Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 18:55, yyrek16 napisał:

POMOCY!!!


Najprościej bez wyjaśniania co się stało u twego kumpla itd. Niech many zrobi tak:

1. Odinstaluje grę
2. Usunie WSZYSTKO co zostało po D2 (skoro grał na wcześniejszych patchach to savy single są mu zbędne)
3. Zainstaluje D2 najlepiej w katalogu domyślnym (C:/DiabloII/)
4. Połączy się z BN a gra sama zrobi uped

Jest to zdecydwoanie najprostszy najszybszy i gwarantujący że nic nie bedzie działo się w przysżłości :)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebna pomoc! (odrazu mówie że mam ORYGINALNĄ GRĘ)

kiedy grałem sobie palkiem na Europie, nagle mnie wywaliło i kiedy chciałem sie zalogować, wyskakuje mi info, że inna osoba używa mojego klucza CD i nie mam dostępu na serwer!!! spróbowałem z przeinstalowaniem gry ale lipa bo i tak mi to wyskakuje!!!

ktoś wie jak temu zaradzić ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 21:41, RaiL Driver napisał:

potrzebna pomoc! (odrazu mówie że mam ORYGINALNĄ GRĘ)

kiedy grałem sobie palkiem na Europie, nagle mnie wywaliło i kiedy chciałem sie zalogować,
wyskakuje mi info, że inna osoba używa mojego klucza CD i nie mam dostępu na serwer!!! spróbowałem
z przeinstalowaniem gry ale lipa bo i tak mi to wyskakuje!!!

ktoś wie jak temu zaradzić ??????


SORRY!!! już mi sie naprawiło !!! (samo i nie wiem jak :?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 21:46, RaiL Driver napisał:

> potrzebna pomoc! (odrazu mówie że mam ORYGINALNĄ GRĘ)
>
> kiedy grałem sobie palkiem na Europie, nagle mnie wywaliło i kiedy chciałem sie zalogować,

> wyskakuje mi info, że inna osoba używa mojego klucza CD i nie mam dostępu na serwer!!!
spróbowałem
> z przeinstalowaniem gry ale lipa bo i tak mi to wyskakuje!!!
>
> ktoś wie jak temu zaradzić ??????

SORRY!!! już mi sie naprawiło !!! (samo i nie wiem jak :?)


Jak się będzie powtarzać to ktoś Ci ukradł CD-KEY''a. Jeżeli jednorazowo, to może gra zostawiła Twojego "ducha", który siedział na battlu i używał klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 21:46, RaiL Driver napisał:

SORRY!!! już mi sie naprawiło !!! (samo i nie wiem jak :?)

>

To taki bug. Czasem pokazuje że ktoś używa naszego keya a w rzeczywistości to jesteśmy my, zresztą przy rejestracji cd keya ( podczas instalacji ) wpisujemy nazwe właściciela i klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 08:43, beren6 napisał:

Jaka jest najprostsza metoda na znalezienie całego kompletu przedmiotów?


Ciężka sprawa. Ale zawsze można się powymieniać w handlu,i to jest najszybsza metoda do zdobycia calego zestawu. Trzeba także mieć czym handlować :) Chyba że te niższe to zawsze można znaleźć na Normalu od 1 do 5 aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś serwer dla forumowiczów? Jestem szczęśloiwym nowym nabywcą (druid rlz). Mój serwer pojawia się od czasu do czasu na europe pod nazwą- "polskaforall".Wstęp bez hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 13:24, AbeFrugo napisał:

Jest może jakiś serwer dla forumowiczów? Jestem szczęśloiwym nowym nabywcą (druid rlz). Mój
serwer pojawia się od czasu do czasu na europe pod nazwą- "polskaforall".Wstęp bez hasła.



Ja od wczoraj wieczorem robie non stop gry pt: Pan Zniszczenia albo Bieg baala ew. samo bieg :)

Moja propozycja: Graczy jest bardzo wielu na różnych poziomach, więc może np. pośrednio na koszytku tworzyć gry? Albo np CDP-N dla norma CDP-K dla koszyka i DCP-P dla piekła. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z diablo mam patch 1.10 ,i gdy się łącze z serverem to wyskakuje mi błąd że nie może rozpoznać wersji co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:16, Rolo17 napisał:

Witam mam problem z diablo mam patch 1.10 ,i gdy się łącze z serverem to wyskakuje mi błąd
że nie może rozpoznać wersji co mam zrobić?


Zaaktualizować do 1.11b :) To jest najnowszy i aktualny patch który obowiązujemy na BN.
STąd możesz ściągnąć: http://diablo2.gram.pl/download.asp?kID=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:16, Rolo17 napisał:

Witam mam problem z diablo mam patch 1.10 ,i gdy się łącze z serverem to wyskakuje mi błąd
że nie może rozpoznać wersji co mam zrobić?


Gdy wchodzisz na BN, to gra powinna się aktualizoawać do 1.11 b automatycznie...
Chyba, że masz nieoryginalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ksiega nie musi miec 20 tp aż. nawet 1 scroll wystarczy. Plus noga. Baal zabity na danym poziomie. I Król na 100% zyje. Oboz łotrzyc, ten sam poziom. I musi sie otworzyc. Mi sie raz nie otwierało i nie wiedziałam co jest i dopiero po jakimś czasie sobie przypomniałam, że jednak tam na krowach byłam. Bo krowy na normalu i w sumie na koszu to się łatwo zapomina. W końcu żadna trudność. Może byłeś i umknęło Ci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem nie moge postawic serwera na grze tcp/ip i nie moge sie polaczyc z istniejacym serwerem na zadnym patchu wczesniej bylo to mozliwei zawsze mam komunikat "unchandled acces violation c00000005" czy jakos tak . problemem nie jest tez firewall. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni nie da się grać na BN. Nie wyobrażam sobie gry w czasie wakacji bo wtedy chyba całkiem zostaną tylko późne godziny nocne. Teraz praktycznie mogę sobie najwyżej polatać z pingiem do 2500 aby podtrzymywać konto na BN.
Rozpocząłem znowu grać na singlu bo daje mi teraz więcej frajdy niż BN (działa !!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:15, jadam napisał:

Od 2 tygodni nie da się grać na BN. Nie wyobrażam sobie gry w czasie wakacji bo wtedy chyba
całkiem zostaną tylko późne godziny nocne. Teraz praktycznie mogę sobie najwyżej polatać z
pingiem do 2500 aby podtrzymywać konto na BN.
Rozpocząłem znowu grać na singlu bo daje mi teraz więcej frajdy niż BN (działa !!!).


W jaki sposob moge sprawdzic ping w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować