Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2005 o 11:31, SirMike napisał:

No kurde a gdzie takie cuda mozna znalezc. Jestem juz w 3 akcie i na razie mialem max 3 miejsca na klejnot / rune :(


Wszystko zależy od szczęścia, tak jak w TotoLotku :)
Jak mi brakuje jakiejś broni/zbroi z maksymalną ilością dziur to zadowalam się nawet zwykłymi białymi bez żadnych miejsc. trace tylko wtedy dodatkowe runki na ich zrobienie. Ale mam 80% pewności, że zrobi mi maksymalną ilość miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na ogół szukanie przedmiotów do socketowania polecam na piekle. Tam są wypadają dobre i z wieloma miejscami. A dokładniej na krówkach można bardzo ciekawe rzeczy znaleźć do bawienia się w "czary" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 08:39, mkaa napisał:

Aha, czyli ktoś zrobił cos innego, niż przewidują wspaniałe poradniki do D2 i z tego powodu jest idiotą. No cóż, w takim razie życzę początkującym
zadowolenia z gry (po premierze tej gry w Platynowej Kolekcji jest sporo takich) i miłego przeświadczenia, że przez tutejszych
wychwalających tą grę jesteście uważani za idiotów (bo na pewno zrobicie coś, co nie jest "standardem".


Nikogo nie obrażam i nie myśle tak o kimkolwiek. Przestań się tego czepiać.
Ja nie korzystam z poradników żadnych, a grze chodzi oto by mieć jak najlepszą postac, jak najlepsze przedmioty i każdy do tego dąży. Być może to był efekt pomyłki odruchowej i nie miał co z tym zrobić.

Dnia 24.11.2005 o 08:39, mkaa napisał:

ktoś miałby brać coś, co do niego nie należy. To naprawdę doskonały sposób na przekonanie się, jaka część graczy BN to złodzieje.
Tylko że widzę Ty nie jesteś przekonany o słuszności swojej tezy o uczciwości graczy.

EOT. Miłego zadufania i miłej gry
wśród ludzi nazywanych przez ciebie "idiotami"...


Jak już wspomniałem nikogo nie obrażam a już napewno nie osoby z tego forum.
A Ty przestań wszystkich oczerniać że są złodziejami, bo w takim razie wg Ciebie i tu znaleźliby się złodzieje czyli bo spora część osób także gra.

Czepiasz się tej gry, osób grających w tą gre jakby nie wiem co. Skoro jej nie lubisz to mi nic do tego, owszem masz prawo także tu pisać to i owo ale bez przesady.

Myślisz że w innych grach wszyscy są tacy porządni? Nikt nikomu nie zabierze itemu, wszyscy ładnie i grzecznie sobie grają w symbiozie na serwerkach, pomagają sobie nawzajem, nie oszukują na questach różnych.
Tak rzeczywistość jest bardzo kolorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 15:57, Modest-Vermin napisał:

Ale na ogół szukanie przedmiotów do socketowania polecam na piekle. Tam są wypadają dobre i z wieloma miejscami. A dokładniej
na krówkach można bardzo ciekawe rzeczy znaleźć do bawienia się w "czary" :P


Hehe, tylko, ze zanim ja do krowek dojde to chcialbym sobie posiekac czym ciekawym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 16:54, Don Vasylus napisał:

Jaki według was set jest najlepszy taki uniweresalny dla kadego?


Nie ma uniwersalnego setu dla każdej postaci. Niektóre są nawet specjalnie dla konkretnego chara, jak Aldur dla druida czy Tal Rash dla sosy. Ze słabszych setów polecam Sigona bo dość łatwo go znaleźć a w sumie wszystkie postaci mogą w nim chodzić. Ale jak będziesz miał lvl wyższy, to zobaczysz, że już nieprzydatny jest Sigon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 16:54, Don Vasylus napisał:

Jaki według was set jest najlepszy taki uniweresalny dla kadego?


Zestaw Ucznia jest taki średni jeśli chodzi o mniej wymagających. Bo przeważnie zestaw jest dla określonego typu postaci, tak jak Abi to przedstawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka,

Gra ktoś może na multi w trybie tcp/ip? Pograłbym sobie, jak kiedyś przez serv. Mam pala 97lvl, mogę stawiać servy na łączu 1.3Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>do Abi i Modest''a

Ja wiem że każda postać "ma" specjalnie dla siebie jeden set.

KIdyś znalazłem unikalną kusze (nazwy nie pamiętam, ale wiem że to była wyjątkowa) która dodawała
+2 do skilli nekra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:18, Don Vasylus napisał:

KIdyś znalazłem unikalną kusze (nazwy
nie pamiętam, ale wiem że to była wyjątkowa) która dodawała
+2 do skilli nekra


Po pierwsze - unikalne to zupełnie co innego niż setowe... Unikaty są "złote" a sety zielone (to te rzeczy z zestawów). Po drugie - kusza z +skill dla necra? Nie widziałem w życiu... Masz jakiś screen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już sobie przypomniałem nazwę, "spluwacz żółci".

Faktycznie! Ja nigdy tego nie oglądałem dokładniej, bo to śmieć jest i zawsze karmiłem tym Charsi albo Ormusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować