Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 11:45, xkarionx napisał:

Dziś zaczołem swoja przygodę z diablo 2 i mam pytanko. jak zabić krwawą orlicę bo ataki
na nia chyba nie działają.

Nie wiem jaką postacią grasz, więc trudno powiedzieć jak i czym walczysz. Nie zmienia to faktu, że Krwawa Orlica nie jest jakimś wymagającym rywalem. Jeżeli masz z nią problemy, to sugeruję byś napił trochę doświadczenia i wrócił będąc silniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:18, xkarionx napisał:

Gram barbarzyńcą na 5lvl i podchodząc do niej nawalam ją a ona nie otrzymuje żadnych obrażeń nie wiem
dlaczego.

Nie pamiętam jaki poziom miałem walcząc z Blood Raven, ale pamiętam że jedynym ewentualnym problemem mogło być to, że ciągle uciekała i strzelała z łuku. Wystarczyło ją naparzać aż padła. Może faktycznie zdobądź poziom czy dwa, zdobądź lepszą broń i wróć do niej. Nie atakuj jej obstawy, tylko od razu ją. Korzystaj też ze specjalnych ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:18, xkarionx napisał:

Gram barbarzyńcą na 5lvl i podchodząc do niej nawalam ją a ona nie otrzymuje żadnych
obrażeń nie wiem dlaczego.



Od poziomu nic nie zależy. Pochodź trochę podexpij zbież kasę kup broń. Nawet nie 3ba expić wystarczy odpowiednia broń, Skoro na 5 lvl męczysz sie z Krwawą Orlicą to nie wiem co to będzie jak pójdziesz do Andariel bo ją juz na spokojnie 12 można zbałamucić. Zależy kim. Ja to Kocham Paladyna.. Grasz na singlu czy na BN >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 12:54, xkarionx napisał:

co do specjalnych ataków to są one pod przyciskami F1-F5?

Tam gdzie ustawisz:)
Gra nie opiera się na normalnych i specjalnych atakach (to tylko takie wyrażenie) tylko na akcji pierwszorzędnej i drugorzędnej (to te 2 wielkie przyciski z ikonką strzałki)- użyj Ekrany pomocy to cały opis interfejsu ci się wyświetli-w ustawieniach sterowania znajdziesz którym klawiszem się to włącza.
Pod pierwszą można ustawić dowolną akcję ofensywną: atak magiczny, rzut, cios itp
pod drugą wszystko cokolwiek potrafisz: a więc także wszelkie okrzyki, klątwy, tarcze,... oprócz umiejętności pasywnych oczywiście.
Rodzaj akcji wybierasz klikając na dany przycisk a zmianę rodzaju akcji można sobie ułatwić skrótami (standardowo klawisze F1-F12).

BN to skrót o d battle.net - to tryb sieciowy gry.

20101118145615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to najbardziej popularny temat o Diablo, więc zadam tutaj to pytanie - gdzie najtaniej mógłbym zakupić Diablo 1 + 2 z dodatkiem? Proszę o link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:49, Killinginno napisał:

Diablo 2 (z dodatkiem oczywiście) znajdziesz w każdym sklepie, w którym są sprzedawane
gry.



Ha, właśnie o to chodzi że nie bardzo, w Empiku w moim mieście D2 już na przykład nie kupisz:)

Sebuuu98

Radzę kupić na allegro specjalny kod, który potem wpisujesz na stronie blizzarda i stamtąd możesz ściągać d2+LoD ile razy chcesz i kiedy chcesz. Taki kod to wydatek w okolicach 15zł, tylko nie wiem czy za samo D2 czy za dodatek też. W każdym razie jest to legalny sposób jak można tanio stać się posiadaczem najlepszego H&S:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:02, Matizk napisał:

Ha, właśnie o to chodzi że nie bardzo, w Empiku w moim mieście D2 już na przykład nie kupisz:)

Ale zawsze można zamówić w Empiku i odebrać w danym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:32, Killinginno napisał:

> Ha, właśnie o to chodzi że nie bardzo, w Empiku w moim mieście D2 już na przykład
nie kupisz:)
Ale zawsze można zamówić w Empiku i odebrać w danym terminie.


Racja, chyba tak zrobię, bo kod na stronie Blizzarda to rzeczywiście wydatek w okolicach 15 zł, ale za samo D2.
Poza tym wolę jednak wersje pudełkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 13:47, Sebuuu98 napisał:

Racja, chyba tak zrobię, bo kod na stronie Blizzarda to rzeczywiście wydatek w okolicach
15 zł, ale za samo D2.
Poza tym wolę jednak wersje pudełkowe :P

Po co tracić czas na ściąganie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy, że we wszystkich Empikach jest niedostępny. Ja sprawdzałem ostatnio na empik.com czy jest koncertówka Metalliki, pisało że produkt niedostępny. Pojechałem do empiku, a tam ona była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować