Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Jak by ktoś miał problemy z pokonaniem bosów, to w tym poście podaje najważniejsze rzeczy jak ich zabić.
Andariel
Bardzo słaby boss, nie powinien sprawiać wcale problemów, wystarczy pare odtrutek.
Duriel
Pare mikstur pełnego wzmocnienienia albo zwykłego wzmocnienia. Nie bać sie jego siły. Podejść blisko i atkować jakąś bronią dwuręczną.
Mefisto
Tak samo jak z durielem, tylko wziąść jakąś tarcze i powciskać kryształy które chronią przed błyskawicami,można też biegać wkoło niego i cisać czary ale to ryzykowne.
Diablo
Naprawde silny przeciwnik. Trzeba mieć bardzo dużo kasy, polecam 200 000gp, tarcze z powciskanymi kryształami które chronią przed ogniem, broń z powciskanymi kryształami króre dodają obrażeń (moja miała 295 ataku) i atakować z bliska go. Inaczej nie radze bo jak rombnie język ognia przy otwartym zwarciu to xP.
Baal
Niepokonałem go jeszcze więc nie wiem, ale na pewno od groma kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 01:55, martini. napisał:

> Grałem już z różnymi postaciami w tristram i wolałem już pomoc czarodziejki,
Ta, i jeszcze powiesz ze twoja czarka jest na zapał, albo ze biegasz tam necrusem summonem
xD przeczytaj jeszcze raz, to co napisales i pomysl logicznie czy to mozliwe :D


A Ty idź do rodziców niech Ci to wytłumaczą, bo widzę nie rozumiesz słowa pisanego (to się nazywa analfabetyzm funkcjonalny).
Pisałem że mam paladyna na zapał, pisałem o różnych postaciach grającym z nim w drużynie, np. czarodziejce do pomocy. No ale to niestety trzeba zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:30, martini. napisał:

Hm, mam pytanie znawcow tematu :) , warte to cos ? (ma na mysli cos pokroju pul)


ze tak powiem : Charsi Food :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:29, Draxvoxdor napisał:

Jak by ktoś miał problemy z pokonaniem bosów, to w tym poście podaje najważniejsze rzeczy jak
ich zabić.
Andariel
Bardzo słaby boss, nie powinien sprawiać wcale problemów, wystarczy pare odtrutek.
Duriel
Pare mikstur pełnego wzmocnienienia albo zwykłego wzmocnienia. Nie bać sie jego siły. Podejść
blisko i atkować jakąś bronią dwuręczną.
Mefisto
Tak samo jak z durielem, tylko wziąść jakąś tarcze i powciskać kryształy które chronią przed
błyskawicami,można też biegać wkoło niego i cisać czary ale to ryzykowne.
Diablo
Naprawde silny przeciwnik. Trzeba mieć bardzo dużo kasy, polecam 200 000gp, tarcze z powciskanymi
kryształami które chronią przed ogniem, broń z powciskanymi kryształami króre dodają obrażeń
(moja miała 295 ataku) i atakować z bliska go. Inaczej nie radze bo jak rombnie język ognia
przy otwartym zwarciu to xP.
Baal
Niepokonałem go jeszcze więc nie wiem, ale na pewno od groma kasy.



kazdy boss jest easy :) jak jestes dobrze ubrany :)

btw jak ktos chce moge oddac za friko ze 2-3 griefy (żal) w phase blade :)

info gg : 7331761 ^^ oferta wazna do 16 :)

SCLD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:05, tosz napisał:

> :)
konto nie wygasa , usuwają tylko postacie którymi nie gra się ponad 30 dni

Postacie wygasają po 90 nie po 30 dniach, a wystarczy na kilka sekund włączyć taką postać, która ma już kilka dni tylko do wygaśnięcia i znów jest 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:30, Jojtas napisał:

powiedz co need to ci podam ceny :) a cennika nie ma jakotakiego :)

Tak się pytałem czy jest może jakiś cennik, tak ogólnie ceny znam, tylko tak jak pisałem wcześniej ja perfa itema sprzedaje za rozsądnie w miare niskie ceny, ale widze że albo będe takie żeczy zostawiał dla siebie albo podwyższe nieco te ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 11:29, Abi Dalzim napisał:

Ja jakoś nie mogę zrozumieć takich ludzi... Co to za różnica 198 czy 200 (chodzi o Zaka)? A
już cena idzie w górę przez te dwa punkty. Czasami jeszcze bardziej rozśmieszają mnie Ci, dla
których wzór amuletu ma znaczenie (pentagram czy nie) :D

Masz racje to niewielka różnica, a kolesie świra dostają poprostu z cenami, chociaż zobacz z drugiej strony jak dostaniesz np takie coa perf to za jego sprzedaż możesz zrobić już niezłą postać, albo dopakować taką co już masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:28, slfi napisał:

> > :)
> konto nie wygasa , usuwają tylko postacie którymi nie gra się ponad 30 dni
Postacie wygasają po 90 nie po 30 dniach, a wystarczy na kilka sekund włączyć taką postać,
która ma już kilka dni tylko do wygaśnięcia i znów jest 90

zgadza się po 90 dniach - moja pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:34, masterjack90 napisał:

mozecie tu wejsc bo potrzbuje czegos . http://s15.bitefight.pl/c.php?uid=* prosze wejdzcie



http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety
* Umieszczanie reklam lub ogłoszeń
* Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi:
* słowne ostrzeżenie od moderatora
* obniżenie statusu na forum (o 1 poziom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam takie pytanko, czy ma ktoś doświadczenie w grze assasinką? w jakie cechy i umiejętności warto iwestować? Co się najbardziej przydaje? pytam bo zastanawiam się nad rozpoczęciem gry tą postacią:) za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:00, czolgan napisał:

Witam wszystkich. Mam takie pytanko, czy ma ktoś doświadczenie w grze assasinką? w jakie cechy
i umiejętności warto iwestować? Co się najbardziej przydaje? pytam bo zastanawiam się nad rozpoczęciem
gry tą postacią:) za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje:)

Napisz jaką aską chcesz grać, bo możesz np w trap pujść, zrobić aska na trąbe powietrzną itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc nie zastanawiałem się nad tym jakoś konkretniej, chce stworzyć postać dobrą przeciwko potworą, która sobie poradzi równierz na hell... i właśnie nie wiem w co najlepiej by zainwestować... nie mam za bardzo doświadczenia w grze assasinką dlatego chciałbym spróbować tą postacią, ale też nie chce jej robić metodą prób i błędów bo w ten sposób roztrwoniłem sporo punktów u czarodziejki... innymi słowy jestem otwarty na wszelkie sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 00:30, Jojtas napisał:

powiedz co need to ci podam ceny :) a cennika nie ma jakotakiego :)

Mam prośbe muwisz o jakiś forach gdzie sie treduje masz namyśli jakiś kanałna czacie, i druga sprawa muwiłeś że ama 20/20 powyżej 10 , a ja mam tez drugi ama T 20/16 i jak chialem 2 isty to mnie wyśmiali za dużo chciałem ??

Bede wdzięczny jak napisesz gdzie ty itemki sprzedajesz skoro twierdzisz ze na bn są ceny zaniżone
Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 19:06, slfi napisał:

> powiedz co need to ci podam ceny :) a cennika nie ma jakotakiego :)
Mam prośbe muwisz o jakiś forach gdzie sie treduje masz namyśli jakiś kanałna czacie, i druga
sprawa muwiłeś że ama 20/20 powyżej 10 , a ja mam tez drugi ama T 20/16 i jak chialem 2 isty
to mnie wyśmiali za dużo chciałem ??

Bede wdzięczny jak napisesz gdzie ty itemki sprzedajesz skoro twierdzisz ze na bn są ceny zaniżone
Dzieki z góry


juz ci powiedzial, na jsp, nie wiem czy na tym forum mozna linki podawac wiec wole nie ryzykowac, sam poszukaj na google wpisz d2jsp, pozatym popracuj nad ortografią ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Battle.netu jest taki mały klejnot w dolnej części ekranu, a po jego kliknięciu wyświetla się napis "klejnot aktywny". Może wiecie do czego to ma służyć ? - bo ja jakoś nigdy się tym nie interesowałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:18, Velociraptor napisał:

Na kanale Battle.netu jest taki mały klejnot w dolnej części ekranu, a po jego kliknięciu wyświetla
się napis "klejnot aktywny". Może wiecie do czego to ma służyć ? - bo ja jakoś nigdy się tym
nie interesowałem ;]

nawet blizzard tego nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować