Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Mam problem . Otóż grałem sobie pięknie ładnie na CBN i nagle przerwało mi połączenie.. Wyszłem z gry i ponownie chcę się lognąć, ale nie idzie bo cały czas pisze że moje konto jest przeze mnie używane, że mam się spróbować zalogować za 5 min ;/ Tylko że już minęło chyba z 20 minut i nic ni umię zrobić. No cóż trochę się zaniepokoiłem, bo czy możliwe jest żeby ktoś mnie haknął i zakosił klucz ? ;I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zakończyć grę na danym poziomie, to trzeba mieć zaliczone zadania te z tym umagicznieniem przedmiotu przez Charsi i te gdzie gdzie ten kowal z Harrogat może zrobić nam gniazdo w przedmiocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:25, GoSTeK-89-GDA napisał:

jest :P
ubilem diablo :)
zajelo mi to 30minut ale co tam :D


Ciekawe ile mi to zajmie. Poki co jestem w 2 akcie i moj druidek (20 lvl) lupie bez problemu wszystko co mu sie nawinie ;) Zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem kiedys drudem ale nie zabilem diablo :p
szedlem w magie i cos slabo z tym bylo
moja amka nie ma za duzego dmg bo mam slabe itemki ale na wiecej przeciwnikow szybkie strzaly z wymiatania i wszyscy leza :)
teraz siekam w V akcie i jestem w polowie

P.S. Dobra nawet ta Valkiria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:13, Modest-Vermin napisał:

Mój rekord Diablo to 3-4 sekundy, na piekle :)

nie wiem jak w 1.10, ale w jednym z wczesniejszych patchy (nie pamietam dokladnie, w ktorej wersji) byl taki bug z burza u czarodziejki, kilka razy sie mnie i znajomym przytrafilo, ze jak tylko czarka przeszla przez portal w 5 akcie do Bala, to ginal od pierwszego uderzenia pioruna zanim ktokolwiek byl w stanie go dotknac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zaka190-200 ? Na CBN ofc :) Btw: kto gra jeszcze ? Bo niedawno powróciłem a lista mimo że pełna to połowa też już nie gra. Więc jak ktoś pyka to się niech odezwie *modestvermin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 18:55, Budyn napisał:

Mam pytanie- czy komuś udało się zebrać jakiś zestaw przedmiotów?
Jak ktoś ma to niech odpowie.


Tak jak i chyba wszystkie :) Jednak te warte uwagi są tylko: Tal Rasha ( sorc ), Ik ( barb ), Aldur ( druid ), Mavina ( ama ), jednak ja i tak najwyżej założyłbym Tala tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować