Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Witam . Czy gra ktoś jeszcze na battlenet? Bo własnie będę zaczynał tam swoją przygodę i może ktoś zechce pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 23:31, oskiiq napisał:

Witam

Witaj.
>Czy gra ktoś jeszcze na battlenet? Bo własnie będę zaczynał tam swoją przygodę

Dnia 02.07.2011 o 23:31, oskiiq napisał:

i może ktoś zechce pomóc ?

Ktoś tam gra :D. Widzę świeżak. O jaką konkretnie pomoc Ci się rozchodzi ?. Doradzić coś jak grać, kim najlepiej ?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 00:12, Braveheart napisał:

> Witam
Witaj.
>Czy gra ktoś jeszcze na battlenet? Bo własnie będę zaczynał tam swoją przygodę
> i może ktoś zechce pomóc ?
Ktoś tam gra :D. Widzę świeżak. O jaką konkretnie pomoc Ci się rozchodzi ?. Doradzić
coś jak grać, kim najlepiej ?
Pozdrawiam.

Od czego zacząć?Jak zacząć? W pojedynkę grałem, więc jakieś podstawy ogarniam : ) Może jakaś wspólna gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 00:14, oskiiq napisał:

Od czego zacząć?Jak zacząć? W pojedynkę grałem, więc jakieś podstawy ogarniam : ) Może
jakaś wspólna gra ?


Wybacz ja już mam że tak powiem jestem na emeryturze :D. Choć nie mówię że nie wrócę do grania. Zrobiłbym sobie jeszcze jedną postać , której nie miałem. Jeśli jesteś totalnie początkujący jeśli chodzi o kwestię BN. To muszę Cię od razu ostrzec. Tam jest inny świat. Inny i lepszy drop. Słowa runiczne itp, itd. Graj oczywiście na "Rankingu"
Lecz głupi Blizzard zgodził się za mową debilnych graczy na to by resetować ranking co 6 miesięcy, czyli lipa. Ja osobiście zawsze preferuję paladyna. Mam w nim ostre doświadczenie więc mogę podpowiedzieć co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanka . Dlaczego nie mogę robić początkowych zadań, jak oczyszczenie siedliska zła ? Jak wyłączyć ten spam z prawego górnego rogu, który cały czas zawala mi pół ekranu. Jak mam expić ? normalnie jak w singlu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:11, oskiiq napisał:

Kolejne pytanka . Dlaczego nie mogę robić początkowych zadań, jak oczyszczenie siedliska
zła ? Jak wyłączyć ten spam z prawego górnego rogu, który cały czas zawala mi pół ekranu.
Jak mam expić ? normalnie jak w singlu ?

Questa można wykonać raz, na danym "pokoju" musisz stworzyć nowy własny, lub dołączyć do innego. A na BN z reguły robi się tylko questy niezbędne do przejścia dalej i expi na
1-15 Trist runach
15-20 Tomb runach
20-24 Krowim poziomie
itd itp nie chce mi się rozpisywać tego, wszystko do znalezienia w poradnikach na stronach i forach fanowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:11, oskiiq napisał:

Kolejne pytanka . Dlaczego nie mogę robić początkowych zadań, jak oczyszczenie siedliska
zła ?

Jeśli grasz na battle.net, załóż swoją grę, bo pewnie wchodzisz do stworzonej przez kogoś jak się nie mylę, prawda? Jeśli ta osoba ma te questy wykonane, ty już nie możesz ich robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:11, oskiiq napisał:

Kolejne pytanka . Dlaczego nie mogę robić początkowych zadań, jak oczyszczenie siedliska
zła ? Jak wyłączyć ten spam z prawego górnego rogu, który cały czas zawala mi pół ekranu.
Jak mam expić ? normalnie jak w singlu ?

Witam
Jak nie możesz jak możesz :D. Tworzysz sam grę np; Gram sobie, jak nie dasz hasła gra będzie otwarta i każdy możę do niej dołączyć. Jeśli dołączyłeś do gry gdzie już to zadanie zostało zrobione to nie masz szans go zrobić. Z resztą tam jest to napisane. :) Czasami zdarzają się jakieś nooby i po prostu nic nie robią. Choć są i tacy co chcąc wspólnie grac i expić. :). Jeśli chodzi o spamboty. Co reset laddera z nimi jest coraz gorzej, ale i na nich jest sposób. Możesz grac na początku sam robiąc prywatną grę. np Gram sobie hasło "999" i wtedy żaden spambot nie wejdzie Ci do gry. :). Możesz robić także otwarte gry z ogranicznikiem poziomu. Zazwyczaj te boty mają tylko 1 level więc ustaw ogranicznik na drugi poziom albo i trzeci i po kłopocie. Co do expienia. Jest kilka sposobów. Kiedyś był tak zwany UT - Uber Tristram exp, ale on już jest legeną :D gdyż Blizz skasował możliwośc robienia czegoś takiego, bo w godzinę, przy dobrym składzie można było mieć 90 level :)

Akt 1
W 1 akcie najlepszym miejscem do podbicia poziomu jest oczywiście tzw. Tristrun czyli biegi do Tristram. Na czym to polega? Dołączamy do gry gdzie odbywają się Tristruny i zabijamy razem z grupą wszystkie potwory. Czynność wykonujemy dopóki nie zauważymy, że dostajemy coraz mniej doświadczenia, ja zawsze przestawałem przy 13-14 lvlu. Kolejnym sposobem na zdobycie kilku poziomów są Cowruny. Niestety nie będziemy sami w stanie ich wykonać ponieważ aby otworzyć sekretny krowi level musimy przejść grę na poziomie normal. Jak tego dokonać nie przechodząc jeszcze poziomu? Szukamy jakiegoś chętnego dobroczyńcy, który się poświęci dla nas i będzie nam stawiał tp już na miejscu. Na Cowrunach dobijamy do 24 lvla. Ważne jest aby nie zabić Krowiego Króla, ponieważ po jego zabiciu nie będziemy mogli już otworzyć krowiego lvl-u.

Akt 2
Tutaj jedynym dobrym sposobem na nabicie poziomu są Tomb runy czyli nic innego jak zabijanie potworów w Grobowcach Tal-Rasha. Aby móc swobodnie expić musimy mieć zabitego demonologa i wp do Kanionu Maga. Tutaj nabijamy lvl mniej więcej od przykładowo 14 lvlu do 19 (dopóki nie zobaczymy, że doświadczenie nie leci).

Akt 3
Akt 3 jest dość ubogi w zdobywanie doświadczenia. Można expić w Travincal i to na tyle. Potrzebne nam będzie oczywiście wp do Travi. Na miejscu tłuczemy Rade dopóki lvl nie będzie wolno szedł. Realia są takie, że nikt nie używa tej metody, traci się na to czas bo i tak na baal runach sobie odbijamy lvl znacznie szybciej.

Akt 4
DiaRuny. O tym sposobie chyba każdy słyszał. Wymagany jest Wp nad płonącą rzekę. Z tego miejsca biegniemy do Sanktuarium Chaosu. Aby zebrać jak najwięcej exp’a otwieramy wszystkie pieczęcie i zabijamy wszystkie potworki. Czynność wykonujemy do osiągnięcia zadowalającego nas poziomu.

Akt 5
Pierwszym sposobem będzie expienie na krwawym wzgórzu. Wymagany wp. Na miejscu biegniemy troszeczkę w górę, aż napotykamy Eldricha Oprawcę i jego mrocznych pomocników. Jak kiedyś patrzyłem to za 1 run można na początku dostać nawet 1 mln exp więc dla samotnych graczy polecam ten sposób.
2) Baal runy. Do wykonywania ich wymagany jest Zadanie 5 czyli musimy Zabić starożytnych na szczycie Arreat. Z kolei do wykonania tego zadania musimy posiadać przynajmniej 20 lvl Następnie szukamy jakiegoś dobroczyńcy z teleportem.
Kiedy już znajdujemy się w tronie zniszczenia po kolei : czyścimy sobie arene walki, a następnie wybijamy wszystkie 5 fal sługów baala. Tutaj możemy spokojnie osiągnąć 40lvl +.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero dorwałem się do kopii Diablo II z dodatkiem LOD i mam pytanie. Co oznacza "Postać Rozszerzona"? Czym się różni od nierozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:12, Sigu napisał:

Teraz dopiero dorwałem się do kopii Diablo II z dodatkiem LOD i mam pytanie. Co oznacza
"Postać Rozszerzona"? Czym się różni od nierozszerzonej?

Chyba: Postać z rozszerzenia. Wiadomo, tym playerem grasz w wersję z zainstalowanym LoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 22:12, Sigu napisał:

Teraz dopiero dorwałem się do kopii Diablo II z dodatkiem LOD i mam pytanie. Co oznacza
"Postać Rozszerzona"? Czym się różni od nierozszerzonej?


Witaj.
Wiadomo. Postać z rozszerzenia czyli taka, w którą będziesz grał od aktu 1 do 5 wraz ze wszystkimi jej dodatkami, jeśli chodzi o bronie, przede wszystkim runy a z nimi idą słowa runiczne no i Uber Tristram.
Są maniacy na świecie ci grają w klasyczne diablo ][ ale to są jakieś "świrki" :D. W klasycznym Diablo nie ma RW i najlepszymi itemami są oczywiście RARE czyli rzadkie = żółte :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:31, Sigu napisał:

Dzięki, i o to mi chodziło :)
Czas zobaczyć czy Diablo naprawdę zasługuje na swoje miano.


Ehhhh to trochę za późno już na takie ''zobaczenia'' :P. Diablo ][ jest jakie jest. Mimo iż po czasie może się stać monotonne. [zależy dla kogo]. I jakimi postaciami gramy i czy preferujemy PvM czy PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę wszystkie formy PvE, ponieważ PvP, wiem z doświadczenia, w większości gier nie zależy od umiejętności tylko posiadanego przedmiotu, czy jest +1 czy +3.
Grafika w grach mi nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 12:45, Sigu napisał:

Zdecydowanie wolę wszystkie formy PvE, ponieważ PvP, wiem z doświadczenia, w większości
gier nie zależy od umiejętności tylko posiadanego przedmiotu, czy jest +1 czy +3.
Grafika w grach mi nie przeszkadza :)


To w sumie i dobrze, że Ci grafika nie przeszkadza. Choć mimo iż ma już swoje latka :D, to i tak jak na tamte czasy była odrobinę przestarzała. Jednak nie zabiło to jej uroku... Może po prostu miała taka być. Kto wie. Ja za to już dziś wiem, że jakbym się miał cofnąć od te lata wstecz to i tak czy siak nie chciałbym zobaczyć D][ w innej oprawie. Chyba przez to że już w mózgu mam ją tak głęboko zapamiętaną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet, nawet, muszę przyznać. Ale tak jakoś... za łatwa? Zabijam każdego bez problemu, a i nikt nie zadaje mi zbyt dużych obrażeń. Zawsze tak jest?

- Dispose the (coś tu było) Countess, spadłem z krzesła jak to przeczytałem xD
- Pikselowa mapa jest nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 16:29, Sigu napisał:

Gra nawet, nawet, muszę przyznać. Ale tak jakoś... za łatwa? Zabijam każdego bez problemu,
a i nikt nie zadaje mi zbyt dużych obrażeń. Zawsze tak jest?

- Dispose the (coś tu było) Countess, spadłem z krzesła jak to przeczytałem xD
- Pikselowa mapa jest nawet fajna


Ehhh to tylko z początku jest łatwo.. Zobaczysz później.... :-D Jak nie uda Ci się znaleźć czegoś lepszego później możesz mieć problemy.. z zabijaniem prostych mobów. Z resztą to jest tylko poziom trudności Normal.. później jest Koszmar i Piekło... Jak uda Ci się tam dotrzeć [o ile gra Ci się nie znudzi] to daj znać
Cuotnees :D Hrabina wiem śmieszna nazwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować