Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2012 o 18:52, rhyz napisał:

Przepisy na runy powyzej Dol nie dzialaja dla normalnych postaci na BattleNet (nie-ladder).
Dla ladder do konca nie wiem bo nie gram na ladder.


Gram tylko w singla, ale raz połaczyłem się z BN i wtedy gra się zaktualizowała, do chyba 1,13. Low-runes mam już dostatek, więc z tym nie ma problemu. Pozostałych na szczęście nie mam za dużo i jakoś da się je pomieścić w schowku aż uzbiera się jakiś ciekawy przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 18:52, rhyz napisał:

Przepisy na runy powyzej Dol nie dzialaja dla normalnych postaci na BattleNet (nie-ladder).
Dla ladder do konca nie wiem bo nie gram na ladder.


Gram tylko w singla, ale raz połaczyłem się z BN i wtedy gra się zaktualizowała, do chyba 1,13. Low-runes mam już dostatek, więc z tym nie ma problemu. Pozostałych na szczęście nie mam za dużo i jakoś da się je pomieścić w schowku aż uzbiera się jakiś ciekawy przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram tylko w singla, ale raz połaczyłem się z BN i wtedy gra się zaktualizowała, do chyba

Dnia 21.05.2012 o 23:06, KrzychW napisał:

1,13. Low-runes mam już dostatek, więc z tym nie ma problemu. Pozostałych na szczęście
nie mam za dużo i jakoś da się je pomieścić w schowku aż uzbiera się jakiś ciekawy przepis.

Ok, na singlu wszystkie przepisy powinny dzialac. Jak masz czas sie bawic to mozesz zbierac wszystkie runy nawet najnizsze El / Eld i je ciagle upgrade''owac az sie uzbiera jakies slowko runiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego poziomu można rozwijać w D2 umiejętności, aby przypadkiem nie zablokować sobie możliwości podniesienia umiejętności o kilka kolejnych punktów sprzętem? Czy jak dam 20, to ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wysokość premii ze sprzętu, czy też np jak w TQ, można doklepać 4 punkty ponad to, co widzimy w drzewku umiejętności i dalej już nie można?
A tak w ogóle, to gram obecnie na Koszmarze i mam pytanie, jakich premii do umiejętności można spodziewać się po sprzęcie znalezionym na tym i kolejnym poziomie trudności?

Runners_High
U mnie działa tak samo na tym samym systenie i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Samemu" można podnieść umiejętność do 20 poziomu. Sprzętem to pewnie i do 99, ale taki poziom nie jest możliwy do uzyskania w legalny sposób. Jeśli masz przedmiot który dodaje powiedzmy +2 do czegoś, to i tak normalnie będziesz mógł "wstrzyknąć" do 20 tzn łącznie 22 levelu. Nie ma się o co martwić.

Jakich premii? Najlepsze przedmioty mają generalnie +2 (ew +2 do wszystkich i dodatkowo + do bardziej "wybiórczych") Są wyjątki, ale nie chce mi się ich wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze jedno pytanie.
Czy istnieje możliwość posiadania 2 lub 3 Kostek Horadrimów?
Problem zapewne jest stary jak świat. Jak mam w ekwipunku jedną z kostek, innej nie mogę podnieść. Mam 2 sztuki (jedna oczywiście leży tylko przede mną), a przydałoby się trochę dodatkowego miejsca, bo run i najlepszych klejnotów się nazbierało i nie bardzo wiem, co wywalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 22:34, KrzychW napisał:

To mam jeszcze jedno pytanie.
Czy istnieje możliwość posiadania 2 lub 3 Kostek Horadrimów?

Oficjalnie nie. Nie wiem, czy istnieją takie mody dodające możliwość posiadania kilku kostek, ale na pewno są takie, które rozszerzają jej pojemność (skrytki również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 22:44, Rokuto napisał:

ale na pewno są takie, które rozszerzają jej pojemność (skrytki również).


No to zaczynam szukać, a z dodatkowej kostki na razie rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 01:54, Nephren-Ka napisał:

Tu nie ma co szukać, tylko i wyłącznie ten się nadaje: http://plugy.free.fr/en/index.html


Zachciało mi się większej skrytki, kurczę.
Pomimo stosowania się do rad z różnych forów, mod ciągle dawał mi komunikat o potrzebie zmiany wersji, ewentualnie o przeinstalowaniu gry. Plik z modem z róznych źródeł nic nie pomógł, więc przeinstalowałem DIILoD. Teraz gra odpala się albo i nie (raczej nie), grafika na przedziwne kolory, grzebanie w trybach zgodności nie pomaga, a starych postaci, pomimo że sejwy są gdzie trzeba, nie ma. Że tak powiem, ło Jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2012 o 01:54, Nephren-Ka napisał:

:>


No, w końcu się udało. Musiałem jeszcze raz przeistalować Diabełka i zamiast oryginalnej wersji z płyki 1.07 lub z Battlenetu 1.13, po wgraniu patcha 1.12 wszystko zadziałało. Co prawda w opisie PlugY napisane było, ze działa z wersją 1.13, ale najwyraźniej nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was bardzo serdecznie. Ostatnio w Diablo 2 + LOD grałem 2 tyg. temu i robiłem formata. Dzisiaj ponownie zainstalowałem sobię gre, włączam, klikam żeby zalogować się przez battle.net i wyskakuje mi taki ciekawe komunikat (pacz screen). Czy to możliwe, że ktoś jakimś cudem zakosił mi key''a ?

20120601002414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racej zgłaszaj do supportu.

Reinstalowałem D2 chyba z 10 razy, bo zawsze mi się znudziło w którymś momencie i nigdy nie miałem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 00:24, Kotalik napisał:

Witam was bardzo serdecznie. Ostatnio w Diablo 2 + LOD grałem 2 tyg. temu i robiłem formata.
Dzisiaj ponownie zainstalowałem sobię gre, włączam, klikam żeby zalogować się przez battle.net
i wyskakuje mi taki ciekawe komunikat (pacz screen). Czy to możliwe, że ktoś jakimś cudem
zakosił mi key''a ?


Niekoniecznie zakosił. Tak po prostu jest,kiedy ktoś ma taki sam key i aktualnie gra na battle, zalogował się przed Tobą. Jeśli skończy grać, będziesz mógł się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2012 o 01:10, Essau napisał:

Niekoniecznie zakosił. Tak po prostu jest,kiedy ktoś ma taki sam key i aktualnie gra
na battle, zalogował się przed Tobą. Jeśli skończy grać, będziesz mógł się zalogować.


Tak tylko to jest mój key, który jest zarejestrowany na moim koncie na battle.net :< Nikomu nigdy go nie pożyczałem, nie podawałem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że Twój klucz do D2 jest totalnie niepowtarzalny. Może być tak,że ktoś już taki ma. To nie sprawia, że Twój klucz jest już nieważny czy "zepsuty". Po prostu jeden klucz może być aktualnie w rozgrywce battlenet i tyle. Też miałem kiedyś taki problem z własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żeś oszalał.
Niby jakim cudem miałby być dwa identyczne cd-key''e?

Kotalik >>> Sprawdź czy w ogóle możesz zalogować się na swój battlenet.
Zgłoś także problem do supportu, aby rozwiązali problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować