Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 18:49, spaawn88 napisał:

nie nie, gram na singlu, jestem zdany tylko na siebie, więc moge liczyc najakies wskazówki?

no to przede wszystkim dobra broń + wyższy poziom + najemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ELO ADMIN !!! Zdejmiesz mi Bana i cofniesz stopień, czy mam tworzyć nowe konto ?
P.S
A może teraz ja mam zrobić spam abyś zobaczył mojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 20:07, snacken2 napisał:

ELO ADMIN !!! Zdejmiesz mi Bana i cofniesz stopień, czy mam tworzyć nowe konto ?
P.S
A może teraz ja mam zrobić spam abyś zobaczył mojego posta...


Moim zdaniem to i tak juz spamujesz :/ Dostales bana i koniec, tłumaczenie się nic nie zmineni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:42, slfi napisał:

> Jeśli sprzedasz SoJa u Charsi lub innegi kupca to już nie będziesz miał mozliwości odkupienia

> go!!
Zadaje takie pytania bo niewiem dlaczego czasami pojawiają się komunikaty liczba kamieni jordana
sprzedana kupcom ( czyli komu?? ) ,na czym to polega, i jeszcze jedno sciągnołem kilka savów
z jakiejś stronki u jednej postaci były soje, więc zaczołem się bawić, tam szło sprzedać i
odkupić soja ,ale na cbn się boje tak zrobić, prosze o rady sugestie, może ktoś robił już coś
takiego :D


Kupcom- czyli "ludzikom" w mieście np Charsi. Gdyby dało się odkupić sprzedanego SoJa wywołanie DC byłoby bardzo łatwe dlatego sprzedane SoJe "przepadają". A co do komunikatów to jest to po prostu info jaka ilość pierścieni została sprzedana na dany serwer. (Nie potrafie tego lepiej wytłumaczyć :p musiał byś poszukać na www )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:52, Alien1981 napisał:


Kupcom- czyli "ludzikom" w mieście np Charsi. Gdyby dało się odkupić sprzedanego SoJa wywołanie
DC byłoby bardzo łatwe dlatego sprzedane SoJe "przepadają". A co do komunikatów to jest to
po prostu info jaka ilość pierścieni została sprzedana na dany serwer. (Nie potrafie tego lepiej
wytłumaczyć :p musiał byś poszukać na www )

Z tego co napisałeś wynika że może warto by było się z kumplami pobawić tak się wymieniać ileś razy, ale wątpie czy to pomoże, poszuka jeszce w necie , ale dzieki za rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:53, Azrathel napisał:

poza tym granie na singlu to nie jest granie - BN to dopiero prawdziwe siepanie w Diablo! spróbuj na BN - o wiele większa przyjemność z gry.
wnioskuję, że masz pirata - bo każdy z oryginałem pierwsze co robi to loguje sie na BN - kup więc sobie oryginał, w sklepie jest za marne 50 złotych.


Człowieku, zastanów się najpierw zanim coś napiszesz. Myślenie, wbrew obiegowym opiniom niektórych środowisk, naprawdę nie boli... a czasem się przydaje.
Na BN jest właśnie siepanie: zero przyjemności z gry bo wszystko możesz mieć. I żaden potworek nie ma szans. Na singlu zdobycie jakiegoś dobrego przedmiotu naprawdę cieszy.

A o tym, że kto gra na singlu ma pirata to już nie jest do dyskusji, to jest żałosne (jest tu kilku na tym forum co właśnie rozmyślnie gra na singlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 07:52, mkaa napisał:

A o tym, że kto gra na singlu ma pirata to już nie jest do dyskusji, to jest żałosne (jest
tu kilku na tym forum co właśnie rozmyślnie gra na singlu).

Ja zanim zaczołem grać na bn chyba 5 lat grałem na singlu, dopiero gdy wszedł patrz i reset w 2005 to zaczołem na bn i zgadzam się z tobą, jeśli sam zdobędziesz jakiś fajny item, po wilu godzinach grania, choćby nawet nie był dla twojej postaci ( np barbem zake znajdziesz ) , to naprawde cieszy, sam widze co już się dzieje na BN, i chciałbym już nowego resa, wydam wtedy wszystkie itemy skasuje postacie i zaczne od nowa, największą przyjemnością jest granie polegające głównie na sobie, pewnie że taxi się szybciej robi, ale tak postać robisz w 1 dzień i co z tego masz zero przyjemności.
Teraz na singlu już prawie nie gram ale zaczynam mieć chęć proche popykać, za dużo noobów gra teraz starzy wyjadacze powoli się wykruszają , i nie dziwie im się, bizzard o nas chyba już zapomniał, albo rzuci jakiegoś patcha kiedyś na odczepnego. ((( A GDZIE D3 albo moze dodatek, niech coś zaczną wkońcu robić )))
Pozdro dla wszystkich diablo maniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 08:32, slfi napisał:

ale tak postać robisz w 1 dzień i co z
tego masz zero przyjemności.


Przyjemność jest taka że im szybciej zrobisz dobrą postać tym szybciej możesz się zmierzyć z innymi postaciami na duelach (nie zapominajcie ze właśnie po to został stworzony BN [pozdro dla Modesta- on mi to kiedyś tłumaczył :p]) A co do taxi nikt nie karze wam z niego korzystać, decydując sie na nie jest to tylko i wyłącznie wasza decyzja. Na BN możecie pograć tak jak na singlu- tworząc gre z hasłem i nie wpuszczać do niej obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:08, Kamil-S-K napisał:

Alien1981 niemasz może patcha do lod-a v1.07

nie wiem czy znajdziesz tą wersję nawet w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem coś takiego na necie o Dc
" wychodzi on zawsze w zakresie 40-125 Kamieni Jordana sprzedanych od poprzedniego jego wystąpienia na danym IP serwera."
Z tego wynika że gdy będe miał np 40 soji to będzie jakaś szansa na pojawienie się u mnie DC???????
To link do tej stronki http://diablo2.battlenet.pl/?dzial=73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 09:08, Kamil-S-K napisał:

Alien1981 niemasz może patcha do lod-a v1.07

znalazłem w necie wersję 1.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 07:52, mkaa napisał:


Człowieku, zastanów się najpierw zanim coś napiszesz. Myślenie, wbrew obiegowym opiniom niektórych
środowisk, naprawdę nie boli... a czasem się przydaje.
Na BN jest właśnie siepanie: zero przyjemności z gry bo wszystko możesz mieć. I żaden potworek
nie ma szans. Na singlu zdobycie jakiegoś dobrego przedmiotu naprawdę cieszy.


Spójrz prawdzie w oczy - D2 na singlu to badziewie i nic tego nie zmieni. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś potrafi grać kilka lat TYLKO na singlu, nie grając W OGÓLE na multi. Na singlu robisz w kółko to samo, bijesz się z tymi samymi potworkami, NIC się nie zmienia. Każdy gracz powie ci, że D2 na singlu można ocenić na 2/10.

Zdobycie itemków na singlu cieszy. Ale co ci po itemkach, skoro nie możesz ich nawet przerzucić do innej postaci (zrobienie gry tcp/ip to już multi)? Bijesz w kółko Mefista i Baala mając nadzieję, że będziesz miał traf i raz na rok znajdziesz Czako, bo dobre itemki są całkowicie poza twoim zasięgiem (np. Enigma, WindForce czy coś).

Poza tym na BNie możesz grać tylko z kumplami, przy robieniu gry możesz założyć hasło na nią i inni ludzie nie wejdą.

Dnia 12.11.2006 o 07:52, mkaa napisał:

A o tym, że kto gra na singlu ma pirata to już nie jest do dyskusji, to jest żałosne (jest
tu kilku na tym forum co właśnie rozmyślnie gra na singlu).


Gościu tak mówi, bo zna realia. Ściągasz pirata - chcesz pograć sobie, wciągasz się w grę, zaczynasz interesować się itemkami, postaciami itp. ale ciągle grasz na singlu, bo nie masz cdkeya. I taka jest w większości przypadków prawda.

D2 na singlu się nie liczy, sry ale D2 nie jest grą singleplayerową. Tak, jak StarCraft chociażby. Niby fajna kampania, ale co z tego? I tak za dwa tygodnie ci się znudzi. W tych grach ważny jest multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:49, Ajantis napisał:

Spójrz prawdzie w oczy - D2 na singlu to badziewie i nic tego nie zmieni. Nie chce mi się wierzyć,
że ktoś potrafi grać kilka lat TYLKO na singlu, nie grając W OGÓLE na multi. Na singlu robisz
w kółko to samo, bijesz się z tymi samymi potworkami, NIC się nie zmienia. Każdy gracz powie
ci, że D2 na singlu można ocenić na 2/10.


Każdy gracz = ty? Kolejny pro-mastah nam się trafił... Gdy Diablo II zostało wydane, dostawało bardzo wysokie oceny (w CDA 10/10), a wtedy "scena" na battlenecie dopiero się tworzyła. To singiel dostawał takie oceny.

Osobiście grałem w Diablo na singlu 3-4 lata, bo nie miałem dostępu do neta. I jakoś mi się nie znudził.

Obecnie mam z internetem problemy i żałuję, że wykasowałem kiedyś folder z moimi postaciami na singiel.

Dnia 12.11.2006 o 14:49, Ajantis napisał:

Zdobycie itemków na singlu cieszy. Ale co ci po itemkach, skoro nie możesz ich nawet przerzucić do innej >postaci (zrobienie gry tcp/ip to już multi)? Bijesz w kółko Mefista i Baala mając nadzieję, że będziesz miał traf i >raz na rok znajdziesz Czako, bo dobre itemki są całkowicie poza twoim zasięgiem (np. Enigma, WindForce czy >coś).


Enigma dla graczy nie grającego non stop przez kilka dobrych miechów też nie jest osiągalna. Zresztą początek battle net to i tak nieustanne mf runy, tyle, że możesz się wymieniać przedmiotami (jednak na cenne przedmioty szansa i tak jest stosunkowo mała, więc trzeba przy tym spędzić mnóstwo czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja na single grałem i gram cały czas i jeszcze się nie znudziło. A na battlenecie tylko gram w open bo na zamknietym jakoś mnie nie wciągneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miechów po premierze zainstalowałem sobie demko ( w jakimś piśmie było) wciągneło mnie to i dobiłem do 14 lvl barbem, a pare godzin grałem bo tam tylko do zimnej równiny było :D, gra mi się spodobała, w jednynke nie grałem , ale D2 kupiłem od razu i cały czas na singlu dopiero od 2005 r. od resa zaczołem na BN i gram do dziś , ale zastanawiam się czy nie wrócić na singla bo puki coś się nie zmieni to Bn zaczyna mnie wkurzać, za dużo noobów i cwaniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować