Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 14:25, jadam napisał:

Czyżby najlepsze było 75% forsy - lem, 10 zręczności - ko, +68% obraż. nieumarłym - P.brylant

Wybacz, ale nie rozumiem twojego posta, mógłbyś trochę jaśniej? Ja napisałem Xarowi co jest potrzebne do ulepszenia Vipermaga w kostce, natomiast sensu twojego posta nie mogę odkryć. Oświecisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 14:32, VBone napisał:

Wybacz, ale nie rozumiem twojego posta, mógłbyś trochę jaśniej? Ja napisałem Xarowi co jest
potrzebne do ulepszenia Vipermaga w kostce, natomiast sensu twojego posta nie mogę odkryć.
Oświecisz mnie?

Przyznaję sie do błędu. Potraktowałem to jako przedmiot z 3 dziurami a nie przedmiot robiony w kostce. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe formułki z kostki poznałem dopiero dzisiaj dzieki Tobie.
Czy wiesz może jaką wyj.unik. zbroję trzeba ulepszyć aby uzyskać zgubę gladiatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszenie (upgradowanie) czegoś w kostce nie da temu przedmiotowi nowych właściwości, jedynie polepszy jego obronę i zwiększy wymagania. Nie można więc uzyskać tą drogą wspomnianej Zguby Gladiatora.
Weźmy na przykład wspomnianego Vipermaga (Skóra Żmijomaga (?)):
Jest on unikalną zbroją z wężowej skóry. Gdy ulepszymy go w kostce, zmieni się klasa/rodzaj zbroi (stanie się gadzią skórą), a tym samym zwiększą się obrona i wymagania, lecz nadal pozostanie on starym, dobrym Vipermagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:45, VBone napisał:

Ulepszenie (upgradowanie) czegoś w kostce nie da temu przedmiotowi nowych właściwości, jedynie
polepszy jego obronę i zwiększy wymagania. ...

Dzięki, w takim razie sprawa ma się inaczej niż sobie myślałem.
Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, przerwę sobie zrobiłem i to długą. Na razie mnie nie ciągnie na BN, bo jakoś nie mogę się zmusić, żeby zagrać w diablo chociaż kilka minut, tak mnie to odpycha. :> Szykujesz wielki powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem. Dzisiaj sobie kupiłem orginalną D2 LOD [wreszcie battle necik ^^]. Zainstalowałem, sciągnął się upgrade, zakładam konto, loguje się:

Wybrana kraina jest dla ciebie niedostępna. Spróbuj kiedy indziej.

W kazdym razie sens jest taki, że nie moge stworzyć postaci, ani wejsc chodzby Europy, czy innej krainy.

Dlaczego ??

1. Blokada portów ? - ale to mało prawdopodobne ...
2. Ktoś inny zdobył przede mną klucz ? [jak ?] ...

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 13:55, SolZero napisał:

Witam. Właśnie zainstalowałem Diablo II + LoD. Chciałem zagrac z kolegą przez siec lokalną
więc wchodzę tam gdzie trzeba Stwarzam Serwer, pasek dochodzi do końca i wystakuje że nie można
dołączyc do gry. Trochę dziwne to jest. Przecież ja nie próbuję dołączyc się do gry tylko stworzyc
serwer. Proszę o pomoc. Mój kolega też chciał założyc ale to samo wyskakuje.

I tak wogóle to nie chodzi mi o battle.net, tylko TCP/IP. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia, w którym akcie będziesz uprawiał hazard, liczy się wyłącznie poziom twojej postaci. Nie ma różnicy, czy będziesz "grał" w I akcie norma, czy w V piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 15:18, Alien1981 napisał:

W ktorym akcie najlepiej uprawiac hazard??


W sumie VBone ma rację, ale ja tam jakoś najlepszz rzeczy "wygrywałam" u Alcora. Serio. Zwłaszcza amulety i obręcze z plus 2 skills itp. A raz nawet unikatowy amulet - choc nie pamietam jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje nieśmiertelnego króla. Mam runa gul sztuk jeden i chciałbym jak najwięcej z IK, nie mówie, że wszystko, ale poza armorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować