Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 16:06, Alien1981 napisał:


>

Co tak dawno nie urzędowałeś na BN :] :> Dziś był ktoś potrzebny ze smitem bo trist robiliśmy no ale jakoś daliśmy rade :)

btw. Ma ktoś leviathian ? Albo helm/zbroje dającą str ( sile ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: musiałem zreinstalować windowsa więc musiałem usunąć także Diablo, po zainstalowaniu Windowsa wgrałem Diablo i moje stare pliki z katalogu saves. Po uruchomieniu gry program nie wykrywał moich postaci ani nie mogłem oglądnąć filmików z gry!
Co robić? Prosze o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 22:53, Modest-Vermin napisał:

>
>

Co tak dawno nie urzędowałeś na BN :] :> Dziś był ktoś potrzebny ze smitem bo trist robiliśmy
no ale jakoś daliśmy rade :)

btw. Ma ktoś leviathian ? Albo helm/zbroje dającą str ( sile ).


A co steskniles sie za mna? :p Czasami trzeba sobie zrobic mala przerwe od BN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wgrałem Diablo i moje stare pliki z katalogu saves.

Wgrałeś? Rozumiem że zainstalowałeś Diablo i/lub LoD

>Po uruchomieniu gry program nie

Dnia 30.06.2006 o 00:05, com5 napisał:

wykrywał moich postaci ani nie mogłem oglądnąć filmików z gry!
Co robić? Prosze o szybką odpowiedź!


1. Jeżeli miałeś D2 LoD a teraz masz samo D2 to postacie z rozszerzenia nie będą działały.
2. Musisz mieć pliki w katalagu save (najlepiej skopiowac cały katalog)
3. Filmy- zobacz jaką zrobiłeś instalację jeżeli minimalną to oczywiście ich nie bedziesz widział
4. Podnieś wersję D2 do takiej w której grałeś przed reinstalką (najlepiej połącz się z BN samo się zrobi)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 08:07, Alien1981 napisał:

A co steskniles sie za mna? :p Czasami trzeba sobie zrobic mala przerwe od BN :)


No ba ;] Whispnij kiedyś tam do mnei na gg ( 4877201) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 08:24, CermatoX napisał:

1. Jeżeli miałeś D2 LoD a teraz masz samo D2 to postacie z rozszerzenia nie będą działały.
2. Musisz mieć pliki w katalagu save (najlepiej skopiowac cały katalog)
3. Filmy- zobacz jaką zrobiłeś instalację jeżeli minimalną to oczywiście ich nie bedziesz widział
4. Podnieś wersję D2 do takiej w której grałeś przed reinstalką (najlepiej połącz się z BN samo się zrobi)


Wgrałem tak samo gre jak ta z której miałem savey oprócz połączenia z BN. Spróbuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:43, com5 napisał:

Wgrałem tak samo gre jak ta z której miałem savey oprócz połączenia z BN. Spróbuje tego.


No to wszystko jasne :)
Miałeś save z postaciami z patcha, który nie był zainstalowany. Musisz ściągnąć najnowszego lub, tak jak mówiłeś, połączyć się z BN i wszystko będzie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka All
mam kilka kolejnych pytan:P
1) co w koncu z tym obrazenia od magii zmniejszone o 1. co to daje? ze czar zadajacy 200 obrazen zada 199 cyz cio
2) w sanktuarium chaosu, wałcze z ryceryami smierci, nagle ni stad ni z owad life spada mi prawie do zera. dlaczego tak jest
3) cyz jak mam przedmiot kradnacy 27 procent life na hit to wzstarcza trzy trafienia bz zabic diablo czy to jest inaczej rozlicyxane
Thank you from the mountain zy pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą od Diablo nie jestem więc moje odpowiedzi traktuj z przymróżeniem oka :-P

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

1) co w koncu z tym obrazenia od magii zmniejszone o 1. co to daje? ze czar zadajacy 200 obrazen
zada 199 cyz cio

Chyba tak to wygląda, jak zaklęcie zadaje np. 12-18 to po odjęciu tego jeden zostaje chyba 11-17

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

2) w sanktuarium chaosu, wałcze z ryceryami smierci, nagle ni stad ni z owad life spada mi
prawie do zera. dlaczego tak jest

Te paskudy korzystają z całej masy magicznych pocisków, lodowe, ogniste, energetyczne. Są też takie w postaci twarzy z energetycznymi mackami (chyba najgorszy rodzaj) i to one tak ci kopią tyłek... chyba

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

3) cyz jak mam przedmiot kradnacy 27 procent life na hit to wzstarcza trzy trafienia bz zabic
diablo czy to jest inaczej rozlicyxane

Chodzi tu raczej o to że 27% od obrażeń które zadałeś zostaje odprowadzonych do twojego HP

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

Thank you from the mountain zy pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

Hejka All
mam kilka kolejnych pytan:P
1) co w koncu z tym obrazenia od magii zmniejszone o 1. co to daje? ze czar zadajacy 200 obrazen
zada 199 cyz cio

Chodzi o to, że jeśli przeciwnik używa magii to zamiast zabrać Ci np. 34 życia zabiera 33:)

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

2) w sanktuarium chaosu, wałcze z ryceryami smierci, nagle ni stad ni z owad life spada mi
prawie do zera. dlaczego tak jest

Te paskudne potwory używają różnych czarów, którymi Cię atakują z dystansu. Brr... Gińcie wredne potwory:P

Dnia 30.06.2006 o 16:15, Pierdzioszek napisał:

3) czy jak mam przedmiot kradnacy 27 procent life na hit to wzstarcza trzy trafienia by zabic
diablo czy to jest inaczej rozliczyane

Na Diablo? Chyba 33:P A tak na serio - tego nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o trzecie zadanie, jak znaleźć podziemny tunel, żeby przejść do mrocznej knieji w celu dotarcia do tego drzewa z kartką z runami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:00, jaclub napisał:

chodzi mi o trzecie zadanie, jak znaleźć podziemny tunel, żeby przejść do mrocznej knieji w
celu dotarcia do tego drzewa z kartką z runami

GDY JESTES NA KAMIENNYM POLU TO TAM WŁASNIE JEST PRZEJSCIE DO POZDZIEMNEGO TUNELU W PODZIEMNYM TUNELU SA DWA WYJSCIA LBO MOZESZ ZEJSC NA POZIOM 2 ALBO WYJSC OD RAZU DO MROCZNEJ KNIEJI. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 16:00, jaclub napisał:

chodzi mi o trzecie zadanie, jak znaleźć podziemny tunel, żeby przejść do mrocznej knieji w
celu dotarcia do tego drzewa z kartką z runami

Pewnie dopiero zacząłeś grać jak nie wiesz.Wystarczy znaleźć dziurę na kamiennych polach z przejściem-tam będzie ten tunel - tam pokrążyć to powinieneś znaleźć wyjście do mrocznej knieji.A mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się zrobić?Taki przepis widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Mam pytanie, nie wie ktoś może co się dzieje z battle.net? Ostatnimi czasy ciężko się gra, duże lagi, wywala z gry, są problemy z założeniem nowej... Nie jest to kwestia łącza, ponieważ takie problemy mają też moi koledzy z całkiem szybkim połączeniem z internetem. Są może prowadzone jakieś prace na serwerach? A może Blizzard zawiesił opiekę nad grą? Na oficjalnej stronie nic nie znalazłem (choć może źle szukałem:/) Jeśli ktoś coś wie proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować