Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 18:18, shelion napisał:

Dokładnie tak, jak pisze czolgan. Co z tego, że tak by było fajniej, bo miałoby się perfy juz
w normalu, skoro tak się po prostu nie da zrobić.
Nic dodać nic ująć.
A ignorowanie bezsensownych pytań zaoszczędza dużo czasu.

Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:17, Amant Wszech Czasów napisał:

Pytam się bo niektórzy widać o tym nie wiedzą.


Niby czego nie wiedzą? Że takiej metody w normalnym Diablo nie ma czy że szybciej by było robic perfy z 12 nadkruszonych? Skoro ludzie wiedzą - Ty tu jesteś wyjątkiem, - ze taka metoda nie istnieje (chyba, że w jakims modzie tak zmieniającym gre, że musiałabyś dodać na samym wstępie, ze grasz na modzie) - to po co pytac?
A to drugie to po prostu bez sensu, zawracanie sobie głowy. O ile grasz na BNie to lepiej się za coś wymienic. Albo przerzucić postac przez taxi na kosz przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:21, Amant Wszech Czasów napisał:

Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.


Twoje pytanie było bezsensowne, a shelion wie 100 razy więcej o grze niż Ty. Nie rzucaj się tak do wszystkich, bo przyjaciół to sobie w ten sposób nie zrobisz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:21, Amant Wszech Czasów napisał:

> Dokładnie tak, jak pisze czolgan. Co z tego, że tak by było fajniej, bo miałoby się perfy
juz
> w normalu, skoro tak się po prostu nie da zrobić.
> Nic dodać nic ująć.
> A ignorowanie bezsensownych pytań zaoszczędza dużo czasu.
Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.


HAHAHA
Może zrób ankietę :> Zobaczymy czy ktokolwiek uzna Twoje pytanie za sensowne... Ja mam zdawanie wszelkich egzaminów już daaawno za sobą. Ale tak głupiego jak ten jeszcze nie zdawałam - zwłaszcza, że nie wiedziałam, że to "egzamin" Teraz to się ośmieszyłeś, obawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shelion mam pytanie (w sumie już zadawałem ale nie doczekałem się odpowiedzi), bo widzę że zorientowana jesteś. Czy dzieje się coś z bnetem? ostatnio są straszne lagi i ogólne problemy z grą, nie tylko ja tak mam ale i moi koledzy więc wykluczyć mogę problem z łączem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:25, Abi Dalzim napisał:

> Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.

Twoje pytanie było bezsensowne, a shelion wie 100 razy więcej o grze niż Ty. Nie rzucaj się
tak do wszystkich, bo przyjaciół to sobie w ten sposób nie zrobisz na tym forum.


Abi, na Ciebie zawsze można liczyc w potrzebie :)))
czolgan - mamy chyba podobne poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:28, czolgan napisał:

shelion mam pytanie (w sumie już zadawałem ale nie doczekałem się odpowiedzi), bo widzę że
zorientowana jesteś. Czy dzieje się coś z bnetem? ostatnio są straszne lagi i ogólne problemy
z grą, nie tylko ja tak mam ale i moi koledzy więc wykluczyć mogę problem z łączem...


Tak, wygląda na to, że są problemy. Tzn tak ogólnie - dużo ludzi się skarży, sa pewnie jakieś plotki też - Modest coś na ten temat wspominał i chyba on jest w tej sprawie najbardziej zorientowany. Nie wiem czy to ma związek z nowym ladderem, ale może zmieniają serwery na przykład. Nie dość, że laguje, wywala ciągle z gry, nie łączy, to wyrzuca przedziwne błędy - jak ten u Aliena. Ja ostatnio nie grałam - ale mam za sobą kilka miesięcy nieprzerwanej prawie gry (no, czasem do pracy chodziłam :D) i powiem Ci, że takich przekrętów na BNie nie było wcześniej. Czyli to oni (Blizzard, czy jakas inna ekipa za to odpowiedzialna) coś tam majstrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 18:25, Abi Dalzim napisał:

> Pytam się bo niektórzy widać o tym nie wiedzą.

Niby czego nie wiedzą? Że takiej metody w normalnym Diablo nie ma czy że szybciej by było robic
perfy z 12 nadkruszonych? Skoro ludzie wiedzą - Ty tu jesteś wyjątkiem, - ze taka metoda nie
istnieje (chyba, że w jakims modzie tak zmieniającym gre, że musiałabyś dodać na samym wstępie,
ze grasz na modzie) - to po co pytac?
A to drugie to po prostu bez sensu, zawracanie sobie głowy. O ile grasz na BNie to lepiej się
za coś wymienic. Albo przerzucić postac przez taxi na kosz przynajmniej.

Nie pytałem się czy można to wykonać ale dlaczego ta metoda byłaby lepsza!!!!!!!!A tamto pisali o oryginalnym.A na BN nie gram a prawie tylko samemu.

Dnia 01.07.2006 o 18:25, Abi Dalzim napisał:

> Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.

Twoje pytanie było bezsensowne, a shelion wie 100 razy więcej o grze niż Ty. Nie rzucaj się
tak do wszystkich, bo przyjaciół to sobie w ten sposób nie zrobisz na tym forum.

To że miliony twierdziły inaczej niż M.Kopernik to nie znaczy że miały rację.A na poznanie tutaj przyjaciół nie liczę.Zresztą po co mi przyjaciel co nie potrafi na takie banalne pytanie odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:27, shelion napisał:

> > Dokładnie tak, jak pisze czolgan. Co z tego, że tak by było fajniej, bo miałoby się
perfy
> juz
> > w normalu, skoro tak się po prostu nie da zrobić.
> > Nic dodać nic ująć.
> > A ignorowanie bezsensownych pytań zaoszczędza dużo czasu.
> Moje pytanie było sensowne.I nie zdałaś egzaminu.
>

HAHAHA
Może zrób ankietę :> Zobaczymy czy ktokolwiek uzna Twoje pytanie za sensowne... Ja mam zdawanie
wszelkich egzaminów już daaawno za sobą. Ale tak głupiego jak ten jeszcze nie zdawałam - zwłaszcza,
że nie wiedziałam, że to "egzamin" Teraz to się ośmieszyłeś, obawiam się.

Niestety- gdyby M.Kopernik został przegłosowany ziemia by się nie zatrzymała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem, też nie raz sobie pogrywałem, więcej bądź mniej i problemy jak występowały to naprawdę sporadycznie... Co gorsza nie widziałem żadnego oficjalnego oświadczenia, że np robią coś z serwerami:/ Cóż wielkie dzięki za odpowiedź:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zresztą po co mi przyjaciel co nie potrafi na takie banalne pytanie odpowiedzieć?
Ależ każdy Ci udzielił prawidłowej odpowiedzi - przepis na zrobienie perfa z 12 nadkruchów nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:37, Abi Dalzim napisał:

>Zresztą po co mi przyjaciel co nie potrafi na takie banalne pytanie odpowiedzieć?
Ależ każdy Ci udzielił prawidłowej odpowiedzi - przepis na zrobienie perfa z 12 nadkruchów
nie istnieje!


To nie była odpowiedź bo się o to nie pytałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:39, Amant Wszech Czasów napisał:

To nie była odpowiedź bo się o to nie pytałem!


A czy nie takie było Twoje pytanie: mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych klejnotów 1 doskonały się zrobić? ?

Proszę Cię - miej chociaż odwagę przyznać się do błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTAŁEŚ DLACZEGO NIE WYCHODZI CI TAKA FORMUŁA, ODPOWIEDŹ NIE WYCHODZI BO NIE ISTNIEJE, DOPIERO PÓŹNIEJ ZACZOŁEŚ PISAĆ ŻE CHODZI CI O TO CZY TAK NIE BYŁO BY LEPIEJ I NA TO TEŻ DOSTAŁEŚ ODPOWIEDŹ! Przepraszam wszystkich że się uniosłem, mam nadzieję że zważywszy na okoliczności mi wybaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:43, Abi Dalzim napisał:

> To nie była odpowiedź bo się o to nie pytałem!

A czy nie takie było Twoje pytanie: mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych
klejnotów 1 doskonały się zrobić?
?

Proszę Cię - miej chociaż odwagę przyznać się do błędu...

Ale to było dużo wcześniej.Później inne pytanie było i widać zawsze muszę tłumaczyć że to nie chodziło o pytanie którę zadałem np.rok temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:43, Abi Dalzim napisał:

> To nie była odpowiedź bo się o to nie pytałem!

A czy nie takie było Twoje pytanie: mam pytanko poza tym dlaczego mi nie chce z 12 nadkruszonych
klejnotów 1 doskonały się zrobić?
?

Proszę Cię - miej chociaż odwagę przyznać się do błędu...

Ale jeżeli była odpowiedź to chyba logiczne że piszę o innym pytaniu?A może jednak nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 18:53, czolgan napisał:

sorry ale Ty chyba sam już nie wiesz o czym piszesz....

Oczywiście że wiem.Wy jednak piszecie jakbyście nie wiedzieli o co mi chodzi i widać znowu będę musiał tłumaczenie o tym że woda jest mokra odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować