Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Po dość długiej przerwie postanowiłem wrócić na jakiś czas do Diablo II. Odpaliłem gierkę, wybrałem postać i do przodu. Akurat końcówka aktu II, walka z Durielem. Ubiłem go, lecę pogadać z Tyraelem, a tu zonk. Tyraela nie ma. Pomyślałem, że może jakiś błąd "cy cuś", rzuciłem TP, wróciłem do Lut Gholein, pogadałem z ludźmi, wracam do grobowca - nadal nic. No trudno. Wyszedłem z gry, uruchomiłem ponownie, znowu wycieczka do grobowca, walka z Durielem i znowu nici. Tyraela jak nie było, tak nie ma.

W sumie strata niewielka, bo to dość nowa postać (dopiero lvl 23), ale mimo wszystko, nie chce mi się zaczynać całej zabawy od początku...

Na wszelki wypadek, żeby uniknąć ewentualnych pytań: tak, gra jest oryginalna, wcześniej innymi postaciami przechodziłem ten fragment bez problemów, tym razem coś się skopało. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 00:09, Jackal-pl napisał:

Patch najnowszy?


Patch najnowszy.

Dnia 24.08.2011 o 00:09, Jackal-pl napisał:

Czemu nie grasz na battle.net? Na singlu bez moda to lipna gra.


Bo nie. Tak po prostu. Grając w singla, robię alt+tab na noc, żeby nie musieć przechodzić danego obszaru od nowa. Przy BNecie nie mam gwarancji, że coś się nie wykrzaczy w nocy. O ile w przypadku w miarę "kwadratowych" obszarów nie jest to wielki problem, o tyle np. Flayer Jungle (Dżungla Łupieżców?) jest długą, wąską kiszką, której przejście trochę trwa.

Dnia 24.08.2011 o 00:09, Jackal-pl napisał:

Co do moda polecam Chaos Empire.


Ok, ale w jaki sposób rozwiązuje to mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie bardzo potrafię jeszcze poruszać się po forum, ale mam do Ciebie pytanie :
o co chodzi z bootami na LoD?
Jak się instaluje takiego boota, jak on działa ( jak pomocnik?) i skąd takiego boota wytrzasnąć?

Pozdrawiam

ps. pytanie do ciebie, bo odpowiedzi których udzielasz sa dla mnie zrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty (nie booty) to programy (obecnie jest kilka popularnych marek), które wchodzą za Ciebie na battle.net i szukają przedmiotów w lokacjach, które im ustawisz. Można też je ustawić na expienie, wiadomo - baalrun prowadzony przez bota nie ma sobie równych. Ale trzeba pamiętać, że bot jest niedoskonały i aby wszystko chodziło jak maśle, trzeba mieć też dobrą postać. Z tematem, w którym jest zawarta konfiguracja, takiego bota ustawia się w max 2-3h.
Skąd wytrzasnąć? Są fora, które się tym zajmują, polskich jest kilka.
Z przyczyn oczywistych nie będę tu podawał żadnych nazw.
Boty są NIELEGALNE, ale Blizzard to idioci, którzy mają gdzieś, że boty sobie latają i nie banują graczy, a za głupie proste mh od razu ban, bez ostrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:11, Jackal-pl napisał:

Boty (nie booty) to programy (obecnie jest kilka popularnych marek), które wchodzą za
Ciebie na battle.net i szukają przedmiotów w lokacjach, które im ustawisz. Można też
je ustawić na expienie, wiadomo - baalrun prowadzony przez bota nie ma sobie równych.
Ale trzeba pamiętać, że bot jest niedoskonały i aby wszystko chodziło jak maśle, trzeba
mieć też dobrą postać. Z tematem, w którym jest zawarta konfiguracja, takiego bota ustawia
się w max 2-3h.
Skąd wytrzasnąć? Są fora, które się tym zajmują, polskich jest kilka.
Z przyczyn oczywistych nie będę tu podawał żadnych nazw.
Boty są NIELEGALNE, ale Blizzard to idioci, którzy mają gdzieś, że boty
sobie latają i nie banują graczy, a za głupie proste mh od razu ban, bez ostrzeżeń.



Jasna sprawa. Dziękuję za odpowiedź. Jak sa nielegalne, to dla mnie to zamyka temat. W Diablo gram już ze 100 lat, ale do tej pory nigdy nie interesowałem sie "botami" ani cheatami, ani żadnym innym g...pomocami :)
Tyle, że kiedys nie zauważałem ani tak wypasionych postaci, ani nawet nie wiedziałem, że postacie robi sie "na..." np. na miecze, na młotki, na itd.
Sam nie wiem jak doszedłem Palem bez wypasionych zbroi, broni i calej tej wiedzy aż do 60 poziomu :)

Gra jest po prostu wspaniała. I spotyka się mnóstwo sympatycznych ludzi......ale niestety tez coraz więcej osób próbujących naciągać, kraść, oszukiwać.

Dalej pociągne swój tyłek przez plansze....może jakoś sam się wypasę :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie gry z drugą osobą.
Załóżmy ze kupiłem Diablo z dodatkiem Lod.
Mam w domu laptop i PC brata. Czy moglibyśmy razem zagrać poprzez LAN na tym samym serialu ? Jak musielibyśmy połączyć komputery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:26, Smileyer napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie gry z drugą osobą.
Załóżmy ze kupiłem Diablo z dodatkiem Lod.
Mam w domu laptop i PC brata. Czy moglibyśmy razem zagrać poprzez LAN na tym samym serialu
? Jak musielibyśmy połączyć komputery ?


Można przez lana pograć na tym samym serialu, a kompy można podłączyć bardzo łatwo - kabel rj-45 - rj-45 i podłączasz do sieciówek komputerów. Większość nowych kontrolerów ma wbudowane wykrywanie drutów nadawczych i odbiorczych.
Albo skorzystać z routera/switcha.
Podłączacie komputery do switcha lub routera i już są spięte w sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 21:26, Smileyer napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie gry z drugą osobą.
Załóżmy ze kupiłem Diablo z dodatkiem Lod.
Mam w domu laptop i PC brata. Czy moglibyśmy razem zagrać poprzez LAN na tym samym serialu
? Jak musielibyśmy połączyć komputery ?


dołączam się do pytania, i dodaje jedno od siebie - kiedy grałem z kumplem na lanie (daaawno temu) jak postawił gre to po wyjściu z niej cały progres po za postaciami przepadał, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy grając na BN ale nie ladder, mogę stosowac recepty w kostce na zamianę wyższych run, konkretnie 3xIo (+topaz) = Lum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:27, rhyz napisał:

Pytanie: czy grając na BN ale nie ladder, mogę stosowac recepty w kostce na zamianę wyższych
run, konkretnie 3xIo (+topaz) = Lum ?

http://diablo.phx.pl/czytaj/kostka-horadrimow/ tu masz co można na z rozróżnieniem co gdzie można :P + gratisowo słowa runiczne http://diablo.phx.pl/czytaj/slowa-runiczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:41, donard napisał:

> Pytanie: czy grając na BN ale nie ladder, mogę stosowac recepty w kostce na zamianę
wyższych
> run, konkretnie 3xIo (+topaz) = Lum ?
http://diablo.phx.pl/czytaj/kostka-horadrimow/ tu masz co można na z rozróżnieniem co
gdzie można :P + gratisowo słowa runiczne http://diablo.phx.pl/czytaj/slowa-runiczne/



Od tego to jest gramowa karczma diablo II :D

@Rhyz - większość receptur działa i na ladder i na non ladder, warto poczytać o recepturach na stronach powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, bo może wrócę do Diablo. Używanie widescreen patcha na Bnecie jest legalne, czy nie? Bo słyszałem kiedyś, że bany za to rozdawali. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 14:18, Feallan napisał:

Tak z ciekawości, bo może wrócę do Diablo. Używanie widescreen patcha na Bnecie jest
legalne, czy nie? Bo słyszałem kiedyś, że bany za to rozdawali. :O


Ja bym nie próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 14:18, Feallan napisał:

Tak z ciekawości, bo może wrócę do Diablo. Używanie widescreen patcha na Bnecie jest
legalne, czy nie? Bo słyszałem kiedyś, że bany za to rozdawali. :O

Jakakolwiek modyfikacja plików gry jest nielegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na Diablo 2 z jednego konta battle.net da sie grac w po LANie? - sciągam diablo, zrzucam na 2 komputery gre na jednym CD key''u i gram z bratem po lanie bez problemu?[

Edit: ślepy jestem - kilka postów wyżej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem.. Chciałem sobie zainstalować diablo 2 z dodatkiem. podstawka zainstalowała się dobrze i bez problemu, pełna instalacja z filmami. A już diablo 2 LoD zaczyna odstawiać cyrki.. Od około 40 minut ciągle prosi mnie o płytę o nazwie "Gra", chociaż takowa siedzi w napędzie.. O co chodzi? Jakoś nie uśmiecha mi się ściąganie instalki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować