Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2006 o 19:48, Snacken napisał:

Nie wiem już sam ale wiele razy walczyłem z paladynami którzy wbiegali na mie i wtedy co chwilę
mnie coś waliło aż ginołem.

Hmm jest kilka możliwości, jeśli to Ty Ich atakowałeś wręcz to pewnie obrywałeś Cierniami, możliwe też że była to któraś z Aur zadających obrażenie. Są trzy Ognista, Lodowa i Elektryczna (nazw nie pamiętam), albo po prostu mocno cie tłukli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciernie napewno nie bo gram czarodziejką. Co do tych aur to w ostatnim poście napisałeś że nie. Co do ciosów to do walki wręcz nie doszło, a te obrażenia leciały tak 3 razy na sec.


Więc jeśli ktoś gra paladynem i używa takiej aury to niech mi napisze jaka to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. W momencie ukończenia jakiegokolwiek aktu. Np. Po zabiciu mefa próbuję przejść przez portal do aktu IV jak wiadomo. Wywala mnie z gry. Pomoc tehniczna ma wzkazówki co do tego, lecz nie skutkują. Komp jest baardzzoo słaby bo zapasowy (awaryjny)
P3 1Ghz
256Mb Ram
Karta S3 Trio 3d/2x 4Mb (Diablo II + Dodatek chodzą wyśmienicie)

Może ma ktoś jakąś sugestię. Trzeba będzie to podam więcej parametrów.

P.s Format nic nie pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:05, Snacken napisał:

Więc jeśli ktoś gra paladynem i używa takiej aury to niech mi napisze jaka to jest.


Pewnie to nie były obrażenia od aury tylko ktoś porządnie walił Cię tarczą (nie mieczem czy inną bronią).

Pchnięcie (Smite) - Wymagany poziom postaci: 1
Efekt: wymierza ciosy tarczą, które zadają obrażenia i odrzucają przeciwnika. Koszt many jest stały i wynosi 2.
--
Aura mogła pochodzić albo z przedmiotu albo ustawienie: lewy klawisz pchnięcie - prawy klawisz jakaś aura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:14, IMPERATOR1990 napisał:

Ukradł wam ktos CD-KEY ?
bo mi własnie dzisaj :/
jakis KUEBK-118


Ciekawi mnie tylko, jak Ci ukradł :P
A nick kuebk kojarze z d2jsp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:05, Snacken napisał:

Więc jeśli ktoś gra paladynem i używa takiej aury to niech mi napisze jaka to jest.


chargelag (czy jak to tam sie nazywalo)? koles szarzuje na ciebie, a ty go nie widzisz tylko zbierasz na maske ciosy ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:19, SoyerTM napisał:

Mam pytanie mieszkam za granica i kupilem wersje amerykanska jest jakies spolszczenie bo szukam
i nie moge znalesc mam platynowa kolekcje


Nie ma spolszczeń (oficialnych), jedyną opcją jest kupno nowego wydania w takiej wersji jaką sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 23:19, SoyerTM napisał:

Mam pytanie mieszkam za granica i kupilem wersje amerykanska jest jakies spolszczenie bo szukam
i nie moge znalesc mam platynowa kolekcje

Wow, to w Ameryce też mają platynowe kolekcje ?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 09:27, Abi Dalzim napisał:

> Mam pytanie mieszkam za granica i kupilem wersje amerykanska jest jakies spolszczenie
bo szukam
> i nie moge znalesc mam platynowa kolekcje
Wow, to w Ameryce też mają platynowe kolekcje ?
;)


A dlaczego mają być gorsi. Przecież taki spadek ceny świadczy tylko i wyłącznie o zacieraniu łapek producenta. Spadek ceny to najlepsza strategia chyba. Żeby trafić Platynową Kolekcję D2 w Gdyni. Musiałem szukać jej dwa dni. Ale znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 11:37, Igor Odejewski napisał:

A dlaczego mają być gorsi. Przecież taki spadek ceny świadczy tylko i wyłącznie o zacieraniu
łapek producenta. Spadek ceny to najlepsza strategia chyba. Żeby trafić Platynową Kolekcję
D2 w Gdyni. Musiałem szukać jej dwa dni. Ale znalazłem :)

:) też mam platyne, kupiłem jakiś czas temu bo kiedyś kumplowi D2 + Lod pożyczyłem bo znudziło mi się troche już i myślałem że już grał nie będe, ale znów gram, a kumpel mi kase dał za cd-kaya a ja teraz przynajmiej patyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:30, slfi napisał:

> A dlaczego mają być gorsi. Przecież taki spadek ceny świadczy tylko i wyłącznie o zacieraniu

> łapek producenta. Spadek ceny to najlepsza strategia chyba. Żeby trafić Platynową Kolekcję

> D2 w Gdyni. Musiałem szukać jej dwa dni. Ale znalazłem :)
:) też mam platyne, kupiłem jakiś czas temu bo kiedyś kumplowi D2 + Lod pożyczyłem bo znudziło
mi się troche już i myślałem że już grał nie będe, ale znów gram, a kumpel mi kase dał za cd-kaya
a ja teraz przynajmiej patyne :)


Pamiąetaj ! :P Cd-Key Rzecz święta! :P Ja kiedyś odsprzedałem cd-keya do sc a dzisiaj bardzo tego żałuję. Ale po co jest platynowa kolekcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imperator
Ja mam dla ciebie rozwiązanie..... a nawet 2

1. Napisz do blizza że ci ukradli klucz i poproś o nowy itp....
2. nie daj ch...owi grać na swoim kluczu wyczaj moment gdzy nie bedzie gral i sciagnij sobie full jakiś programow hackerskich i niech zbanuja ten klucz ;] troche brytalne ale koles se na twoim kluczu nie pogra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cd-key jest przyporządkowany do jednego konta na BN ?
Czy ktoś kradnąc klucz ma dostęp do moich postaci i czy może je w ten sposób okraść czy musi znać moje hasło?
Na koncie mam 8 postaci (full), czy złodziej może założyć jakąś postać na moim koncie, czy zakłada swoje postacie na nowym koncie wykorzystujac mój klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:10, jadam napisał:

Czy cd-key jest przyporządkowany do jednego konta na BN ?
Czy ktoś kradnąc klucz ma dostęp do moich postaci i czy może je w ten sposób okraść czy musi
znać moje hasło?
Na koncie mam 8 postaci (full), czy złodziej może założyć jakąś postać na moim koncie, czy
zakłada swoje postacie na nowym koncie wykorzystujac mój klucz?

To chyba działa na zasadzie, że konto jest nieruszone( chyba że zna acc i hasło) poprostu żeby dalej grać w takim przypadku jak ci cd-keya zajebią to trzeba nowego kupić, ale moge się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:44, Jayckop napisał:

2. nie daj ch...owi grać na swoim kluczu wyczaj moment gdzy nie bedzie gral i sciagnij
sobie full jakiś programow hackerskich i niech zbanuja ten klucz ;] troche brytalne ale
koles se na twoim kluczu nie pogra

Popieram w 100%, jak ty nie możesz grać to niech ta menda społeczna też nie gra(powinien stracic sowje postacie najlepiej jakby były dość bogate) ,granie na piracie albo z jakimiś maphackami to już przegina, ale jak ci cd-keya zajebią to już słów niemam. Wiele razy ja widziałem kolesi co np mówili że ci itemy skopiują albo chcą pożyczyć coś albo drop trade to mnie krew zalewała. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 13:10, jadam napisał:

Czy cd-key jest przyporządkowany do jednego konta na BN ?

Nie. Możesz mieć nawet 10 kont na ten sam cd-key.

Dnia 21.08.2006 o 13:10, jadam napisał:

Czy ktoś kradnąc klucz ma dostęp do moich postaci i czy może je w ten sposób okraść czy musi
znać moje hasło?

Nie. Twoje konta będą nienaruszone. Musi znać nazwę i hasło do konta.

Dnia 21.08.2006 o 13:10, jadam napisał:

Na koncie mam 8 postaci (full), czy złodziej może założyć jakąś postać na moim koncie

Na Twoim koncie nic nie zrobi, bo nawet nie zna jego nazwy. Co innego jakby znała nazwę i hasło.

Dnia 21.08.2006 o 13:10, jadam napisał:

czy zakłada swoje postacie na nowym koncie wykorzystujac mój klucz?

Może założyc inne postacie, ale na swoich kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 12:44, Jayckop napisał:

2. nie daj ch...owi grać na swoim kluczu wyczaj moment gdzy nie bedzie gral i sciagnij
sobie full jakiś programow hackerskich i niech zbanuja ten klucz ;] troche brytalne ale
koles se na twoim kluczu nie pogra


Yyy.. a przy okazji straci konto? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować