Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 01:58, iron87 napisał:

Czołem, gram w D2:LOD patch 1.12a z mode unholy wars ver. beta 20 march 2006 i nie mogę
transmutować trzech run El w Eld, nie bardzo wiem co nie gra... Próbowałem wkładać w
kostkę od 6 do 3 i nic.... Potem dodałem kamienie i też nic. Jakieś pomysły? Możliwe
żeby mod zlikwidował ten postawowy craft?



A dwie próbowałeś?
Może mod zmienia receptury i trzeba dodać jakiś kamyk, nigdy w tego moda nie grałem, ale jestem pewien, że istnieje do niego spora dokumentacja wprowadzająca. Na pewno takie zmiany są w niej wypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 13:20, Jackal-pl napisał:

No i co to ma byc? Myslisz ze nie potrafie wpisac w google "diablo 2 patch 1.12" :P
Ciagle nie rozumiesz w czym rzecz.. Co z tego ze zainstaluje ten patch jak po wejsciu na battle.net gra z powrotem sie zpatchuje do 1.13..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2013 o 23:15, Maurycy_69 napisał:

> Wybacz zwłokę.
>
> http://lmgtfy.com/?q=patch+1.12+diablo+2+download
No i co to ma byc? Myslisz ze nie potrafie wpisac w google "diablo 2 patch 1.12" :P
Ciagle nie rozumiesz w czym rzecz.. Co z tego ze zainstaluje ten patch jak po wejsciu
na battle.net gra z powrotem sie zpatchuje do 1.13..


No to inaczej:
Chcesz grać w moda, na battle.net, czy to i to? Bo nie określasz się w ogóle, a mi zostaje jedynie wróżyć ze szklanej kuli.
Jeżeli tylko w moda, to nie musisz wchodzić na battle.net
Jeżeli na battle.net - nie instalujesz moda.
Jeżeli zaś i tu i tu, to kopiujesz Twój folder z diablo 2 do innego katalogu - i z niego odpalasz diablo gdzie sobie chcesz zagrać na bnecie. Natomiast "oryginalny" folder patchujesz do wersji 1.12 za pomocą plików z tejże wersji. Skoro szukać umiesz, to sobie znajdziesz. Następnie instalujesz moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego i ciekawego moda do Diablo II, który dodaje jakieś nowe skille, zmienia wygląd niektórych potworów lub dodaje nowe? Najprościej rzecz ujmując, chodzi o coś, co nieco zmodyfikuje rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamraci, pamięta może kto jeszcze dobry i sprawdzony build dla czarki?
Wstyd przyznać, ale sclerosis multiplex u mnie wystąpił w tym temacie...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy gra ktoś jeszcze w d2 ? jak sie ma sytuacja na battlenecie na ladder i non ladder ? Pytam bo myślę nad powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować