Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

mam D2 ale nie wchodzi mi batlle net a jak ściągam patcha to sie wogóle nie włącza.
w lord of destruction to klucz mi nie wchodzi.kiedys normalnie a teraz pisze że błędny,a no i jak zgrywam save''y do gry bo dawno w nia nie grałem to nic nie ma i się wiesza komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też zielony choć wiele nocy zarwałem,ale grałem tylko w singlu i do tego cheatowałem więc 0 umiejętności i znajomości strategii (wiem moja wina, ale chciałem szybko zakończenie zobaczyć :).
Wiec pytanie: chce się wziąć na poważnie i przejść tą gierę bez ułatwień do końca. Czym najlepiej dla nowicjusza i jak go rozwijać - tylko proszę opiszcie to czytelnie, bo ja z tych waszych skrótów nic nie czaję :) Kilka razy próbowałem uczciwie grać (podkreślam gram tylko w singla) i szybko wymiękałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie hazardu ;p Otóż czy jest jakaś reguła,u którego z NPCów w danym akcie można zdobyć coś interesującego i jaka jest na to szansa :) Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 12:49, Modest-Vermin napisał:

Ostatnio coś słyszałem że BN coś się wiesza. Sam osobiście już nie gram ale moi kumple narzekają bardzo. Przez cały dzień
grali tylko 2h bo ciagle coś się działo także u Ciebie nagle nic się nie zepsuło.

Wczoraj gralem i po tym jak nabilem 5 poziomow to dostalem "Twoje polaczenie zostalo przerwane". Myslalem, ze mnie szlag trafi ale na szczescie postac sie sama zapisuje co jakis czas i praktycznie nic nie stracilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 17:56, Don Vasylus napisał:

"wilkołak" i umiejętności do niego lub w żywioły, doradzam zimno lodowy oddech a potem tarcze cyklonu i na końcu w churagan
czy jak mu tam, ten ostatni.
Druid to postać uniwersalna, możesz ją rozwijać wkażdym kierunku.
Podałem ci jak ja rozwijałem
Druidem.


Inwestuje glownie w lodowy oddech i teraz troche w tarcze cyklonu. Poza tym mam kruki na 7 poziomie (ze wzgledu na magiczne przedmioty) ale jestem pod koniec I aktu i zaczynam miec problemy. Z poczatku wszystkich rozkladalem w mgnieniu oka za to w wiezieniu juz 3 razy zginalem w ciagu kilkunastu minut. Chyba cos nie tak zrobilem albo po prostu nie umiem dobrze jeszcze w to grac :) Walczyc tylko czarami czy orezem takze ? Przy niskiej zrecznosci ciezko mu przychodzi trafianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nabilem 5 poziomow to dostalem "Twoje polaczenie zostalo przerwane". Myslalem, ze mnie szlag trafi ale na szczescie postac

Dnia 09.11.2005 o 19:48, SirMike napisał:

sie sama zapisuje co jakis czas i praktycznie nic nie stracilem.


Dokładnie miałem dzisiaj tak samo :/ Przerywało mi połączenie gdzieś co jakieś 20 minut. Bardzo irytujące to się staje. Mam nadzieję, że to tylko jakieś drobne kłopoty z battle netem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witaam wszystkich fanow diabelka :)
Dostalem wczoraj Diabelka niesety nie mam na swoim kompie jeszcze neta ale niedlugo bede mial :P
A na tym kompie gdzie jest net nie ma tyle wolnego miejsa a neisety to komp starszego :D
Gralem Sorca na singlu 2lata temu i na lanie w pobliskiej cafejce i tak mnie wzielo zby pograc sobie na battle no i oczywiscie ladna cena fajnej gry to kupilem :)
Teraz gram Aska na singlu a na BN nie wiem kim bede gral :D
Ale mam takie pytanie, w co mam isc Aska? Zdecydowalem sie na luk/kusze ale dokladnie co mi radzicie zeby bylo efektownie :P

P.S. Oj temat diablo wrocil wrocil moi mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:38, GoSTeK-89-GDA napisał:

Teraz gram Aska na singlu a na BN nie wiem kim bede gral :D
Ale mam takie pytanie, w co mam isc Aska?
Zdecydowalem sie na luk/kusze ale dokladnie co mi radzicie zeby bylo efektownie :P


Grasz Aską (zabójczynią) czy Amką (Amazonką)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:38, GoSTeK-89-GDA napisał:

Witam witaam wszystkich fanow diabelka :)
Dostalem wczoraj Diabelka niesety nie mam na swoim kompie jeszcze neta ale niedlugo
bede mial :P
A na tym kompie gdzie jest net nie ma tyle wolnego miejsa a neisety to komp starszego :D
Gralem Sorca na singlu
2lata temu i na lanie w pobliskiej cafejce i tak mnie wzielo zby pograc sobie na battle no i oczywiscie ladna cena fajnej
gry to kupilem :)
Teraz gram Aska na singlu a na BN nie wiem kim bede gral :D
Ale mam takie pytanie, w co mam isc Aska?
Zdecydowalem sie na luk/kusze ale dokladnie co mi radzicie zeby bylo efektownie :P

P.S. Oj temat diablo wrocil wrocil moi
mili :)


zakladam, ze rasz amazonka, w takim razie lepiej isc w oszczepy, a na luk i kusze nie dawac nic, bo javazonka zadaje wieksze obrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zmień taktykę rozwoju postaci nim jest za póżno. A śmierć postaci to nic wielkiego,
chociarz mój kumpel w 4 akcie w sanktuarium palem zginął ze 70 razy a przy diablu z 50,
ostra siara. Ale i tak przeszedł gre(do połowy koszmaru i se odpuścił gre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2005 o 13:49, Malins napisał:

> Ale mam takie pytanie, w co mam isc Aska?
> Zdecydowalem sie na luk/kusze ale dokladnie co mi radzicie zeby
bylo efektownie :P

>Ja grając kiedyś amazonka (wieki temu) też inwestowałem w łuk i kusze. I opłacilo się. Po pewnym czasie obrazenia zadajesz mocarne i to wielu przeciwnikom na raz. :P A jakie wspaniałe "efekty" rażenia. :] Wolałem stokroć to niż oszczepy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:40, Don Vasylus napisał:

To zmień taktykę rozwoju postaci nim jest za póżno. A śmierć postaci to nic wielkiego,


Udalo sie :) Chyba jednak brak umiejetnosci powodowal, ze pare razy zginalem ;) Moj druid z Andariel poradzil sobie calkiem szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym poziomem trudności potworów i więcje expa za zabicie ich ? Czy w danej rozgrywce na battle.necie
wystarczy żeby ktoś grał ze mną, czy musi być jeszcze w mojej drużynie, żeby rozgrywka się utrudniła ?? Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 3 poziomy trudnosci: normal, koszmar, piekło. Każdy kolejny jest trudniejszy. Im więcej osób jest w grze ( multiplayer ) tym potwory są silniejsze. Na singlu możesz zastosowac kod: players8 i masz tak jak na BN w grze było by 8 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 16:44, McX napisał:

Zacznijcie sobie na hc [zawodowcu] grać ~~.


Po stracie trapaski na 84lvl przez lag, stwierdzilem, ze to nie dla mnie i mojej neo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajj sorki :)
tak chodzilo i o amke zawsze mi sie mylila z aska :P
ide w luk/kusze i sadze ze to lepszy wybor :D
a dokladnie to samonaprowadzajaca i wymiatanie :)
oj czekam az mi kompa do neta podlacza :P
ktory najemnik najlepszy waszym zdaniem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować