Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2005 o 10:49, mkaa napisał:

Głupio dla mnie wygladaja handlarze.


Dla Ciebie głupio wyglada w ogóle całe Diablo 2, więc nie rozumiem po co w ogóle wypowiadasz się w tym wątku. To jest wątek dla pasjonatów D2 i dla tych nowych, którzy chcą sie o tej grze cos dowiedzieć. Skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to lepiej wcale sie nie odzywaj. Z resztą taka sama dyskusja była juz na starym forum, ale widzę, że nic do ciebie nie dotarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 15:44, Abi Dalzim napisał:

Dla Ciebie głupio wyglada w ogóle całe Diablo 2, więc nie rozumiem po co w ogóle
wypowiadasz się w tym wątku. /ciach/


Nie warto posłuchać? - i jeżeli się nie zgadzasz dyskutować lub poprostu olać. Rozumiem trochę mkaa, takie podejście reprezentują gracze którzy grają TvM mało ich coraz mniej ale są:D Nie handlują mają własny świat równie dobrze mogliby grać na tcp/ip, umawiaja sie na sesje i graja cały czas nawet nie wchodząc na chat.
Znam takich ludzi i szanuje ich wybór.

Grupa hlandlarzy - to ludzie którzy cały czas coś zbierają- znam luidzi którzy robią to dla samego posiadania, dla realnej kasy, dla prestiżu, dla kasy z jednego z wielu for, i nnych równie chorych bardziej lub mniej ideii

Jeżeli chodzi o perfy kupuje je właściwe jeden typ grających - i tu do mkaa nie ma w tym nic dziwnego- są to gracze grajacy tylko na CBN ale NL TvT lub PvP i tu ma znaczenie i legit i zasady i perfekcyjne właściwości bulidu.

I faktycznie jedni nie rozumieją drugich drudzy nie rozumieją trzecich ale wszyscy wszystkim są potrzebni:) Bo czasem trzeba coś od mastasha qpić, albo sprzedać albo pograc dobrą sesje ze o duelku nie wspomnę:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 15:57, Persona Non Grata napisał:

Rozumiem trochę mkaa, /.../


No, może faktycznie troche ostro zareagowałem, ale ten człowiek ZAWSZE negatywnie wypowiada się o Diablo 2 jak i o ludziach grających w tę grę. Wniosek z tego wypływa taki, że sam nie gra, więc po co w ogóle czyta i wypowiada się w tym wątku? Czyżby jakaś chora fascynacja czymś czego nie lubi albo wkrada się tu wątek masochistyczny? Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam Waszą dyskusję i robi ona na mnie dobre wrażenie. Jestem początkującym graczem i poprostu gram, chcę uzyskać jak najwyższy poziom dla swojej postaci i prześć grę. Lubie jeżeli ktoś się dołączy i razem pokonujemy trudności. Jak czytam jednak Wasze wypowiedzi to widzę że gra ta oferuje i inne możliwości zabawy jak np. handel i chwała jej za to. Choć wielu jeszcze wypowiedzi tu nie rozumię bo operujecie skrutami, to uważam że każdy może bawić sie w tą grę tak aby stwarzało mu to najwięcej przyjemności. Licze na to, że przez wydanie Platynowej Kolekcji przez CDPROJEKT i powszechnej już w Polsce dostępności do netu zwiększy sie liczba takich graczy jak - początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 17:33, Abi Dalzim napisał:

No, może faktycznie troche ostro zareagowałem, ale ten człowiek ZAWSZE
negatywnie wypowiada się o Diablo 2 jak i o ludziach grających w tę grę. Wniosek z tego wypływa taki, że sam nie gra, więc
po co w ogóle czyta i wypowiada się w tym wątku? Czyżby jakaś chora fascynacja czymś czego nie lubi albo wkrada się tu wątek
masochistyczny? Sam nie wiem...


Wcale nie :) Mnie też On troche wkurza jeśli chodzi o swoje bezpodstawne wypowiedzi w tym wątku. Owszem każdy może się wypowiadac w każdym wątku ale nie opowiadanie bzdur i pomawianie. Ja już miałem zaczynac "ostre" wypowiedzi no ale ugryzłem się w język, poczekamłem chwile i pisałem bo jestem kulturalnym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:56, Delfin napisał:

Czytam Waszą dyskusję i robi ona na mnie dobre wrażenie. Jestem początkującym graczem i poprostu gram


I graj dalej :D Kazdy kiedys zaczynal. I slownictwo i handel i zasady rzadzace CBN sam poznasz z czasem. Kilka miesiecy i powinienes sie wystarczajaco obyc z gra. Sama zaistniala dyskusje w sumie mozesz olac narazie :P My po dluzszym kontakcie z ta gra mamy juz wyrobione swoje zdanie, ty tez je sobie wyrobisz i jako nowicjusz traktuj nasze za i przeciw z dystansu, bo obie strony maja tendencje do wyolbrzymiania + i - i czasem mija sie z prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w dyskusji brał Mkaa, osoba nie mająca pojęcia o grze! wysuwając pochopne wnioski, pomówienia. Także nowicjusze! sluchajcie tych co mają obiektywne opinie oraz doświadczonych graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 22:36, Modest-Vermin napisał:

No ale w dyskusji brał Mkaa, osoba nie mająca pojęcia o grze! wysuwając pochopne wnioski, pomówienia. Także nowicjusze!
sluchajcie tych co mają obiektywne opinie oraz doświadczonych graczy :P


well, podzielam sentymenty Mkaa, ze zbieranie itemow i handel dupowanymi runami to nie koniecznie "gra"... ale rownoczesnie mysle ze jest jednak troche oderwany od diablowej zreczywistosci bo czy ktos chce czy nie chce to grajac w Diablo robi to samo co inni (albo przestaje grac). Wiec nie nalezy sie ludzic: Diablo na bnecie to jest tylko i wylacznie zbieranie itemow, handel, dupowane runy (i rushing). Nic innego tak na dluzsza mete nie daje sie wyciagnac z tej gry :)

Ostatnio zaczalem grac na singlu znowu i mam pytanie. Spaczowalem do 1.11b. Czy dziala jeszcze ten "bug" z Marrowwalk, tzn. czy te charge bone prison na 33 poziomie sa dodawane do synergii.?
Zaczalem grac summonerem i jak ta cecha juz nie dziala to go skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawde nie wiecie czym jest BN. Zwłaszcza że te nowe patche to raczej uniemożliwiają dupowanie, wszelkie chearskie triki są wykrywalne więc ja nie wiem o co Wam chodzi ? Diablo na BN jest po to by razem z kumplami grac sobie w D2, handel także bo chyba można w sieci się wymieniac z innymi. Są pewne schematyczne rzeczy jak taxi itp by móc samodzielnie grac. A D2 to typowa siekanina więc handel jest nieodłącznym elementem gry potrzebnym do dueli czy nawet PvM by samemu zdobywac exp i itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

czy Ty wogóle grałeś w D2 na BN?

Nigdy nie wypowiadam się na temat czegoś, czego nie znam.

Dnia 22.11.2005 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

A na czatach są spamboty informujące o stronach i forach cheaterskich. Wczoraj byłem 30min na kanale POL-2 i nie zauważyłem żeby ktoś nagminnie spamowało swoich rzeczach na sprzedaż a przynajmniej nie w taki rążący sposób.

Pomijam boty. Ale jakoś zawsze bywało, że większość pisała przynajmniej 3-krotnie, nie wiadomo po co. I nie mów, że to się obecnie zmieniło...

Dnia 22.11.2005 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

To jest wątek dla pasjonatów D2 i dla tych nowych, którzy chcą sie o tej grze cos dowiedzieć. Skoro nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to lepiej wcale sie nie odzywaj.


Nie ma to jak konstruktywny Abi:))) Niestety, gdyby to był temat o nazwie "Diablo II Lord of Destruction - wątek wazeliniarski" to mógłbyś protestować przeciwko wypowiedziom nieprzychylnym. Tu jednak jest temat o grze. Kiedyś, za parę latek, zapewne zrozumiesz, iż dyskusja to również przeciwne opinie.

Dnia 22.11.2005 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

Czyżby jakaś chora fascynacja czymś czego nie lubi albo wkrada się tu wątek masochistyczny?

Bawią mnie te pełne wściekłości stwierdzenia małolatów którzy nie dopuszczają możliwości, że ktoś może mieć inne zdanie.

Dnia 22.11.2005 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

Jeżeli chodzi o perfy kupuje je właściwe jeden typ grających - i tu do mkaa nie ma w tym nic dziwnego- są to gracze grajacy tylko na CBN ale NL TvT lub PvP i tu ma znaczenie i legit i zasady i perfekcyjne właściwości bulidu.

Przynajmniej jedna sensowna wypowiedź. Mało tu takich:)
Ja nie krytykuję osób które coś kupują. Ich wybór. Ja krytykuję tych "znawców" (np. na podstawie wypowiedzi Modest-Vermina), którzy uważają, że jak ktoś sprzeda taniej, to idiota. Ja szanuję graczy, którzy nie mają czasu ani ochoty spędzać godzin czasu aby dowiedzieć się o aktualny cennik D2. Wreszcie ja krytykuję oszustów na BN, którzy handlując starają się często coś ukraść. Wśród graczy pewnego forum D2 wymiana polega na rzucaniu rzeczy na ziemię (bez okna handlu). Wymienia się tak przedmioty również drogie (ja np. kiedys wyrzuciłem 6 istów, po czym wyszedłem z gry, aby kupowany przedmiot wziąć inną postacią). Gdy kończyłem zabawę z D2, czasem wyrzucałem na ziemię przypadkowym graczom (najczęściej Polakom). Mimo zapewnień, że on nie jest złodziejem, po otrzymaniu runy uciekał z gry. Dla mnie to było żałosne. To tylko przedmiot z internetu. Jaki sens tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:51, mkaa napisał:

Ja krytykuję tych "znawców" (np. na podstawie wypowiedzi Modest-Vermina), którzy uważają, że jak ktoś
sprzeda taniej, to idiota. Ja szanuję graczy, którzy nie mają czasu ani ochoty spędzać godzin czasu aby >dowiedzieć się o aktualny cennik D2. Wreszcie ja krytykuję oszustów na BN, którzy handlując starają się często >coś ukraść.


Ktoś sprzeda taniej to idiota ? Mylą się Tobie wyrazy i nie podpisuj tego pode mną. Chodziło oto że ktoś włożył w Zakarum pefekt głupiego diamenta. Nawet troche to brzmi bez sensu bo jak można byc idiotą wychodząc na plus? Szanujesz graczy ? :O a to nowosc, Ty widzisz graczy, oraz gre tylko w złym świetle, tylko złodzieje są na BN itp. Ja Ci staram się udowodnic że nie tylko są tacy ludzie.
A wiadomo że złodzieji to nikt nie będzie szanował. Zdarzają się ale nie zaraz pół BN to złodzieje.

I proponuje zakończyc ten spór bo Ty będziesz pisał jakie Diablo jest złe i jacy tam są ludzie, a fani gry będą pisac przeciwnie i wyjdzie z tego nieskończona dyskusja, zwłaszcza prowokując je pisząc nieprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:51, Modest-Vermin napisał:

Chodziło oto że ktoś włożył w Zakarum pefekt głupiego diamenta.

Ale wytłumacz, dlaczego idiota? Bo nie włożył co, co wkładają inni? Wytłumacz proszę i na tym temat się skończy.

Dnia 23.11.2005 o 12:51, Modest-Vermin napisał:

Zdarzają się ale nie zaraz pół BN to złodzieje.

Zrobimy próbę? Wchodzimy na BN (niech będzie, kupię ponownie tą grę z tego powodu), Ty rzucasz na ziemię ista i chcesz od przypadkowych osób w grze coś wartego tyle samo. Jak połowa nie zwieje po jego zabraniu, to oddaję Ci je. Jeśli ucieknie, tracisz runy. Jesteś gotów uczestniczyć w tej zabawie?:)
Wtedy też przekonamy się, kto ma rację i jaka część graczy BN to złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:42, mkaa napisał:

> Chodziło oto że ktoś włożył w Zakarum pefekt głupiego diamenta.
Ale wytłumacz, dlaczego idiota? Bo nie włożył co,
co wkładają inni? Wytłumacz proszę i na tym temat się skończy.


O boże a Ty wciąż ciągniesz tego idiote, wymsknęło mi się a teraz będziesz z tego robił afere :P No ale mnie to troche wtedy rozbawiło jak zobaczyłem :)
Poza tym jeśli już ktoś jest osczędny lub nie stac to do Zakaruma może włozyć teo diamenta ale nie do 190-200 bo wtedy one tracą na wartości. Do 190-200 wkłada się zależnie od profesji paladyna ale przeważnie są to: Umy, Bery, Jahy, Isty.

Dnia 23.11.2005 o 16:42, mkaa napisał:

Zrobimy
próbę? Wchodzimy na BN (niech będzie, kupię ponownie tą grę z tego powodu), Ty rzucasz na ziemię ista i chcesz od przypadkowych
osób w grze coś wartego tyle samo. Jak połowa nie zwieje po jego zabraniu, to oddaję Ci je. Jeśli ucieknie, tracisz runy. Wtedy też przekonamy się, kto ma rację i jaka część graczy BN to złodzieje.


Wiesz bo jeśli chcesz trade to idziesz do okienka tradowego. Klikasz na postac, ona jest zapytana o handel i jak się zgodzi to masz handel. Wyrzucenie na ziemie to raczej sygnał że komuś chcesz dac przedmiot. Chyba że chodzi o torcha czy anni to są "bezpieczne" miejsca gdzie można znalezc
Także nie bądź naiwny i zadawaj takich głupich pytan bo wiadomo co się stanie jeśli będziesz na ziemii handlował, także dużo się dowiesz o statystykach przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2005 o 22:36, Modest-Vermin napisał:

sluchajcie tych co mają obiektywne opinie oraz doświadczonych graczy :P


Dokladnie, sluchajcie tylko doswiadczonych. Doswiadczonych tak od 90lv w gore ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, co za zaogniona dyskujsa... a ja i tak już nogę przerobiłam na Cow Portal (to znaczy potem jak wsadziłam tam, niechcący po raz kolejny, topaz) *wali sie w głowę tępym narzędziem*

Nie gram na BN, nie mam więc tych problemów, idę przez życie gładko i w spokoju, tu utłukę jakiegoś potworka, tu rozwiążę jakiegoś questa... żyć nie umierać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 07:46, Abi Dalzim napisał:

> 1.11b. Czy dziala jeszcze ten "bug" z Marrowwalk

Nie działa


Crap!
Dzieki. no coz, to nie moglo trwac wiecznie, za duzo ludzi na ten eksploit nazekalo...
A hammer dziala tak jak wczesniej dzialal czy tez dostal nerfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 18:13, Modest-Vermin napisał:

Do 190-200 wkłada się zależnie od profesji paladyna ale przeważnie są to: Umy, Bery, Jahy, Isty.

Aha, czyli ktoś zrobił cos innego, niż przewidują wspaniałe poradniki do D2 i z tego powodu jest idiotą. No cóż, w takim razie życzę początkującym zadowolenia z gry (po premierze tej gry w Platynowej Kolekcji jest sporo takich) i miłego przeświadczenia, że przez tutejszych wychwalających tą grę jesteście uważani za idiotów (bo na pewno zrobicie coś, co nie jest "standardem".

Dnia 23.11.2005 o 18:13, Modest-Vermin napisał:

Także nie bądź naiwny i zadawaj takich głupich pytan bo wiadomo co się stanie jeśli będziesz na ziemii handlował, także dużo się dowiesz o statystykach przedmiotu.

Jednak się wycofujesz? Jeśli najpierw powiesz, że nie dajesz, a jedynie chcesz w ten sposób handlować, to będzie wszystko jasne. I jeśli potem ktoś weźmie runę, to będzie złodziejem. Nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby brać coś, co do niego nie należy. To naprawdę doskonały sposób na przekonanie się, jaka część graczy BN to złodzieje. Tylko że widzę Ty nie jesteś przekonany o słuszności swojej tezy o uczciwości graczy.

EOT. Miłego zadufania i miłej gry wśród ludzi nazywanych przez ciebie "idiotami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest maksymalnie slotów na kamyczki ? Bo ostatnio ktoś mówił mi, że sprzeda kryształowy miecz z 7 miejscami na runki ;p , a chyba jest 6 nie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować