Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Ach tym gadaniem tak mi się zachciało grać ale nie mam czym grać, postać to by się zrobiło ale problem z itemami, a czasu nie ma na hasanie na Mefa i Andy po kilka godzin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogę znowu trochę pograć (mam nadzieję, że to będzie na trochę dłużej). Okazuje się, że jakiś ... (słownictwo znacie) skanował mi porty i komp zamiast grać bronił się przed nim.
Wprawdzie to trochę nie na temat ale wiąże się z graniem na BN-ie. Gdzie radzicie mi podać adresy IP intruzów bo im tego nie daruję. Zapisałem na dyskietce loga z komunikatami o próbach włamań i mam zamiar iść w poniedziałek do operatora. Czy jest jakaś komórka zajmująca się czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:37, jadam napisał:

Nareszcie mogę znowu trochę pograć (mam nadzieję, że to będzie na trochę dłużej). Okazuje się,
że jakiś ... (słownictwo znacie) skanował mi porty i komp zamiast grać bronił się przed nim.
Wprawdzie to trochę nie na temat ale wiąże się z graniem na BN-ie. Gdzie radzicie mi podać
adresy IP intruzów bo im tego nie daruję. Zapisałem na dyskietce loga z komunikatami o próbach
włamań i mam zamiar iść w poniedziałek do operatora. Czy jest jakaś komórka zajmująca się czymś
takim?


No niby ktoś się tym zajmuje ale pewnie haksior jest z Peru a maskował numer IP z Sri Lanki także raczej takiemu typowi nic nie zrobią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:02, Sir Jedi napisał:

No niby ktoś się tym zajmuje ale pewnie haksior jest z Peru a maskował numer IP z Sri Lanki
także raczej takiemu typowi nic nie zrobią :/


Nie koniecznie. Niektórzy ... mają IP na dwóch pierwszych miejscach takie same jak ja czyli ==.===.xxx.xxx a więc to raczej Polacy i prawdopodobnie nawet u tego samego operatora. Na trzecim miejscu jest też baaaardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 17:22, Modest-Vermin napisał:

Ach tym gadaniem tak mi się zachciało grać ale nie mam czym grać, postać to by się zrobiło
ale problem z itemami, a czasu nie ma na hasanie na Mefa i Andy po kilka godzin ;]


To na Angrenoście graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 02:12, Ajantis napisał:

To na Angrenoście graj.


Nie czułbym się fair wobec siebie, poza tym co Ty proponujesz, granie na prywatnych ( w świetle prawa nielegalnych ) serwerach ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:13, Abi Dalzim napisał:

I trzeba dodać, że chyba (nie wiem, bo nie grałem) tam mało osób gra.


Jak na prywatny to i tak chyba nieźle, ale trudno żeby wszyscy grali wciąż i o tej samej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:11, Abi Dalzim napisał:

A jak to tam wygląda? Uniq Itemki lecą co 6 sekund z każdego Diablika? :)

Nie, to jest serwer PvP - robisz postać od razu na 99lv i z mułów na serwerze bierzesz sobie dowolny itemek jaki ci się podoba (ofc jakieś legit, a nie +9999 skills +999999999 do siły/dexa/vita/magii czy coś). Tam się nie bije potworków, tylko walczy z graczami.

Dnia 17.12.2006 o 10:11, Abi Dalzim napisał:

Nie czułbym się fair wobec siebie, poza tym co Ty proponujesz, granie na prywatnych ( w świetle prawa nielegalnych ) serwerach ? :P


Modest nie zachowuj się plz jak ci z tego forum, co to łeb by komuś obcięli za jedna piracką grę ;) . Wiesz równie dobrze jak ja, że po pierwsze na BNie dzisiaj panuje syf, a Blizz nic z tym nie robi. Po drugie jak ktoś chce pograć ostro PvP, to musi parę tygodni czy miesięcy zbierać items i robić postać na BNie, na serwerach typu AR ma to za free. I trzecia sprawa - co z tego, że serwer prywatny, jak kupiłeś oryginalna grę, a za granie na BNie Blizzowi nie płacisz? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:18, Ajantis napisał:

Nie, to jest serwer PvP


Powiem Ci, że wygląda to fajnie, bo rzeczywiście można potestować różnego rodzaju strategie rozwoju, bez konieczności lvl''owania całymi dniami dziwnych rodzajów postaci (sorcka walcząca wręcz np.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:25, Abi Dalzim napisał:

Powiem Ci, że wygląda to fajnie, bo rzeczywiście można potestować różnego rodzaju strategie
rozwoju, bez konieczności lvl''owania całymi dniami dziwnych rodzajów postaci (sorcka walcząca
wręcz np.).

Też, ale ludzie na AR raczej traktują tam grę na poważnie, nie jako testy, ale po prostu jako przyjście z marszu np. po przerwie - nie masz items, nie masz chara, chcesz sobie pograć pvp dobre, to instalujesz D2, wchodzisz na AR, robisz w parę minut chara i dobierasz sobie items i grasz ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi do tego nie musisz mieć świąt, ale zrobi Ci ten prezent i powiem Ci że Diablo 3 wyjdzie, nie wiadomo kiedy ale dotarłem do takich artykułów ( pewne i rzetelne źródła, które uwzględniają wypowiedzi blizzerów ), że to jest już prawie jak w banku. Wiesz na Diablo 3 czeka cały świat, cała firma będzie musiała się pochłonąć pracą, na razie głowę mają zaprzątniętą dodatkiem do WoWa, myślę że po kilku miechach od wydania Burning Crusade, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy, oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:37, Abi Dalzim napisał:

A w tych artykułach jest powiedziane może, że cokolwiek jest już zrobione?


Nie, może muzyka jest zrobiona, bo kiedyś coś czytałem że znowu ta sama orkiestra ze Słowacji coś tam nagrywała, nie pisano że wynajęto ją by nagrywać muzykę, ale czytałem że ileś tam pieniędzy Blizz dał bodajże na początku tego roku 20.000 dolarów i to jest prawie jak pewne, reszta to tajemnica. A w arcie który tam czytałem że poprostu wynika z niego że zakończeniu wciskania wszystkim WoW Burning Crusade, wezmą się za Diablo Universe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2006 o 21:42, Modest-Vermin napisał:

Nie, może muzyka jest zrobiona, bo kiedyś coś czytałem że znowu ta sama orkiestra ze Słowacji
coś tam nagrywała, nie pisano że wynajęto ją by nagrywać muzykę, ale czytałem że ileś tam pieniędzy
Blizz dał bodajże na początku tego roku 20.000 dolarów i to jest prawie jak pewne, reszta to
tajemnica. A w arcie który tam czytałem że poprostu wynika z niego że zakończeniu wciskania
wszystkim WoW Burning Crusade, wezmą się za Diablo Universe :)

jezeli w takim tempie będą ją produkować to ja juz sobie w nią nie pogram , może mój syn i to też nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 21:42, Modest-Vermin napisał:

Nie, może muzyka jest zrobiona /.../


Uuu, czyli nothing new... Myślałem, że jakieś rewelacje tu przedstawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 17:49, Modest-Vermin napisał:

Abi do tego nie musisz mieć świąt, ale zrobi Ci ten prezent i powiem Ci że Diablo 3 wyjdzie,
nie wiadomo kiedy ale dotarłem do takich artykułów ( pewne i rzetelne źródła, które uwzględniają
wypowiedzi blizzerów ), że to jest już prawie jak w banku. Wiesz na Diablo 3 czeka cały świat,
cała firma będzie musiała się pochłonąć pracą, na razie głowę mają zaprzątniętą dodatkiem do
WoWa, myślę że po kilku miechach od wydania Burning Crusade, dowiemy się wielu ciekawych rzeczy,
oficjalnie.


Mógłbyś dać parę linków do takowych artów?
Ta, parę miesięcy po BC to będą robić kolejny dodatek do WoWa :/
Niech się wreście wezmą za D3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować