Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2006 o 23:55, Pharaun Mizzrym napisał:

A jak zdobyć te amulety Anihilusa i Gheeda ? Mogę je zdobyć zamieniając się z kimś ??


Oczywiście, powyższe itemy to są talizmany nie amulety. Żadnego problemu nie widzę, jednak Annihilus to dość droga rzecz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:48, Alien1981 napisał:

Gram sobie w Diablo a tu nagle...bummm wywalilo mnie z gry. Ponownie loguje sie na swoje konto
a tu jakis dziwny error :|


taki to mi jeszcze nie wyskoczył... ale BN dziwaczne błędy generuje. To ktoś używa mojego klucza (czyli ja), to rzekomo sieć mi padła, to kraina niedostępna. Nie pamiętam co jeszcze. Ale pewnie wystarczy, że odczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 12:48, Alien1981 napisał:

Gram sobie w Diablo a tu nagle....


Heh jak żyję nie widziałem takiego błędu a na BN jestem właściwie od premiery;] Wygląda jakbyś miął (he he) nielegalną kopię (nieprawidłowy klucz) ... zaiste ciekawe... ali daj znać czy się udało...

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 14:56, CermatoX napisał:

> Gram sobie w Diablo a tu nagle....

Heh jak żyję nie widziałem takiego błędu a na BN jestem właściwie od premiery;] Wygląda jakbyś
miął (he he) nielegalną kopię (nieprawidłowy klucz) ... zaiste ciekawe... ali daj znać czy
się udało...

--
Cerm


Gram juz na kilka miesiecy na tym kluczu i dopiero pierwszy raz mi sie cos takiego pojawilo. Mam oryginala kupionego w Empiku wiec raczej to nie jest nielegalna kopia. Po dluzszym czasie (bardzo dluzszym) udalo mi sie wejsc na BN a ta informacja o kluczu juz sie nie pojawia (i mam nadzieje ze sie wiecej nie pojawi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujące są join bugi i lagi w ciągu dnia, po prostu nie da się grać :( Plotki? Tak, tak, jak wejdziesz na kanał pol-x to banda tamtejszych "mędrców" mówi o zbliżającym się resecie, zmianie serwerów d2 na Wow etc. Jak zwykle chce mi się śmiać, ale chwilami zastanawiam się, że coś w tym musi być bo nigdy tak tragicznie nie było! Generalnie BN oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety orginaly z empiku maja dziwny zwyczaj nie byc do konca orginalne...zdarza sie ze pracownicy spisuja sobie klucze :/ przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:18, Probos napisał:

Nie chce nic mówić ale jak Paladyn ma Aure Cierni i Zapał na 20 poziomie to wymiata.



Nie rozumiem twojego posta, a właściwie słowa <wymiata>. Wytłumacz mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:51, radyjko1 napisał:

Mam piracką płytę Diablo II- LOD i nie mogę grać na battle.net. Dlaczego?


I na dobitkę jesteś uosiem bo przyznajesz sie do tego na forum wyłącznego dystrybutora D2 w Polsce.

To tak jakbyś ukradł radio z samochodu i potem poszedł do właścicielatego radia po kod zabezpieczający bo radio nie działa.

Ale jako że sam jestem też niezłym hakerem dam ci kod uniwersalny do D2:

5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4Ł4

Działa na bank

bez podrowień
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:51, radyjko1 napisał:

Mam piracką płytę Diablo II- LOD i nie mogę grać na battle.net. Dlaczego?


<lol2> hahahaha... Jak widzisz, zadałeś pytanie retoryczne. Koledzy już Cię naprowadzili ale...

CermatoX =>
Po pierwsze nie można takim osobom umożliwiać granie na BN czyli krótko mówiąc pomagać piratom, ale też nie można nikogo wprowadzać w błąd bo wiadomo że ten key nie pasuje do D2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey mam pytanko, czytalem juz wiele razy ze aby zrobic combo z runow nalezy znalezc przedmiot wylacznie z miejscami na klejnot ale chce sie upewnic czy jezeli mam zajebista rozdzke dla neca, wykuje w niej gniazda i wloze odpowiednie runy to combo runiczne nie zadziala. Czekam na posta. THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować