Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Ja juz sie w Diablo nagrałem :D Nie powiem....Świetna gra...ale po kilku przejsciach robi sie nudna.
Grałem Barbem, Pallkiem i Amazonką. Barbem i Amazoną byłem na koszmarze, Palkiem na piekle...
Świetnie się grało, ale przyszedł ten czas kiedy stwierdziłem, że zaczyna mnie to nudzić...Nadeszła era Divine Divinity i Sacred > Morrowind, Gothic....i w Diablo już od dawnego czasu nie gram...;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane ? Ostatnio zupełnie nie da się grac na battle.necie :-/. Lagi jak stąd do Chin :-O. Czy to cos u mnie czy tez moze Wy też to macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż grając w Diablo grałem paladynem, ale całkiem niedawno wpadłem do kumpla i z nudów zacząłem grać barbarzyńcą. Jakież było moje zdziwienie, gdy nagle w swych dłoniach (tzn w dłoniach barbarzyńcy) ujrzałem dwie bronie jednoręczne. U paladyna za nic nie mogłem ustawić, aby walczył dwoma mieczami. Czy taką możliwość ma tylko barbarzyńca, czy te bronie muszą spełniać jakieś określone warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie masz? :D
Dawno w D2LOD nie grałem i byłem troche zdezoriętowany bo jak zauważyłem nastąpiła jakaś inflacja w grze. MAL = 2 IST lub ZAKA za 9 ISTów. Od jak dawna coś takiego panuje na BN''cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:18, rob006 napisał:

Mam pytanie. Otóż grając w Diablo grałem paladynem, ale całkiem niedawno wpadłem do kumpla
i z nudów zacząłem grać barbarzyńcą. Jakież było moje zdziwienie, gdy nagle w swych dłoniach
(tzn w dłoniach barbarzyńcy) ujrzałem dwie bronie jednoręczne. U paladyna za nic nie
mogłem ustawić, aby walczył dwoma mieczami. Czy taką możliwość ma tylko barbarzyńca, czy te
bronie muszą spełniać jakieś określone warunki?


To znak firmowy barbarzyńcy. To mistrz walki wręcz, dlatego ma taką cechę. Może nawet używać dwa ciężkie miecze jednocześnie. Także zabójczyni walczy dwoma broniami z klasy szponów, ale to już trochę inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:32, Qual-Khzek napisał:

Lagi są u Ciebie bo masz zrombane łącze :P


G**no prawda ;-). Akurat z moim połączeniem jak narazie nie mam żadnych problemów. Natomiast ostatnimi czasy w D2 często bywa tak, że niby wszystko działa ok, a nagle każdy w grze zaczyna mieć takie lagi (w tym i ja), ze zupełnie nie da się grać i wszyscy opuszczają grę :-/. WFT ?, pytam kulturalnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 01:04, Dann napisał:

> Lagi są u Ciebie bo masz zrombane łącze :P

G**no prawda ;-). Akurat z moim połączeniem jak narazie nie mam żadnych problemów. Natomiast
ostatnimi czasy w D2 często bywa tak, że niby wszystko działa ok, a nagle każdy w grze zaczyna
mieć takie lagi (w tym i ja), ze zupełnie nie da się grać i wszyscy opuszczają grę :-/. WFT
?, pytam kulturalnie :-P

ten problem ma większość graczy , a to dlatego że bliz nas olewa i nic nie robi żeby to poprawić , ostatnio tak było w wakacje ale zrobili z tym porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 09:00, tosz napisał:

ten problem ma większość graczy , a to dlatego że bliz nas olewa i nic nie robi żeby to poprawić
, ostatnio tak było w wakacje ale zrobili z tym porządek


Wiesz z tym trudno się zgodzić bo akurat osoby odpowiadające za bezpieczeństwo battle.netu działają na bieżąco i banują konta, postacie, keye ;] Poza tym śmiem spekulować że te zapowiedzi o nowym patchu który naprawdę cieszyć będzie oko, bo zmian wiele ciekawych i nowości ma być a więc i te osoby pewnie w pocie czoła pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:11, Modest-Vermin napisał:

> ten problem ma większość graczy , a to dlatego że bliz nas olewa i nic nie robi żeby to
poprawić
> , ostatnio tak było w wakacje ale zrobili z tym porządek

Wiesz z tym trudno się zgodzić bo akurat osoby odpowiadające za bezpieczeństwo battle.netu
działają na bieżąco i banują konta, postacie, keye ;] Poza tym śmiem spekulować że te zapowiedzi
o nowym patchu który naprawdę cieszyć będzie oko, bo zmian wiele ciekawych i nowości ma być
a więc i te osoby pewnie w pocie czoła pracują.

a jakie to będą zmiany w nowym patchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś kupić oryginalnych kluczy do podstawki i dodatku? Nie mam na koncie bana, 4 postacie >70 lvl, 3 w pełni wyekwipowane, jak co to pisac na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 10:11, Modest-Vermin napisał:

Wiesz z tym trudno się zgodzić bo akurat osoby odpowiadające za bezpieczeństwo battle.netu
działają na bieżąco i banują konta, postacie, keye ;] Poza tym śmiem spekulować że te zapowiedzi
o nowym patchu który naprawdę cieszyć będzie oko, bo zmian wiele ciekawych i nowości ma być
a więc i te osoby pewnie w pocie czoła pracują.


A można jakieś konkretne info o tymże patchu ? Jakiś link do zapowiedzi lub coś w tym stylu ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 22:32, Corporal napisał:

To znak firmowy barbarzyńcy. To mistrz walki wręcz, dlatego ma taką cechę. Może nawet używać
dwa ciężkie miecze jednocześnie. Także zabójczyni walczy dwoma broniami z klasy szponów, ale
to już trochę inna bajka...


Ehh... Trudno. Pewnie drugi raz zagram barbarzyńcą. Teraz pozostaje mi tylko walczyć cherlawym, ale jednak błogosławionym paladynem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 11:21, rob006 napisał:

> To znak firmowy barbarzyńcy. To mistrz walki wręcz, dlatego ma taką cechę. Może nawet
używać
> dwa ciężkie miecze jednocześnie. Także zabójczyni walczy dwoma broniami z klasy szponów,
ale
> to już trochę inna bajka...

Ehh... Trudno. Pewnie drugi raz zagram barbarzyńcą. Teraz pozostaje mi tylko walczyć cherlawym,
ale jednak błogosławionym paladynem... ;)


Paladyn ma najsilniejszą zdolność w grze - Błogosławiony Młot Horadrimów. Z tego co mówią fani to na prawdę wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:18, tosz napisał:

a jakie to będą zmiany w nowym patchu ?


OTO LISTA ZMIAN/NOWOŚCI UWZGLĘDNIANA PRZEZ PRACOWNIKÓW BLIZZARDA. TŁUMACZYĆ MI SIĘ TEGO NIE CHCE, JA ROZUMIEM, MAM NADZIEJĘ ŻE WY TEŻ :P EWENTUALNIE NIEJASNOŚCI MÓGŁBYM WYJAŚNIĆ.

The following report has been passed on to the appropriate team. Please keep in mind that there is no guarantee that a future patch will be released and also if one is released, none of these issues are guaranteed to be addressed. We are also well aware many of you would like a Ladder Reset therefore it was not included in the report. If one is announced, it will be posted on our websites and most likely in this forum.

Diablo II Suggestions/Concerns Report

Character Changes
- Have the ability to reset skill points.
- Increase the Stash/Inventory Size.
- Display magic resistances.
- Display physical resistances.
- Have the ability to view the entire map.
- Change the Synergy System: Changing the Synergy System will allow more diverse builds.
# Synergies should only be added to native skills which have at least one point investment.
# Give every skill at least one synergy.

Items
- Add more crafting recipes for specific classes.
- Increase the Rune/Runeword drop percentage.
- Make it so the order you put runes into an item doesn''t matter.
- Make durability decay more slowly.

Battle.net/Multiplayer
- Run regular Ruststorms weekly to help remove Duped Items.
- Have the ability to categorize Battle.net game types such as: Trade, Experience, Difficulty, etc.
- Have the ability to search for a game using keywords.
- Add a new mail box system for trading or a hub to trade items at.
- Have the ability to control hostile attacks. Both players must accept a hostile agreement.
- With the current setup, if a player is killed by another player, their corpse should return to a Town to prevent Corpse Camping.
- Decrease the amount of gold lost when killed by another player.
- Have the ability to open the Cow Level even after you have defeated the Cow King.
- Have a new option for automatically accepting party invites or to send party invites.

Balance
- Make hired mercenaries more appealing after Act 2.
- Only allow the highest ranked aura to be up instead of stacking the same auras of different ranks.

User Interface
- Fix the numbers 5 and 6 on the character sheet. These can easily cause confusion because they look very similar.

The following class suggestions/concerns were the most requested ones to be addressed:

Paladin
- Reduce the damage of the Blessed Hammer.
- Make it so that Smite can be blocked more often.
- Sanctuary Aura: Bonus is not working properly against Undead.

Amazon
- Shorter cool down on Immolation.
- Impale should get an attack speed bonus with increased points, or from a synergy.

Assassin
- Increase damage for Fire Traps
- Increase general skill durations
- Dragon Flight: Revert back to how it was in 1.09

Barbarian
- Add a synergy that increases the radius for Battle Cry and War Cry.
- Allow them to get +1-3 Bash and +1-3 Stun on helmets and not just charges
- Give them Dagger Mastery

Necromancer
- Poison Nova should get a higher Next Hit Delay of 25 Frames similar to Twister.

Sorceress
- Increase amount of damage down by Thunderstorm.
- Blizzard does too much damage in PVP.
- Add a cool down timer to the Teleport skill as well as increase the amount of mana it requires.

Druid
- Increase fire skills damage
- Add something new to the Spirit of Barbs skill to make it more appealing.
- Increase the attack speed of Werewolf form.

Additional Item and Class Suggestions are scattered through out these two threads:
http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-general&t=1247096&p
http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-general&t=1255812&p

Bugs
- All current bug reports should be sent to support@blizzard.com

Miscellaneous Suggestions
- Add a permanent ignore option on Battle.net.
- Both players must accept a friend invite in order to add each other to their friends list on Battle.net.
- Allow the Single Player "/Players 1-8" command to be added to Battle.net.
- Add official Clan Channels for Diablo II players.
- Both genders for classes
- Allow the option to copy over your closed Battle.net characters to single player characters.
- Add a PVP server and PVP Rank/Ladder Systems
- Make events/items/etc. that are normally only available on Battle.net, available in Single Player Mode.
- Change the way Uber Diablo is spawned.
- Increase the amount of experience gained
- Add a new difficulty mode
- Add new items, quests, monsters, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[VEEEEERY BIG ciach!]

To będą zmiany wprowadzone w najnowszym patchu? Mówimy o Diablo II LoD? Kurde, jeśli tyle się pozmienia to nareszcie Diablo będzie takie "uporządkowane". Jeśli to wszystko wprowadzą do D2 w tym patchu, to już ich kocham. Shit, spore te zmiany się zapowiadają... Daj im Bóg, żeby wprowadzili tego patcha, zmieniającego to wszystko, co napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować