Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 12:34, slfi napisał:

Tosz
Ja używam grifa i myśle, że to dobre rozwiązanie daje + dgm do tarczy choć chyba a statach
tego nie widać, ale gifem ide na trist a tak botha mam też nieżle idzie, bo np jak jest kilku
wrogów zapałem bije, dałem po 1 sk w poświęcenie zapał i zemste, zapał się na kilku wrogów
przydaje ( teraz mam 7 sk już w to bo i tak potem niemam w co dawać ), a zemsta jak ktoś mam
na fizyczne

zapomniałem napisać że gram non ladder , czy te bronie są non ladder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 12:34, slfi napisał:

Shelion
a jakby mnie wywaliło to kumpel podniesie, a jak nie to najwyżej jeden pala T w te czy we wtę :D


Zazwyczaj jak wywala to po prostu z całą grą (i wszystkimi w niej). Wyjątkowo irytujący zwyczaj BN (dziś tak straciłem hoto38 i eni mp 15 ed). Co dało mi do myślenia, jak ulotne jest to bieganie i szukanie przedmiotów... a potworków ile można zabijać?
Co prawda ta moja strata to raptem 1 dzień gry, ale jednak irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry niepamiętam czy one na no lad też działeją, a co do straty itemków to też nie jestem gorszy, raz na duelko tak se hoto wyrzuciłem na ziemie przypadkiem, koles ofc wzioł się sie wylogował, ja mimo wszystko bym niebrał jakby komuś się coś tak stało, raz jaha wyrzuciłem na drop tradedzie jak T kupowałem (zanim można było normalnie kupić ), bolało, ale ter ile razy coś nagle mi wyleciało, np ist na act 2 hell, gul na br hell. oj wtedy był ubaw, nooby wołali who have gul plz i need this i takei tam i tak kilku kolesi przez 15 min, a je się tylko śmiałem, jakby ktoś inny podniusł to bym tak nie wypisywał, podniesiesz fajnie , nie też dobrze, jubue się dorabiać ale nie na wariata albo żeby komuś utrudniać tak jak kolesie pisze ( bynajmniej nie raz czy dwa ) plz give me free i tak w kółko potem musze ich wyciszać , irytuje mnie to troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak, że od razu tworzyłem drugą postać - muła, i gdy moja prawdziwa postać miała zapełnioną skrzynkę, to tworzyłem grę z hasłem, wywalałem przedmioty na ziemię i czekałem 5 minut (po tym czasie gra utrwala się na serwerze). Potem się wylogowywałem, wchodziłem mułem i zabierałem rzeczy. Czasem się zdarzyło, że zapomniałem poczekać i rzeczy (zazwyczaj klejnoty) ginęły bezpowrotnie. No, ale szybko odrabiałem straty i zbytnio tego nie odczuwałem. A tak w ogóle jak gram to nie wyrzucam rzeczy na ziemię w obawie, że ktoś mi ukradnie albo po prostu zniknie (czasem można zapomnieć o przedmiocie, a wtedy, po kilkunastu minutach po prostu ginie. Ale jak wyrzucałem to najczęściej po to, żeby zebrać je później mułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko , zamierzam zrobić druta, ale tym razem myśle o fire. bo na cold już miałem, mógłby ktoś mi coś doradzić , niewiem czy taki char sobie poradzi, chodzi mi też może o duelki, myśle tym razem o fire bo reven lore, które posiadam mam obniżenie resów na fire, w phenixie też chyba to jest, ale niewiem co z resztą itemków, czy standardowo tak jak większość magów czy może cos kombinować inaczej , będe wdzięczny za sugestie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:02, JayC napisał:

tam na pewno znajdziesz odpowiednie strategie.

Co do strategi to raczej sobie poradze dzieki, chodzi mi głównie o to czy taki drut że tak powiedz pozamiata , czy na duelka mu dobrze pujdzie
Oglnie mam pytanko, jaka postać sobie najlepiej radzi na duelach, bo mam chcęc torche się pobawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilku fire dru na duelach, Ci co długo będą się specjalizowac w takim czymś mogą coś osiągnąc zawsze :)
Jednak jak i tak wolę standardowego dru ele na hura i tornado ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 19:43, slfi napisał:

> tam na pewno znajdziesz odpowiednie strategie.
Co do strategi to raczej sobie poradze dzieki, chodzi mi głównie o to czy taki drut że tak
powiedz pozamiata , czy na duelka mu dobrze pujdzie
Oglnie mam pytanko, jaka postać sobie najlepiej radzi na duelach, bo mam chcęc torche się pobawić
:D

. chyba smiter ale widzialem tez amki wymiatajace niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2006 o 19:43, slfi napisał:

Oglnie mam pytanko, jaka postać sobie najlepiej radzi na duelach, bo mam chcęc torche się pobawić
:D

zdecydowanie paldyn smiter albo zelot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 09:22, Predziu napisał:

>
> > Oglnie mam pytanko, jaka postać sobie najlepiej radzi na duelach, bo mam chcęc torche

> się pobawić
> > :D
> zdecydowanie paldyn smiter albo zelot
> jaki dmg powinien byc w smiterze na 45 lvl??


maly, nie spodziewaj sie nie wiadomo jakiego dmg po smicie, bo tutuaj nie liczy sie czysty dmg tylko % na deadly strike, jezeli ma ci to w czyms pomoc to duzy wplyw na dmg ze smite''a maja ptk sily, ale z zalozenia nie warto w nie pakowac, bo jak wspomnialem potega smite''a to ds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Mój sposób na pala T jest taki, że identyfikowałem różnymi postaciami i zostałem przy tej,

Dnia 01.11.2006 o 21:55, slfi napisał:

którą leciał mój pierwsza pala T, potem jeszcze raz tą postacią i znów, i znów i znów tym charem
chyba 7 razy identyfikowałem i 5 pala było raz sorc i raz dru, z kolei innym charem wciąż ama


Według mnie to bzdura. O ile mi wiadomo, unid ma statystyki określone w momencie wypadnięcia, jedynie niewidoczne. Więc to, kto identyfikuje nie ma najmniejszedo znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:58, mkaa napisał:

Według mnie to bzdura. O ile mi wiadomo, unid ma statystyki określone w momencie wypadnięcia,
jedynie niewidoczne. Więc to, kto identyfikuje nie ma najmniejszedo znaczenia.


Dobrze prawisz, statsy items są generowane podczas dropu, pozostają tylko zakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pochwale sie ze po wczorajszym formacie nie mam zamiaru ponownie instalowac diablo :>szkoda zycia, czas sie brac za nauke. to co mialem poszlo za plny wiec stratny nie jestem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować