Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Siemka mam pytanko:
Czy Hammer powinien przypakować w "wigor" ? Niby to daje synergię do młotka ale tam nic niema napisane...
Jesli ktos wie w co trzeba przypakowac aby zrobic good hammera to proszę napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:57, Modest-Vermin napisał:

Sednem sprawy było to że ja jestem już automatem jak gram w D2

W takim razie mam pytanko: czy gra nadal sprawia Ci przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WąChU: Tak, mozesz poczytac np. tego builda:
http://forum.realm.pl/index.php?showtopic=13062

Abi Dalzim: pozwolisz ze sie wtrace ;p przez tyle lat gry wielu ludzi poszlo w rozne strony, jednym nadal daje przyjemnosc bicia 99, innym kolejnych wysokich poziomow na HC, jeszcze innym zostala juz tylko satysfakcja z turnieji i innych pvp... kazdy cos dla siebie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:29, Abi Dalzim napisał:

ale ja po prostu jestem BNetem znudzony, bo tam jest za duży pośpiech, baalruny i baalruny, każdy tylko
goni za itemami, chamstwo się szerzy i oszustwa...


Nie ma to jak autopsja. Ja niestety okazji do gry na BN nie miałem, toteż gdzieś tam w głębi czuję spory niedosyt. Poza tym BN daje coś czego singielek dać nie może, mianowicie nadaje on realną wartośc poszczególnym itemom, a tu do gry wkracza juz ekonomia, w niektórych przypadkach przez bardzo duże E. Z pewnośćą jest to dodatkowy smaczek (choć jak wiadomo wszystko zależy od punktu widzenia ;).

Dnia 03.10.2006 o 21:29, Abi Dalzim napisał:

A na singielku gra się spokojnie, wybijam wszystkie monstery, sprawdzam wszystkie skrzynki,
odkrywam całe mapy. Z każdego znalezionego / kupionego itemu cieszę się jak dziecko. Jest trudnij
niż na BN, ale i satysfakcja większa :)


Też preferuje taki styl gry, właściwie to nigdy nie potrafiłem zrozumieć ludzi grających inaczej - np. swojego brata ;) ten to miał bajzel w ekwipunku, questach i w ogóle we wszystkim. Czy BN byłby w stanie to zmienić? Nie wiem, ale chętnie bym się przekonał ...

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:42, Abi Dalzim napisał:

> ale konkurencja nie śpi
Po co konkurencja? Po co się wkurzać, że ktoś coś ma, a my tego nie mamy? Po co siedzieć godzinami na trade, żeby wytargować przedmiot potrzebny do ubrania postaci wg :jedynego słusznego buildu"?
To nie dla mnie...


Dla mnie również. Ja nie dbam, kto co ma, dla mnie ważne, jak mi się gra (a gra się dość łatwo z moim ekwipunkiem). Nie potrafię szukać godzinami przedmiotu, wolę dać nawet ista więcej i mieć od razu, bez spamowania i czekania. Nie dbam, że w jakiejś zbroi byłbym bardziej efektywny, czasem też biorę pod uwagę, jak będzie wyglądać postać (i dlatego lubiąc niebieski jedną z postaci ubrałem w niezbyt przydatnego Tyraela).

Zgadzam się jednak, że na BN chamstwo jest zbyt rozpowszechnione. I szkoda mi ludzi, którzy czasem tracą efekt wielogodzinnego grania, bo zostanie oszukany (a dają się oszkać właśnie początkujący). A dla nich nawet pul czy um to bardzo dużo. Nie wspominaąc o cwaniactwie i czekaniu na nieświadomych, w czym przodują Polacy (np. Annihilus 16/18/7 to, jak mi wczoraj tłumaczył ktoś, prawie perf i wart minimum 15 istów).

To też nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 21:42, Abi Dalzim napisał:

> ale konkurencja nie śpi
Po co konkurencja? Po co się wkurzać, że ktoś coś ma, a my tego nie mamy? Po co siedzieć godzinami na trade, żeby wytargować przedmiot potrzebny do ubrania postaci wg :jedynego słusznego buildu"?
To nie dla mnie...


Dla mnie również. Ja nie dbam, kto co ma, dla mnie ważne, jak mi się gra (a gra się dość łatwo z moim ekwipunkiem). Nie potrafię szukać godzinami przedmiotu, wolę dać nawet ista więcej i mieć od razu, bez spamowania i czekania. Nie dbam, że w jakiejś zbroi byłbym bardziej efektywny, czasem też biorę pod uwagę, jak będzie wyglądać postać (i dlatego lubiąc niebieski jedną z postaci ubrałem w niezbyt przydatnego Tyraela).

Zgadzam się jednak, że na BN chamstwo jest zbyt rozpowszechnione. I szkoda mi ludzi, którzy czasem tracą efekt wielogodzinnego grania, bo zostanie oszukany (a dają się oszkać właśnie początkujący). A dla nich nawet pul czy um to bardzo dużo. Nie wspominaąc o cwaniactwie i czekaniu na nieświadomych, w czym przodują Polacy (np. Annihilus 16/18/7 to, jak mi wczoraj tłumaczył ktoś, prawie perf i wart minimum 15 istów).

To też nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:02, Abi Dalzim napisał:

Co niby masz na myśli?


Oczywiście, to że pisząc o BN oraz o tym jak "tam" wygląda gra, opierasz sie o własne doświadczenia (Twoje słowa: "ja po prostu jestem BNetem znudzony"). Doświadczenia, których np. ja nie posiadam.
To wszystko co miałem na myśli ;) mam nadzieję, że nie odebrałes mego posta jako zarzutu (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:41, coxx14 napisał:

mam prośbe ma ktoś klucz do dodatku Diablo II Lord of Destruction


masz oryginał, jak tak to powinieneś poszukać w pudełku, jak nie masz pudełka lub zgubiłeś cd-key to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:41, coxx14 napisał:

mam prośbe ma ktoś klucz do dodatku Diablo II Lord of Destruction

Ja mam. I każdy kto kupił oryginalną grę też ma. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:17, Abi Dalzim napisał:

> Sednem sprawy było to że ja jestem już automatem jak gram w D2
W takim razie mam pytanko: czy gra nadal sprawia Ci przyjemność?


Jasne, tyle że przyjemnosc sprawia mi jak coś znajdę super, zdobędę wysoki lvl :) Reszta odbywa się komputerowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:49, Modest-Vermin napisał:

Reszta odbywa
się komputerowo ;]


Hehe żeby czasem nikt nie pomyślał że boty sobie puszczam hehe, nie nie :P Ale do wszystkiego jestem przywyczajony, co do przyjemnosci to nie jest takie WOW Hurra JUPi jestem boski, ale poprostu cięszę się i tyle ;)
A i tak D2 to gra która daje mi najwięcej przyjemnosci mimo że obecnie nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:02, Abi Dalzim napisał:

Co niby masz na myśli?


Z czystej ciekawości; a czy Ty mógłbyś odpowiedzieć mi na to samo pytanie? Z małą poprawką "Co miałeś ...", bo nie bardzo wiem co mogło to spowodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o chamstwie i oszustwach, a Ty powiedziałeś, że "Nie ma to jak autopsja". Teraz wiem,m że nie miałeś na myśli nic złego, ale trochę dziwnie się poczułem. Ok, nie roztrząsajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoko, ja też tak się poczułem. Ale teraz wszystko rozumiem. Nieuwaznie nie skróciłem odpowiednio Twego posta i wkradła się mała dwuznaczność. sorki. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:03, mkaa napisał:

początkujący). A dla nich nawet pul czy um to bardzo dużo. Nie wspominaąc o cwaniactwie i czekaniu
na nieświadomych, w czym przodują Polacy


Na jakiej podstawie to mówisz? Nie ma ani jednego bota ani żadnego poważniejszego hacka zrobionego przez Polaka. Wszystko to Ameryka/UK/Niemcy/daleki wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:21, Ajantis napisał:

Nie ma ani jednego bota ani żadnego poważniejszego hacka zrobionego przez Polaka.

On miał na myśli ludzi czekających w grach typu trade na niezorientowanych , którzy przepłacą za jakiś item albo sprzedadzą coś poniżej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko,a mianowicie powie mi ktos skad inni biorom muj klucz i ja w tym momencie niemoge grac:
1-kuebek083 to jest pierwszy ktury uzywal klucza,
2-error to drugi,a co do tego drugiego to niejestem pewien czy to ktos ma takom nazwe (error),czy czasem to wina BN.
Za pomoc z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować