Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2006 o 19:14, Gooch napisał:

hey mam pytanko, czytalem juz wiele razy ze aby zrobic combo z runow nalezy znalezc przedmiot
wylacznie z miejscami na klejnot ale chce sie upewnic czy jezeli mam zajebista rozdzke dla
neca, wykuje w niej gniazda i wloze odpowiednie runy to combo runiczne nie zadziala. Czekam
na posta. THX

Słowa runiczne działają tylko na zwykłych przedmiotach tj. na białych, (magiczne-niebieskie, rzadkie-żółte i inne kolorowe nie nadają się). W kolorowych otrzymasz tylko działanie poszczególnych run

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:09, Modest-Vermin napisał:

CermatoX =>
Po pierwsze nie można takim osobom umożliwiać granie na BN czyli krótko mówiąc pomagać piratom,
ale też nie można nikogo wprowadzać w błąd bo wiadomo że ten key nie pasuje do D2 :)


Gwarantuje że pasuje do każdego pirata nie tylko Diablo:)
Po zastosowaniu (się do n)jego działa każde pirackie oprogramowanie:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 20:44, CermatoX napisał:

Tak jak napisałem jestem hakerem - geniuszem:P


No, no... Blizz powinien Cie zatrudnić do tropienia oszustów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka All
mam takie pytanka:
1 czy przedmioty dajace bonus do magic find''a wspomagaja w jakikolwiek sposob hazard?
2 co oznacza ze przedmiot zmniejsza obrazenia od magii o np 2? jak czarodziejka wali z lightinga i na fyfnastym poziomie zadaje juz np 250 hito to przedmiot sprawi ze zada mi tylko 248?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytan odnosnie hazardu:
czy gdy na przyklad kupuje w hazardzie cos co sie nazywa zbroja plytowa to po identyfikacji moze sie okazac ze trafil mi sie na przyklad plaszcz templariusza? czy identryfikacja wzrokowa ma znaczenie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magic Find nie ma żadnego wpływu na hazard.
To czy wypadnie Ci płaszcz czy normalna płytówka, zależy od Twojego poziomu postaci i (chyba) od poziomu gry (normal, kosz, hell).
Co do zmniejszenia magicznych obrażeń, to po prostu nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 13:35, karol2101 napisał:

yo
mam pytanie
nie wiem jak przejść zadanie z 3 aktu 3 zadania
tam trzeba zanależć jakieś serce muzg oko i korbacz


w grocie pajaków albo arachniduw ale to pierwsze raczej znajdziesz tam ktoras z tych zeczy w złotej skrzynce

2 rzecz bedzie tam gdzie zdobyłes gidbin swiete ostrze tam w podziemiach łupirzców tez złota skrzynia

3 recz znajduje sie w kanałach kurast 2 lvl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja się musze pochwalić, że udało mi się zebrać całego IK :)

Aha - może mi ktoś powiedzieć, co się dzieje z battlem ? W ciągu dnia "drzwi mi się nie otwierają" Tzn nie mogę ani stworzyć, ani przyłączyć się do gry. Tzn moge ale okazyjnie. Na przykład raz na cztery razy. O so hosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym z checia pograł ale płytka mi pekła jak grałem w cd romie mam kopie ale nie działa mi battelnet prze nieprawudłowy numer seryjny jak wiesz co z tym zrobic to odpisz a pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:13, Taykun napisał:

ja bym z checia pograł ale płytka mi pekła jak grałem w cd romie mam kopie ale nie działa mi
battelnet prze nieprawudłowy numer seryjny jak wiesz co z tym zrobic to odpisz a pogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:22, karol2101 napisał:

na poprzedniej stronie ktoś podał jakiś uniwersalny cd-key moze z tym ci bedzie chodzić


Przeczytaj dokładnie ten "uniwersalny" CD-Key, to moze załapiesz o co w tym chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:09, Abi Dalzim napisał:

> na poprzedniej stronie ktoś podał jakiś uniwersalny cd-key moze z tym ci bedzie chodzić


Przeczytaj dokładnie ten "uniwersalny" CD-Key, to moze załapiesz o co w tym chodzi :)

o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:31, karol2101 napisał:

> > na poprzedniej stronie ktoś podał jakiś uniwersalny cd-key moze z tym ci bedzie chodzić

>
>
> Przeczytaj dokładnie ten "uniwersalny" CD-Key, to moze załapiesz o co w tym chodzi
:)
o co


Ja bym Ci to chetnie przetlumaczyl ale uzywanie wulgaryzmow na forum nie jest mile widziane.

CermatoX dawno sie tak nie usmialem. Musze sobie zapamietac ten cd-key :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować