał grać w tym samym czasie co Ty to jeden z Was nie będzie mógł wejść do swojego konta na BN (kto pierwszy ten lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować