Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2010 o 17:48, Karol44 napisał:

Witam czy jeśli kupie grę od kogoś a ten ktoś ma już konto w multi to ja będę mógł założyć
swoje czy nie?


Powiem tylko że jeżeli ten ktoś jest nieznajomy to nie radzę tak robić. Można mieć teoretycznie dowolną liczbę kont na jednym kluczu ale tylko jedno na raz może być zalogowane na BN, więc w takim przypadku możesz mieć trudności z dostępem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest zaufany kupowałem od niego już kilka gier ale bałem się że nie będę mógł założyć konta jak on już ma założone.I jak mamy grac w tym samym czasie skoro mi sprzedaje grę-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 22:30, Karol44 napisał:

Koleś jest zaufany kupowałem od niego już kilka gier ale bałem się że nie będę mógł założyć
konta jak on już ma założone.I jak mamy grac w tym samym czasie skoro mi sprzedaje grę-d



No chociażby w ten sposób że teraz płyta nie jest wymagana do gry, wystarczy że nie odinstaluje sobie gry i może śmiało śmigać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mam od dawna diablo 2 oryginał oczywiście. Ostatnio zmieniłem PC na Mac''a. Większość gier blizza z góry jest na mac''a i pc ale diablo które mam nie włącza mi się na macku. Da się to jakoś uruchomić? Moze jakieś uaktualnienie z neta czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety polska wersja nie została przygotowana pod maca. Jesli chcesz możesz ściągnąć wersję na maca z battle.netu. Niestety angielską, polskiej i tam nie ma. Jeśli jeszcze nie masz konta na eu.battle.net, powinieneś je założyć i zarejestrować Diablo II przy pomocy klucza jaki posiadasz. Będziesz mógł wówczas ściągać różne wersje językowe i w przypadku niektórych języków także wersję macową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 23:52, Daimon_Frey napisał:

Niestety polska wersja nie została przygotowana pod maca. Jesli chcesz możesz ściągnąć
wersję na maca z battle.netu. Niestety angielską, polskiej i tam nie ma. Jeśli jeszcze
nie masz konta na eu.battle.net, powinieneś je założyć i zarejestrować Diablo II przy
pomocy klucza jaki posiadasz. Będziesz mógł wówczas ściągać różne wersje językowe i w
przypadku niektórych języków także wersję macową.


Mogłem to od razu napisać, zrobiłem to co napisałeś jeszcze wcześniej, zarejestrowałem diablo, ściągnąłem wersje Mac''kową i w momencie uruchomienia sciągniętej instalki wyskakuje mi okienko "buy now!" a tego jednak chciałbym uniknąć ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jak mozna sprawdzic czy dany zestaw kluczy do D2+LOD
zakupiony na allegro nie byl banowany czy moze byl uzywany przez innego uzytkownika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem cd-key nowy ze sklepu ściągnąłem ale chce dołączyć do gry internetowej i stad moje pytanie możecie dac linka gdzie mam napisać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 06:48, Karol44 napisał:

Witam kupiłem cd-key nowy ze sklepu ściągnąłem ale chce dołączyć do gry internetowej
i stad moje pytanie możecie dac linka gdzie mam napisać problem.


Jaki link do jakiego problemu. Możesz napisać dokładnie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak kupiłem diablo II nowiutkie i gdy chce sie zalogować do internetu pisze ze klucz został wyłączony choć nie był wczesnej używany wiec chciałbym link tam gdzie mogę sie skontaktować z suportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w 3 akcie. Nie moge znalezc Mozgu Khalima. Na stronach poswieconych D2 pisze, ze znajduje sie on w Podziemiach Lupiezcow, ale nie potrafie znalezc tej lokacji ;/ Jedyna jaka znajduje w Dzungli Lupiezcow to trzypoziomowa Bagienna Czelusc, wyczyscilem ja juz kilkakrotnie i Mozgu nie znalazlem, wiec to chyba nie tam musze go szukac. Pomozcie prosze, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poddziemia łupieżców wyglądają tak samo jak Bagienna Czeluść. Musisz dokładnie przeszukać całą Dżunglę Łupieżców. Podziemia często znajdująsię w otoczeniu chat. Czasem też niedaleko miejsca gdzie znajduje się Gidbina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 13:23, lydathegreat napisał:

Witam, mam problem w 3 akcie. Nie moge znalezc Mozgu Khalima. Na stronach poswieconych
D2 pisze, ze znajduje sie on w Podziemiach Lupiezcow, ale nie potrafie znalezc tej lokacji
;/ Jedyna jaka znajduje w Dzungli Lupiezcow to trzypoziomowa Bagienna Czelusc, wyczyscilem
ja juz kilkakrotnie i Mozgu nie znalazlem, wiec to chyba nie tam musze go szukac. Pomozcie
prosze, pozdrawiam.

Ścieżki prowadzące do wiosek łupieżców łatwo przegapić, przeszukaj okolice wioski gdzie przechowywany był Gidbin. Wejście do Podziemi łupieżców będzie tam, a ja trafisz na Bagienną czeluść to w następnej wiosce. W każdym razie w Dżungli łupieżców są tylko dwie jaskinie, to jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś ma, może ktoś wie...
Swego czasu istniał taki mod czy też patch do Diablo 2, który pozwalał na nowo rozdawać talenty... ot tak bez końca, klik! i nowa konfiguracja... zrobiony głównie pod poziomy nightmare i hell, gdy czasem oryginalny układ nie sprawdzał naszych oczekiwań. Czy ktoś może posiada link do ów Patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować