Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Najlepiej w pełni odinstaluj grę, zainstaluj grę, patche i nie kombinuj. Wtedy ten błąd nie pojawi się przez długi czas, bo po jakimś czasie się zjawia, rzadko ale jest taka szansa że czasem może wystąpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś kiedyś berserkerem? Jakiego merca polecacie, bo jest kilka opcji (wg mnie):
1. z aurą odnawiającą manę - wiadomo, że jak nie ma obrażeń fizycznych, to nie ma ssania many i żytka, a mana u takiego barba jest dość ważna,
2. z cierniami - wiadomo, że berkując mamy 0 obrony, więc jak juz nas trafią, to niech mają za swoje :)
3. z mocą - i tu mam problem, bo nie wiem czy dodatkowe obrażenia fizyczne od aury moc na naszym berku przekładają się potem na magiczne?
4. merc z trzeciego aktu z zamrażaniem - spowalnia wrogów, ale chyba na piekle wiele nie zdziała...

Co o tym myślicie?

--> WąChU - miałem kiedyś triala programu Alcohol 120% i nim zrobiłem sobie kopię zapasową i na niej grałem (z wirtuala). Niestety trial się skończył i jadę teraz na płycie matce (choć drżę cały czas, bo jej nie obejmuje dożywotnia gwarancja CDP i jak mi sie zniszczy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:08, Modest-Vermin napisał:

Najlepiej w pełni odinstaluj grę, zainstaluj grę, patche i nie kombinuj. Wtedy ten błąd nie
pojawi się przez długi czas, bo po jakimś czasie się zjawia, rzadko ale jest taka szansa że
czasem może wystąpic.


Odinstalowalem gre, nastepnie zainstalowalem ja ponownie i poczekalem az sciagna sie pacze. Juz podczas wchodzenia do drugiej gry wyskoczyl ten blad. Swoja droga to ciekawe ze wyskakuje tylko wtedy gdy wchodze do jakiejs gry, moze problem tkwi w moim polaczeniu internetowym czy cus ? No nic... musze dalej kombinowac ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 16:13, Abi Dalzim napisał:

Kurczę, chyba nikt tu nie grał berserkerem...
:)


Fakt, ja nie grałem :). Ja zazwyczaj dawałem w Okrzyki (trzy najważniejsze, każdy powinien wiedzieć, jakie), Skóza z Żelaza, Trąba powietrzna, trochę w Wytrzymałość i jeszcze coś, tak że wychodził barb okrzyki + trąba. I całkiem nieźle się grało. Nieraz mówili, żebym zrobił na Barserka, ale jakoś mi to nie pasowało, chociaż wiedziałem, że obrażenia byłyby "dość spore".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem z 3 lata temu... A ten - kto miał taki czar czy tam aurę "Pożoga"? Bo się to dawało, obiegało wroga po czym spieprzało po linii prostej. Wszyscy się na to nabierali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:02, Sephirath napisał:

Grałem z 3 lata temu... A ten - kto miał taki czar czy tam aurę "Pożoga"?


Czarodziejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:02, Sephirath napisał:

Grałem z 3 lata temu... A ten - kto miał taki czar czy tam aurę "Pożoga"? Bo się to dawało,
obiegało wroga po czym spieprzało po linii prostej. Wszyscy się na to nabierali :D


Ten czar miała czarodziejka, choć dało się go mieć każdą postacią z użyciem odpowiedniego przedmiotu. Buty "Mroczny Wędrowiec" dawały ileś procent przy uderzeniu, że właśnie rzucało się pożogę... czy jakoś tak. Ale z tymi butami miało się pożogę, pod jakimś warunkiem, nie pamiętam już, o co chodziło. Ale czar fajny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:06, XardasiK napisał:

> Grałem z 3 lata temu... A ten - kto miał taki czar czy tam aurę "Pożoga"?

Czarodziejka :)


Ale czar zagrzebisty :P Nawet Baala na to złapałem na 1/4 hp :) Bo dobiegałem, ciach, odbiegałem, strzała z łuku, dobiegałem... itp. Kurde, zachciało mi się grać w Diablo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:02, Sephirath napisał:

Grałem z 3 lata temu... A ten - kto miał taki czar czy tam aurę "Pożoga"? Bo się to dawało,
obiegało wroga po czym spieprzało po linii prostej. Wszyscy się na to nabierali :D

Kto by się spodziewał, że spotkam Cię też wątku o Diablo II. A chciałem powiedzięć, że ta gra mi się znudziła, po tych paru latach od premiery - niedawno przeszłem od początku Zawodoowym palladynem i mam już dosyć! Tylko gra przez Battle.net może mnie skłonic do grania, ale narazie nie mam neta w domu, a jak będę miał to kupię sobie Linage2 - fajna gra w sieci!!!/chociaż na abonament, ale to da się przeboleć/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:10, Abi Dalzim napisał:

> Ale za to single jak marzenie :)
Tzn?

Jakimi postaciami grywasz?


Paladynem, Bersem, Czarodziejką i chyba raz Druidem się zabawiłem... Nim najnudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować