Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Pozdrawiam

No tak teraz widzę rużnicę. Jak wszystko będzie oki to super ... strona.

P.S
jakiego programu używasz do przeżucania na php bo chyba też tak zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:16, Abi Dalzim napisał:

> wypadł pala T 20/15 :D zaje.... :D
Gratulacje!
Super uczucie, nie? Jak pierwszy raz trist robiłem, to o mało zawału z emocji nie dostałem
:)


Ja podobnie, ale niestety torch był żałosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 21:34, gloody napisał:

Ja podobnie, ale niestety torch był żałosny :)

U mnie był nawet niezły, szkoda tylko, że dla assy, bo tą postacią nie grałem w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hell hel;p

Proszę o pocieszenie, bo chwilowo mam dosyc i na kosza wrócilam - szukac itemików.

pytanie: czy cały pierwszy akt jest pelen odporym na zimno? w dodatku kiepsko reagujących na elektryczność? mam czarke lodowo-elektryczną, i jedyna pociecha w Mercu, dzieki niemu oczyścilłam jaskinie, a teraz na kamienne pole nos wystawilam... i mnie ścięło.
:>
Irytuje, że fizyczny Merc lepszy od swojej pani - czy przez caly hell ograniczę sie do podawania mu eliksirków? ;D

(czarke mam, myslę, niezlą - ubrana przecietnie ale poz.70 i 22 kula i burza 20, ogien na 4 z itemów, więc d...a, zreszą - wszystkiego nie da sie mieć.

podsumowując: Moja czarka do bani i szkolic coś nowego, czy mam szansę jeszcze sie nia pobawic w piekle?

pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>..

Dnia 15.09.2006 o 09:42, legy napisał:

podsumowując: Moja czarka do bani i szkolic coś nowego, czy mam szansę jeszcze sie nia pobawic
w piekle?


To nie do końca jest tak. Oprócz wyszkolenia postaci liczy się też różnica poziomów między poziomem stworka a poziomem twojej postaci.
Każdy potworek ma swój lvl, jeżeli będziesz miał dużo niższy to pomimo dobrego wyszkolenia może być ci trudno. Jeśli zdobędziesz kilka poziomów doświadczenia i nawet nie przydzielisz ani jednego punktu w cechy lub umiejętności to i tak dasz sobie lepiej radę z tym samym stworkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy potworek, nawet najprostszy upadły ma swój level
Na karczmie nie znalazłem żadnych statystyk potworków więc podaję linka do Dalekiej Oazy http://diabloii.pl/?akcja=dzial&name=potwory1
Widać tam na przykładzie np. Griswolda różnice w lvl zależnie od poziomu trudności 5/38/71
Jak podrasujesz kilka poziomów swoją czarkę to będzie na helu szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:16, Abi Dalzim napisał:

Gratulacje!
Super uczucie, nie? Jak pierwszy raz trist robiłem, to o mało zawału z emocji nie dostałem
:)

Uczucie zajebiste wkońcu się udało, wcześniej próbowałem hamerem 93 lvl miał wszystkie najlepsze itemki ponad 3 k l ponad 20 k def i przeżyłem tylko kilka sekund, więc się wnerwiłem zrobiłem smitka, mam 83 lvl i dałem rade, cóż smitek lepszy na trist jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 20:20, XardasiK napisał:

> Wreszczie pierwszy tristram zrobiłem, wychodowałem sobie smitka i na uberkach raz tylko
zginołem,
> wypadł pala T 20/15 :D zaje.... :D

Nic, tylko pogratulować.. :) Parę istów do przodu.

T poszedł dla mnie a tego co miałem sprzedałem teraz zamiast 12/16 mam 20/15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cóż smitek lepszy na trist jest :D
Jasne. Zwłaszcza, że taki smitek wcale nie musi mieć jakiegoś wypasionego sprzętu i ubrany za 2 Isty juz potrafi wymiatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 11:06, jadam-praca napisał:

Jak podrasujesz kilka poziomów swoją czarkę to będzie na helu szaleć.

:) pozim więcej i.. jest ciężko, ale nie niemożliwie
:D

cierpliwościiii...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 11:29, slfi napisał:

cóż smitek lepszy na trist jest :D


a w co go w koncu ubrales? ;> bron/zbroja/tarcza? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 19:16, Rayic napisał:

a w co go w koncu ubrales? ;> bron/zbroja/tarcza? ;>

both eth, perf coh, zaka200 ber ed, gore 200 up, perf drakuls, pasek nosferatu, bk5 drugi ring magiczny 15str 8 l stolen +..., andy perf 27 max Jewel ed, highlord, cta 5 + pala spityt 45 all res, pc sks live def scs, max ar live charms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:09, legy napisał:

> Jak podrasujesz kilka poziomów swoją czarkę to będzie na helu szaleć.
:) pozim więcej i.. jest ciężko, ale nie niemożliwie
:D

cierpliwościiii...;]

Nie martw się. My cierpliwie czekamy na twoje sukcesy. Sama zobaczysz, że jeszcze 1-2 poziomy i gra będzie całkiem inna. Jeśli grasz sama w singla to nie spiesz się zbytnio z następnymi zadaniami (aktami). Polataj jezscze w 1 akcie, potem jak okrzepniesz to będziesz ... (i tutaj słowa zachwytu utknęły w krtani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:35, slfi napisał:

> a w co go w koncu ubrales? ;> bron/zbroja/tarcza? ;>
both eth, perf coh, zaka200 ber ed, gore 200 up, perf drakuls, pasek nosferatu, bk5 drugi
ring magiczny 15str 8 l stolen +..., andy perf 27 max Jewel ed, highlord, cta 5 + pala spityt
45 all res, pc sks live def scs, max ar live charms


ohohoh mamy tutaj krezusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:09, legy napisał:

> Jak podrasujesz kilka poziomów swoją czarkę to będzie na helu szaleć.
:) pozim więcej i.. jest ciężko, ale nie niemożliwie
:D

cierpliwościiii...;]

Ja nie chcę cię stresować, ale dobrze zrobiona czaro z twoim poziomem nie powinna mieć problemów na hell. Wydaje mi się, że zmarnowałas punkty na burzę z piorunami, bo to nie jest chyba czarka do duelów? Jeśli chcesz jakiś schemat rozwoju postaci to tu masz linka: http://diablo2.cdprojekt.com/default.asp?ID=strategie
i tutaj: http://strategy.diabloii.net/news.php?id=562 . Przy czym ten drugi link prowadzi do naprawdę fajnego schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować