Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2011 o 17:51, Inquis1t0r napisał:

Używasz jakichś emulatorów napędów ?


Nie.
Jak ściągnę instalkę D2:LoD, to też będę musiał się bawić w żonglowanie płytami? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2011 o 18:00, B1SH0P napisał:

Jak ściągnę instalkę D2:LoD, to też będę musiał się bawić w żonglowanie płytami? Czy
nie?


Spróbuj zrobić obraz płyty i z tego zainstalować. Tylko na swoim kompie masz taki problem? Bo problem może leżeć w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 17:25, B1SH0P napisał:

Witam mam problem.. Chciałem sobie zainstalować diablo 2 z dodatkiem. podstawka zainstalowała
się dobrze i bez problemu, pełna instalacja z filmami. A już diablo 2 LoD zaczyna odstawiać
cyrki.. Od około 40 minut ciągle prosi mnie o płytę o nazwie "Gra", chociaż takowa siedzi
w napędzie.. O co chodzi? Jakoś nie uśmiecha mi się ściąganie instalki..

Podczas instalacji LoD prosi o płytę "Gra", ale podstawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 10:14, RakuPL napisał:

Podczas instalacji LoD prosi o płytę "Gra", ale podstawki ;)

Prosi bo musi zgrac na hd muzykę do podstawki która jest odtwarzana z płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem. Otóż zainstalowałem d2 na dwóch komputerach i gdy próbuję się połączyć do bnet, mam informacje, że cd-key jest używany. A miałem 2 cd-keye do diablo 2 LoD.. Tylko podstawka na jednym. Kiedyś dało radę bez problemu ruszyć na jednej podstawce i dwóch dodatkach.. Da się coś z tym zrobić czy muszę ogarnąć jeszcze cd-key do podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach udało mi się w końcu skompletować zestaw Nieśmiertelnego Króla. Duża w tym zasługa Nieznajomego Rodaka i jego bezinteresownej pomocy(pozdrawiam). W końcu mogę sobie pohasać sam na piekle i porobić sporo młócki ^^ Aktualnie myślę tym co włożyć do młota(2 miejsca). Myślałem o runie Jah(ignoruje obronę celu) i Ohm(+50% do obrażeń). W zbroi mógłbym zrobić gniazdo i włożyć runę Pul(+30% do obrony). I teraz moje pytanie: Cy to w ogóle ma sens? :D Czy ktoś ma lepszy pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 16:13, UMC_Hugo napisał:

Po kilku latach udało mi się w końcu skompletować zestaw Nieśmiertelnego Króla. Duża
w tym zasługa Nieznajomego Rodaka i jego bezinteresownej pomocy(pozdrawiam). W końcu
mogę sobie pohasać sam na piekle i porobić sporo młócki ^^ Aktualnie myślę tym co włożyć
do młota(2 miejsca). Myślałem o runie Jah(ignoruje obronę celu) i Ohm(+50% do obrażeń).
W zbroi mógłbym zrobić gniazdo i włożyć runę Pul(+30% do obrony). I teraz moje pytanie:
Cy to w ogóle ma sens? :D Czy ktoś ma lepszy pomysł?


Dość dawno nie grałem, ale pamiętam że najczęściej stosowanym socketem dla broni IK było albo 2x runka dodająca IAS (nie pamiętam już nazwy) ale to wiadomo, zależy od tego czy to ci coś da jeżeli chodzi o progi, albo ew. 2x Amn bodajże, który dodaje + do LL. +50% do dmg raczej nie ma sensu gdyż o ile mi wiadomo liczy to się tylko do dmg od broni przy normalnym ataku, nie przy skillach. A co do arma i hełmu, najlepiej Um jeżeli resy Ci się przydadzą, jeżeli nie do Jah, ew jeżeli brak funduszy to PRubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam :D kupilem w koncu d2+lod i zacznam dzis gre na bn. czytalem porady breaveharta ,ktore sa bardzo przydatne. moglby ktos podzielic sie swoja wiedza na temat rozdzelania skilow u nekromanty ;>. Nigdy nim nie gralem a chcialem wlasnie zaczac swoja przygode na bn od niego. aa i jesli ktos chetny na gre w tyg to moglbym w godzinach 16-22 (weekendy szkola ,w tyg. praca :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 10:22, Carter napisał:

A najlepiej to zarejestruj swoje klucze na battlenecie i pobierz klienta gry ze strony
blizzarda , i instaluj bez płyt .


Pozwól że zapytam, a po takim pobraniu i instalacji Diablo 2 + LoD z battle.netu nadal jest wymóg posiadania płyty z LoDem włożonej do napędu aby gra działała ?
Bo ja problem mam taki, że mi strasznie się ta płyta zużyła i przez to pojawiały się w trakcie zabawy pewne zgrzyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:25, Dann napisał:

Pozwól że zapytam, a po takim pobraniu i instalacji Diablo 2 + LoD z battle.netu nadal
jest wymóg posiadania płyty z LoDem włożonej do napędu aby gra działała ?
Bo ja problem mam taki, że mi strasznie się ta płyta zużyła i przez to pojawiały się
w trakcie zabawy pewne zgrzyty.

Nie. Klient z bnetu w ogóle płytą się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 20:29, Vel_Grozny napisał:

Nie. Klient z bnetu w ogóle płytą się nie interesuje.


O proszę bardzo... nic, tylko pobierać i grać. ;-)
Dzięki wielkie za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko. Mianowicie czy jest teraz sens zaczynać zabawę w Diablo 2 na close battle.necie ?
Ponoć za trzy dni jest reset ?
Tak pytam dla potwierdzenia lub zaprzeczenia tych informacji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania.

1. Chciałbym sobie na singlu (!) pograć nekrosem - dzida z kości, ewentualnie duch, synergie, plus więzienie czy zbroja z kości.
Prosiłbym o radę, jak inwestować w cechy tj. siła i tak dalej. Troszkę siła i zręczność a reszta w życie, coś w manę?

2. Korzysta ktoś może z tego programu PlugY? Jeśli tak, to prosiłbym o link do najnowszej wersji. Nie to, żebym był tak wielkim ignorantem że nie raczę poprosić wujka Google, ale wiem żę jest masa linków z zepsutym programem... Trafiłem nieraz we wcześniejszych wersjach.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dosyć niecodzienne pytanie. Czy ma ktoś z was może sposób jak szybko dostać się do andy i mef na koszu? Teoretycznie mapy tworzone są losowo, praktycznie nie od dziś wiadomo że większość tych ważniejszych jest ustalona wg jakiegoś schematu. Sam znam jedynie na mefa norm, niestety na koszu się on nie sprawdza. Gdyby ktoś mógł pomóc byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 13:46, Matizk napisał:

Witam. Mam dosyć niecodzienne pytanie. Czy ma ktoś z was może sposób jak szybko dostać
się do andy i mef na koszu? Teoretycznie mapy tworzone są losowo, praktycznie nie od
dziś wiadomo że większość tych ważniejszych jest ustalona wg jakiegoś schematu. Sam znam
jedynie na mefa norm, niestety na koszu się on nie sprawdza. Gdyby ktoś mógł pomóc byłbym
wdzięczny

Aby dojsc do andy i szczegolnie mefa to trzeba najczesciej przejsc przez caly poziom - wejscie na nizszy poziom jest wtedy na przeciwleglym koncu w stosunku do startowego WP. Nie wiem za bardzo jak to mozna przyspieszyc, albo masz szczescie i trafisz od razu albo wybijesz caly poziom, aby dojsc.
Jak pewnie wiesz, są tzw. maphacki i inne podobne do odkrywania mapy, ale ja tego nie uzywam i Tobie tez odradzam bo to moze sie skonczyc banem na BN lub utratą cd-keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2011 o 12:47, rhyz napisał:

Aby dojsc do andy i szczegolnie mefa to trzeba najczesciej przejsc przez caly poziom
- wejscie na nizszy poziom jest wtedy na przeciwleglym koncu w stosunku do startowego
WP. Nie wiem za bardzo jak to mozna przyspieszyc, albo masz szczescie i trafisz od razu
albo wybijesz caly poziom, aby dojsc.
Jak pewnie wiesz, są tzw. maphacki i inne podobne do odkrywania mapy, ale ja tego nie
uzywam i Tobie tez odradzam bo to moze sie skonczyc banem na BN lub utratą cd-keya.


Akurat bana za boty o ile mi wiadomo jest dosyć ciężko dostać, bo tyle ludzi z tym lata że to aż smutne. Nie wiem jaki jest sens gry wtedy. No chyba że ktoś itemki na allegro sprzedaje, to wtedy się szybciej dorobi. Ale przez boty właściwie cała gospodarka już od samego początku leży imo. Mówisz mef i andy są naprzeciwko wp? Dzięki, sprawdzę później czy jest jak mówisz. Ja od siebie mogę dodać jedynie, że zarówno na mefie norm, jak i hrabinie norm (czy na innych hrabinach działa nie wiem), trzeba trzymać się lewej ściany. W przypadku hrabci to wiadomo jak to wygląda, w przypadku mefa skręcasz że tak powiem przez lewe ramie od wyjścia z pomieszczenia z wp. Można powiedzieć że idziesz przy ścianie zgodnie ze wskazówkami zegara, gdzie środkiem zegara jest środek kazamatów, ta metoda akurat działa w 100%, czasem tylko odrobine dłuższy kawałek trzeba przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować