Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2006 o 11:11, gloody napisał:

Z tego co pamiętam jest komenda ignore. Znajdź jakiś spis komend do D2 i tak na pewno będzie.
Ja niestety nie pamiętam dokładnie za duża przerwa od grania już ;)


Właśnie ktoś zna i napisze wszystkie komendy (te po / np. /f l )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:47, Snacken napisał:

heheehehheh [ m ] hehehehee hehehehe

Chciałes bana to wystarczyło powiedzieć, zamiast kompromitować sie na oczach całego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:40, IMPERATOR1990 napisał:

mam pytanie w ASSA co warto dac ??
all w zywotnosc ??
czy dać troche do zrencznosci do obrony ???
oplaca sie dac cos w zrencznosc ?

zadając pytanie podaj jakiego rodzaju będzie aska: na trapy czy na meele? (pułapki czy walka wręcz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:59, jadam napisał:

> mam pytanie w ASSA co warto dac ??
> all w zywotnosc ??
> czy dać troche do zrencznosci do obrony ???
> oplaca sie dac cos w zrencznosc ?
zadając pytanie podaj jakiego rodzaju będzie aska: na trapy czy na meele? (pułapki czy walka
wręcz)

Trapy
to all zywotnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SIema! mam kłopot za zabiciem Duriela, szybka menda:P
mam palladyna 20 poziom, 6 poziom zapału, i 3 poziom swietego chłodu, i 8 mocy( pierwsza aura a juz dobry skil wogle) wbijam tam i nic nie moge zrobić, ta menda ,mnie zadźga od razu ,dałem teleport ale i tak nic nie walcze w sumie, pomóż, powiedz dokładnie co robic zeby zabić tą faje, aha wogle to troche przy rozwijaniu postaci przecholowałem bo dawałem w siłe mnoóswto punktow, a w zycie mało w sumie, ale jak miałem laske horadrimów to tak kosiłem ze az miło, no ale tą bron dwureczna musiałem zostawić , wiadomo, ODPOWIEDZ thnks z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 02:43, spaawn88 napisał:

SIema! mam kłopot za zabiciem Duriela


Witaj. No cóż, najlepiej gdybyś na początku zaopatrzył się w Najemnika z 2 aktu, przynajmniej na chwilę będziesz miał spokój. Załatw sobie jakieś unikalne/z zestawu itemki, bo tak naprawdę prawdziwą potęgą w grze jest oręż.
Nawet na tym niskim poziomie znajdą się jakieś "dobre" itemki jak na normal ;] I jak długo trwa rozwalenie go to się nie martw, grunt to cieprliowść, uciekaj co jakiś czas do miasta w przypadku wykończenia się mikstur, w końcu padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 02:43, spaawn88 napisał:

SIema! mam kłopot za zabiciem Duriela, szybka menda:P
mam palladyna 20 poziom, 6 poziom zapału, i 3 poziom swietego chłodu, i 8 mocy( pierwsza aura
a juz dobry skil wogle) wbijam tam i nic nie moge zrobić, ta menda ,mnie zadźga od razu ,dałem
teleport ale i tak nic nie walcze w sumie, pomóż, powiedz dokładnie co robic zeby zabić tą
faje, aha wogle to troche przy rozwijaniu postaci przecholowałem bo dawałem w siłe mnoóswto
punktow, a w zycie mało w sumie, ale jak miałem laske horadrimów to tak kosiłem ze az miło,
no ale tą bron dwureczna musiałem zostawić , wiadomo, ODPOWIEDZ thnks z góry

jak grasz w necie zawsze możesz znaleźć kogoś kto ci pomoże , ale tak jak napisał Modest-Vermin oręż jest bardzo ważny , bez dobrej broni ani rusz , i oczywiście najemnik dla odwrócenia uwagi od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 01:21, IMPERATOR1990 napisał:

to all zywotnosc ?


Jesli z torcha i anni bedziesz mial wystarczajacy bonus do sily, zeby uniesc ewentualna Enigme, to wtedy all w zywotnosc. A jesli nie, to sila pod itemy, a reszta w zywotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siEMA! pół godzinki sie pomeczyłem i pokonałem gnoja:) tak jak mówiłeś , najemnik na odciągnięcie, pare mikstur wzmacniających( BARDZO POMOGŁO) dałem broń dwuręczną, jakas lipna ale nie mam skąd brać, czekam na jakies berło wysiepane:) wogle mam teraz zbroje fajną, 112 obrona, ale jej nie mozna naprawić, i teraz widze ze jest uszkodzona, no ale czy taka nawet uszkodzona zbroja jest lepsza ze swoim 112 od zwykłej 30 np, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:32, spaawn88 napisał:

czy taka nawet uszkodzona zbroja jest lepsza ze swoim 112 od zwykłej 30 np, jak to jest?

A ma napisane "wytrzymałość 0/ ileś tam" ? Bo jak ma zero, to na nić się już nie przyda (domyślam się, że to zbroja eteryczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe głupiutkie pytanko :p
W mojej głowie narodził się plan na nowego Smite z Griefem w łapce. Jeżeli Griefa zrobie w eth PB to bedzie "niezniszczalny"? (pb nie ma punktów wytrzymałości więc moim skromnym zdaniem nie powienien mi się psuć ale wole się upewnić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w co ładowac punkty teraz? na razie rozwinałem zapał( 6p)w ataku z aur to moc-6 p , swiety ogien4 p, swiety chlód-3 p , z tego co widze to chyba swiety ogien to marny pomysl był, wiem ze fanatyzm jest mega, ale zanim tak zaleweluje to troche minie czasu, wiec w co teraz ładowac punkty doswiadczenia, ?
aha mam siłe 80, zrecznosc i zycie po 47, energie 17, jak tu rozkładac punkty tez najlepiej?
no i skad dobra bron wytrzasnac? bo straszne badziewie leci z bossoów, 2 akty przeszedłem i nic dobrego nie znalazłem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:32, Alien1981 napisał:

Mam małe głupiutkie pytanko :p
W mojej głowie narodził się plan na nowego Smite z Griefem w łapce. Jeżeli Griefa zrobie w
eth PB to bedzie "niezniszczalny"? (pb nie ma punktów wytrzymałości więc moim skromnym zdaniem
nie powienien mi się psuć ale wole się upewnić)


Z tego co wiem to nie ma eterycznych pb w ktorych mozna by zrobic Griefa. Tylko rare pb moga byc eth. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:01, XardasiK napisał:

> Mam małe głupiutkie pytanko :p
> W mojej głowie narodził się plan na nowego Smite z Griefem w łapce. Jeżeli Griefa zrobie
w
> eth PB to bedzie "niezniszczalny"? (pb nie ma punktów wytrzymałości więc moim skromnym
zdaniem
> nie powienien mi się psuć ale wole się upewnić)

Z tego co wiem to nie ma eterycznych pb w ktorych mozna by zrobic Griefa. Tylko rare pb moga
byc eth. :P


Aha, znów dowiedziałem się czegoś nowego. A opłaca się robić Griefa w CS czy lepiej zostać przy pb a może wogóle zamienić miecz na topór i zrobić w BA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:00, spaawn88 napisał:

w co ładowac punkty teraz?

Z tego co widzę, to w nic już, bo postać jest do śmieci :)
Nie rozdaje się punktów w różne aury, a jedynie tylko w tę, której będziesz używać docelowo. Postać, którą masz w tej chwili z ledwością (może) przejdzie normal, a na koszmarze będzie ginąć co 5 sekund, więc nie wiem czy jest sens się nią dalej bawić.
Widzę, że to Twoja pierwsza chyba gra w Diabełka, więc się nie załamuj. Zastanów się jak ma wyglądać Twoja posta, poczytaj opisy skilli i rozplanuj je zanim w ogóle zaczniesz grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 17:13, Alien1981 napisał:

A opłaca się robić Griefa w CS czy lepiej zostać przy pb

Pb. :)

Dnia 08.11.2006 o 17:13, Alien1981 napisał:

a może wogóle zamienić miecz na topór i zrobić w BA?

To juz wedlug wlasnych preferencji. Ja akurat wole Pb (lepiej wyglada imo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 17:40, XardasiK napisał:

To juz wedlug wlasnych preferencji. Ja akurat wole Pb (lepiej wyglada imo).


Mnie nie podobają się postaci które używają miecza pb (oraz innych jego odmian) ale zrobie sobie tego Griefa w pb bo jest łatwiej takowy zdobyć niż ba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować