Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

hmmm:) dziś wróciłem do Diablo 2 LOD. przypomnijcie mi 2 kwestie:
- czy grajac z innymi poprzez TCP/IP znajduje się lepsze przedmioty niż grając na normalnym singlu (tak słyszałem, więc się pytam, bo przez battle.net też podobno są lepsze)?
- 1 raz gram czarodziejką, więc w co najlepiej pakować? zdrowie i zręczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:17, mateuszbanach0 napisał:

hmmm:) dziś wróciłem do Diablo 2 LOD. przypomnijcie mi 2 kwestie:
- czy grajac z innymi poprzez TCP/IP znajduje się lepsze przedmioty niż grając na normalnym
singlu (tak słyszałem, więc się pytam, bo przez battle.net też podobno są lepsze)?
- 1 raz gram czarodziejką, więc w co najlepiej pakować? zdrowie i zręczność?


AAAAA (gdzie moje maniery ;)) Witaj.


Singla olej. Graj Na BN po pierwsze primo, lepsze itemy i wiele więcej itemów oraz większa ilość RW. Pomoc ze strony innych graczy. Nie grasz sam to już nie jest taki nudne i monotonne jak w przypadku singla. Możliwość posiadania Hellfire Torcha i Annihilusa oraz przyjemnośc zabicia Uber Diablo :) Exp leci szybciej bo im wiecej ludzi tym wiecej expa.
Teraz najważniejsze. Jaką Soso robisz ?? zanim zaczniesz rozdawać skile
Fire ??
Light ??
Cold ??

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:35, Braveheart napisał:

> hmmm:) dziś wróciłem do Diablo 2 LOD. przypomnijcie mi 2 kwestie:
> - czy grajac z innymi poprzez TCP/IP znajduje się lepsze przedmioty niż grając na
normalnym
> singlu (tak słyszałem, więc się pytam, bo przez battle.net też podobno są lepsze)?

> - 1 raz gram czarodziejką, więc w co najlepiej pakować? zdrowie i zręczność?

AAAAA (gdzie moje maniery ;)) Witaj.


Singla olej. Graj Na BN po pierwsze primo, lepsze itemy i wiele więcej itemów oraz większa
ilość RW. Pomoc ze strony innych graczy. Nie grasz sam to już nie jest taki nudne i
monotonne jak w przypadku singla. Możliwość posiadania Hellfire Torcha i Annihilusa oraz
przyjemnośc zabicia Uber Diablo :) Exp leci szybciej bo im wiecej ludzi tym wiecej expa.
Teraz najważniejsze. Jaką Soso robisz ?? zanim zaczniesz rozdawać skile
Fire ??
Light ??
Cold ??

Pozdrawiam.


z umiejetnosci lece na razie wylacznie w ogien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 20:57, mateuszbanach0 napisał:

z umiejetnosci lece na razie wylacznie w ogien.


Sprecyzuj się. Grasz na singlu czy CBN ???. IMO. Soso Fire dla mnie jest Sux na PVP jest Gozu. Ale pewnie by nie było Cie stać na BN na Itemy i na Singlu długo musiałbyś je Dropić

Pozdrawiam.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku tylko coldka na blizzard (zamieć)

Co do możliwości bneta/single - wystarczy zainstalować plugy i ma cbn na singlu (znaczy wszystkie jego możliwości - rw, uniq, World Event, Ubery. Proste. No i na singlu lepiej leci exp niż 8players na cbn. Wpiszesz /players 8 i na jednym triście wbiłem z 12lvl na 15lvl. Gdzie jest problem? ;p
Ale CBN zdecydowanie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:38, Killinginno napisał:

Sprawdź też w Media Markt lub w Saturnie, tam na pewno jest.


Nie ma, ponieważ Diablo nie jest już wydawany w Polsce. Zostały może jedynie pojedyncze sztuki w sklepach, ale to jest raczej rarytas. Jeżeli chcesz nówkę w folii, to musisz rozejrzeć się na allegro, niektórzy sprowadzają z UK. Zasadniczo twoja pielgrzymka po sklepach to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 11:16, Jackal-pl napisał:

Na początku tylko coldka na blizzard (zamieć)

Co do możliwości bneta/single - wystarczy zainstalować plugy i ma cbn na singlu (znaczy
wszystkie jego możliwości - rw, uniq, World Event, Ubery. Proste. No i na singlu lepiej
leci exp niż 8players na cbn. Wpiszesz /players 8 i na jednym triście wbiłem z 12lvl
na 15lvl. Gdzie jest problem? ;p
Ale CBN zdecydowanie rządzi.


Wiem ze rządzi więc jaki sens ten szajs który ofc znam, instalowac z tymi pluginam na singlu i grać na players 8 <--- czyli na kodach. czyli gra beznadziejna. To wiadome że exp będzie szybciej rósł bo exp 8x razy będzie sie nie rozkładał jak w przypadku CBN na 8 osób tylko na 1 ~~. CBN zdecydowanie to inny klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 17:56, Braveheart napisał:

> Na początku tylko coldka na blizzard (zamieć)
>
> Co do możliwości bneta/single - wystarczy zainstalować plugy i ma cbn na singlu
(znaczy
> wszystkie jego możliwości - rw, uniq, World Event, Ubery. Proste. No i na singlu
lepiej
> leci exp niż 8players na cbn. Wpiszesz /players 8 i na jednym triście wbiłem z
12lvl
> na 15lvl. Gdzie jest problem? ;p
> Ale CBN zdecydowanie rządzi.

Wiem ze rządzi więc jaki sens ten szajs który ofc znam, instalowac z tymi pluginam na
singlu i grać na players 8 <--- czyli na kodach. czyli gra beznadziejna. To wiadome
że exp będzie szybciej rósł bo exp 8x razy będzie sie nie rozkładał jak w przypadku CBN
na 8 osób tylko na 1 ~~. CBN zdecydowanie to inny klimat :P


Chociaż, jak mam użerać się z tymi cholernymi spam botami (zwykłe boty mi absolutnie nie przeszkadzają), oszustami, "pomagającymi" graczami, to czasami mam po prostu dość. A jak już nie daj Boże wyskoczy RD, który u mnie ZAWSZE trwa 10h, to się po prostu odechciewa :)

Jeszcze jedno. Ostatnio bardzo często nawiedza mnie błąd: http://img707.imageshack.us/i/bliad.png/
Cholera wie, co go powoduje, nie mam też żadnego punktu zaczepienia jak się go pozbyć. Bardzo przeszkadza w rozgrywce, szczególnie podczas expienia na baalrunach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach

Witaj.

O Pepe . Pierwszy raz się spotykam z tego rodzaju błędem. Ja nawet go nie miałem nigdy. Powinieneś z tym iść do działu pomocy technicznej chociaż, ja bym spróbował zainstalować ponownie Diablo. Z tym że nie wiem jaka masz wersje Diablo. Chodzi mi o to czy instalujesz klasycznie z CD podając klucz czy masz tą wersję od Blizzarda. Jeśli nie to zrób tak:

Wejdź na stronę http://eu.battle.net/pl/
Zarejestruj się tam i zarejestruj swój klucz który wpisujesz przy instalacji Diablo, osobno do klasycznego Diablo i do dodatku.
Wtedy będziesz mógł pobrać ich wersję za free. Zaleta tego jest że Blizzard oferuje maxymalny transfer i jak masz net np 20 Mb to pobierzesz to w zaledwie kilka chwil. Osobno musisz pobrac klasyczne Diablo i osobno dodatek.
Usuń stare diablo i wywal pliki z rejestru. Mimo iż odinstalujesz stare diablo to i tak śmieci jakieś w rejestrze zostaną. Najlepiej to zrobić programem CCleaner <-- , który też możesz pobrać za free :). Zainstaluj ich Diablo. Będą Cię tam prosić o 16 znakowy który podają Ci przy rejestracji gry. Załączam Screena. Potem ciesz się grą.
Błędu powinno nie być.

PS: Jeżeli aktualnie grasz na Diablo od Blizzarda tym pobieranym, to na prawdę więcej Ci nie jestem w stanie pomóc. Pozostaje tylko abyś zgłosił swój błąd do działu pomocy technicznej tutaj na gramie. Może ktoś inny bardziej doświadczony Ci pomoże

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 17:53, Alien1981 napisał:

Czy ktos mi może wytłumaczyć do czego to służy?


W łatce 1.13 pojawiło się pięć różnych esencji(o ile dobrze pamiętam, to esencja zniszczenia, którą posiadasz wypada z Baala). Jeśli uda Ci się je wszystkie zgromadzić(gwoli ścisłości, to tylko 'na piekle' mogą wypaść), to po transmutacji otrzymasz znak rozgrzeszenia (Token of Absolution), dzięki któremu można zresetować statystyki i umiejętności postaci.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2011 o 18:29, Nephren-Ka napisał:

W łatce 1.13 pojawiło się pięć różnych esencj...


Czyli po pokonaniu Andariel, Duriel i reszty bosów w każdym akcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie przez dłuższy czas przez sieć, doszedłem do Diablo na koszmarze i moja postać zatraciła umiejętność rzucania portali ( TP ). Mam ich kilka w ekwipunku, a mimo to, gdy rzucam umiejętność przywołania portalu to nic się nie dzieje. Co może być przyczyną?

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 16:07, Zabujca_Smokuf napisał:

Grałem sobie przez dłuższy czas przez sieć, doszedłem do Diablo na koszmarze i moja postać
zatraciła umiejętność rzucania portali ( TP ). Mam ich kilka w ekwipunku, a mimo to,
gdy rzucam umiejętność przywołania portalu to nic się nie dzieje. Co może być przyczyną?


PPM na zwoju portalu w ekwipunku też nic nie daje? Obstawiam jakiś bug, zapisz grę, wczytaj od nowa i może samo przejdzie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 16:24, Nephren-Ka napisał:

PPM na zwoju portalu w ekwipunku też nic nie daje? Obstawiam jakiś bug, zapisz grę, wczytaj
od nowa i może samo przejdzie.:>

Też nie. Zapisywałem, wylogowywałem, odłączałem od sieci, restartowałem i wciąż to samo. Zastanawiam się czy problemem nie jest to, że nie skończyłem niektórych pobocznych questów ( np. ten z wieżą w pierwszym akcie ), jednak na podstawowym poziomie trudności tego typu problemów nie napotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem starą księgę portali, kupiłem jeden pojedynczy i...nadal nie mogłem otworzyć PPM, ale udało mi się otworzyć ręcznie z ekwipunku dopiero teraz (!).
Szkoda tylko, że TP nadal nie reagują na PPM :( No nic, jakoś przeżyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 16:38, Zabujca_Smokuf napisał:

Sprzedałem starą księgę portali, kupiłem jeden pojedynczy i...nadal nie mogłem otworzyć
PPM, ale udało mi się otworzyć ręcznie z ekwipunku dopiero teraz (!).
Szkoda tylko, że TP nadal nie reagują na PPM :( No nic, jakoś przeżyję.


A nie zdefiniowałeś PPM na nową czynność?
Ja np. księgę zwojów portali mam pod klawiszem F8. Jeżeli, choćby przez przypadek, przydzielę F8 jakiemuś innemu atakowi to przykładowe F8 nie będzie dawać otwarcia TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować