Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Z tego co pamiętam jest komenda ignore. Znajdź jakiś spis komend do D2 i tak na pewno będzie. Ja niestety nie pamiętam dokładnie za duża przerwa od grania już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 11:11, gloody napisał:

Z tego co pamiętam jest komenda ignore. Znajdź jakiś spis komend do D2 i tak na pewno będzie.
Ja niestety nie pamiętam dokładnie za duża przerwa od grania już ;)

Spoko dzięki już coś znalazłem wpisałem squekch komende :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 07:40, slfi napisał:

Wstał kolejny dzień, wczoraj poszło 7 uberów, dziśz nów powalczymy , kurcze jak ja kocham te gre :D

Jak mnie nudzi ta gra...

Jedyne gdzie jeszcze coś się dzieje to tristram. Ale i to już mi się nudzi odkąd zrewidowałem swój ekwipunek i zauważyłem, że zealot dostatecznie dobrze tłucze tarczą, by zabić te potworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:42, mkaa napisał:

Jak mnie nudzi ta gra...

Mnie nie, powiem raczej że tylko małem kilku dniowe przerwy, no raz co 3 miechy nie grałem. a tak nie narzekam
Dziś ze 20 istów spokojnie zarobiłem bo 8 uberów i 5 pala T 1 sorc 1 nec i 1 dru, a tak apropo ile wart pala 18/20 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 14:12, tosz napisał:

a czym różni się smiter od zelota ?


Z tego co pamietam Smiter bije z tarczy zealot z zapalu czy cos takiego ale jest melee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:50, WorldWar3PL napisał:

Dziś runa Ral i jakaś inna wysokopoziomowa z nikąd pojawiły się w moim inventory. Mam się bać
?



Dawno temu gralem, i nie pamietam jakie dokladnie runki sie za to dostawalo ale moze robiles q w 5 akcie ze ratowales ludzi ? Taka jest nagroda kilka runek ktore moga zrobic jakies slowo nie pamietam nazwy Cos starozytnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:42, slfi napisał:

> Jak mnie nudzi ta gra...
>
Mnie nie, powiem raczej że tylko małem kilku dniowe przerwy, no raz co 3 miechy nie grałem.
a tak nie narzekam
Dziś ze 20 istów spokojnie zarobiłem bo 8 uberów i 5 pala T 1 sorc 1 nec i 1 dru, a tak apropo
ile wart pala 18/20 ??


slfi odezwij sie do mnie na gg. 4994588 przy okazji napisz ponizej w poscie nazwe swojego acc, zebym wiedzial ze to ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo do wszystkich, tak bedzie sparwiedliwie.


koncze z diablo2 na dobre, zamykam pewien etap w swoim zyciu raz na zawsze, mam itemy do rozdania np.

perf eni, perf zaka z ber, per shako z cham, perf mara, perf archanid, 4x soj, 10x pala combat skiller, 2x perf hoto 40, mara 28, shako 141 clean, cold sk 5x, 2x annihilus, pala troch, sorc torch, cta, 2x grief w pb, 2x fenix w wiro tarczy i tarzy, bugged eth stone 3900 def, woal nocy, i inne pierdoly jakies vexy male skillery

kto chce na gg 4994588

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za sprzęcior wykorzystam go mądrze, niewiem kiedy ja będe wkońcu mówił papa panu diablo, pewnie nie zbyt szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takei pytanko, nie miałem soji wcześniej bo zawsze bk wolałem ale dzięki 2 sojom od Matrini wpadło mi na myśl takie coś, otóż jak np sprzedam soja w sklepie np u akary czy bede go mógł odkupić i czy spowoduje to że pojawi się Diablo Clon, bo choć teraz mam 3 ani to z czystej ciekawości chiałbym wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:53, slfi napisał:

Mam takei pytanko, nie miałem soji wcześniej bo zawsze bk wolałem ale dzięki 2 sojom od
Matrini
wpadło mi na myśl takie coś, otóż jak np sprzedam soja w sklepie np u akary czy
bede go mógł odkupić i czy spowoduje to że pojawi się Diablo Clon, bo choć teraz mam 3 ani
to z czystej ciekawości chiałbym wiedzieć :D

nie po każdym sprzedanym soju pojawia się clon diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:53, slfi napisał:

Mam takei pytanko, nie miałem soji wcześniej bo zawsze bk wolałem ale dzięki 2 sojom od
Matrini
wpadło mi na myśl takie coś, otóż jak np sprzedam soja w sklepie np u akary czy
bede go mógł odkupić i czy spowoduje to że pojawi się Diablo Clon, bo choć teraz mam 3 ani
to z czystej ciekawości chiałbym wiedzieć :D


to raczej nic nie da, pozatym stracilbys duzo kasy :) byla swego czasu wyszukiwarka w necie serwerow z podana iloscia soji.

przy okazji juz caly szpecior rozdany gdyby ktos pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 15:42, slfi napisał:

> Jak mnie nudzi ta gra...
>
Mnie nie, powiem raczej że tylko małem kilku dniowe przerwy, no raz co 3 miechy nie grałem.
a tak nie narzekam
Dziś ze 20 istów spokojnie zarobiłem bo 8 uberów i 5 pala T 1 sorc 1 nec i 1 dru, a tak apropo
ile wart pala 18/20 ??


Coś dużo tych pala torch Ci wypada... Są najdroższe (te i sorc), bo takie rzadkie. A Ty nic tylko prawie same pala. My z kolega takiego szukamy juz od jakiegoś dłuższego czasu i prawie nonstop low necro. Albo masz takie szczęście, ale sobie z nas żartujesz :P A ja się nie mogę doczekać choćby low torcha dla mojego zealota. Eh, może ja mam tylko "szczęscie" do Klona Diablo.
Latanie za kluczami też sporo czasu zajmuje. Kupujesz od razu zestaw organów? Już o to pytałam i nie odpowiedziałeś. Mało kto chyba by sprzedał zestaw organów, bo prędzej sam by się wybrał na uberki. Więc aż 8 jednego dnia?? Może uchylisz trochę rąbka tajemnicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:53, shelion napisał:


Coś dużo tych pala torch Ci wypada... Są najdroższe (te i sorc), bo takie rzadkie. A Ty nic
tylko prawie same pala. My z kolega takiego szukamy juz od jakiegoś dłuższego czasu i prawie
nonstop low necro. Albo masz takie szczęście, ale sobie z nas żartujesz :P A ja się nie mogę
doczekać choćby low torcha dla mojego zealota. Eh, może ja mam tylko "szczęscie" do Klona Diablo.
Latanie za kluczami też sporo czasu zajmuje. Kupujesz od razu zestaw organów? Już o to pytałam
i nie odpowiedziałeś. Mało kto chyba by sprzedał zestaw organów, bo prędzej sam by się wybrał
na uberki. Więc aż 8 jednego dnia?? Może uchylisz trochę rąbka tajemnicy? :)

Mój sposób na pala T jest taki, że identyfikowałem różnymi postaciami i zostałem przy tej, którą leciał mój pierwsza pala T, potem jeszcze raz tą postacią i znów, i znów i znów tym charem chyba 7 razy identyfikowałem i 5 pala było raz sorc i raz dru, z kolei innym charem wciąż ama leciały w low i raz perf ( za 10 opchłem go ), może to faktycznie szczęście ale nie ściemniam, może to jakiś sposób ( ciekawostka robiłem postacie 1 lvl na hf z kumplem 1/2 się dzieliliśmy i też mi ktoś powiedział taki sposobik, najpierw trzeba było włożyć kamien a potem dopiero kowala zabić , to miało powodować że gule polecą z hf i na 8 razy tak było więc niewiem czy farciarz ze mnie czy co )
A jeśli chodzi o org setu to mało kto sprzedaje, ja dziś jeden kupiłem (był z niego pala 12/19 ) a reszte to keysety kupuje albo za pule albo 3x3 za isty
Wiem, że lepiej samamu zdobyć klucze, ale to za długo trwa, a tak można szybko uberki robić.
Ja już dziś momentami poprostu musiałem sprzedać kilka T bo miejsca na nowe brakło :D
Powodzenia w szukanie Pala T :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :) Mam nadzieję, ze poskutkuje jak zindentyfikujemy inna postacią. A nie boisz sie zostawić torcha na ziemi, żeby wejsc inna postacia tylko po to by zidentyfikować? Czasem BN wywala przecież. No chyba, ze masz dwa kompy w domu jak ja. To ułatwia sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tosz
Ja używam grifa i myśle, że to dobre rozwiązanie daje + dgm do tarczy choć chyba a statach tego nie widać, ale gifem ide na trist a tak botha mam też nieżle idzie, bo np jak jest kilku wrogów zapałem bije, dałem po 1 sk w poświęcenie zapał i zemste, zapał się na kilku wrogów przydaje ( teraz mam 7 sk już w to bo i tak potem niemam w co dawać ), a zemsta jak ktoś mam na fizyczne

Shelion
Powiem ci jak ja robie,
Ja ide smitkiem kumpel hamerkiem, zabijamy, potem ja ide po tego chara co mi pala lecą identyfikuje i wracam inną postacią co niemam T np moim hamerem, smit ma swojego T bo zawsze na trist się przyda, tamten char co identyfikuje już niemam bo nim tylko przealam potem dalej, i tak sobie robie uberki, a jakby mnie wywaliło to kumpel podniesie, a jak nie to najwyżej jeden pala T w te czy we wtę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować