Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2006 o 15:20, IMPERATOR1990 napisał:

Ile jest warty assa Troch 20/20 ???
ma ktos taki na sprzedasz ?
chętnie kupię
w grze na "zamkniety" battle.net Diablo 2: Lord of Destruction ladder softcore europe

Ja miałem 20-19 kupiłem go za uma miesiąc temu a teraz sprzedałem za 4 isty, dla porównania ama t 20/20 sprzedałem za 10 :D Powodzenia w kupowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 08:18, Alien1981 napisał:

Ceny u Charsi są zabójcze xD


Pewnie sprzedałeś za 35k a teraz ona chce tyle :P ? Ja tam nigdy nie kupowałem sprzętu u nich, bo jest kosmicznie drogi, no chyba że do taki szajs do 12 lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:22, Modest-Vermin napisał:

> Ceny u Charsi są zabójcze xD

Pewnie sprzedałeś za 35k a teraz ona chce tyle :P ? Ja tam nigdy nie kupowałem sprzętu u nich,
bo jest kosmicznie drogi, no chyba że do taki szajs do 12 lvlu :)


Tak sprzedałem za 35k ale sam fakt że taka w sumie crapna tarcza może tyle kosztować troche mnie zadziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie apropo kupowanie i sprzedawania np u charsi, czy np jak sprzedam soja bede mugł go kupić , nigdy tego nierobiłem , a i jaka jest szansa że jak się tak będe bawił to klon się pojawi u mnie w grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:26, slfi napisał:

Właśnie apropo kupowanie i sprzedawania np u charsi, czy np jak sprzedam soja bede mugł go
kupić , nigdy tego nierobiłem , a i jaka jest szansa że jak się tak będe bawił to klon się
pojawi u mnie w grze??


Jeśli sprzedasz SoJa u Charsi lub innegi kupca to już nie będziesz miał mozliwości odkupienia go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:55, IMPERATOR1990 napisał:

Jakie są najlepsze renkawice do assa crap ??
bo szukam juz z 2 dni a nawet nazwy nieznam

najlepiej które daję do umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:38, Alien1981 napisał:

Jeśli sprzedasz SoJa u Charsi lub innegi kupca to już nie będziesz miał mozliwości odkupienia
go!!

Zadaje takie pytania bo niewiem dlaczego czasami pojawiają się komunikaty liczba kamieni jordana sprzedana kupcom ( czyli komu?? ) ,na czym to polega, i jeszcze jedno sciągnołem kilka savów z jakiejś stronki u jednej postaci były soje, więc zaczołem się bawić, tam szło sprzedać i odkupić soja ,ale na cbn się boje tak zrobić, prosze o rady sugestie, może ktoś robił już coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 16:48, tosz napisał:

co daje konkretnie kapliczka potworów ?


najbliższy zwykły przeciwnik staje sie przeciwnikiem unikatowym - dostaje specjalne zdolności, zadaje większe obrażenia itp. - ale wypadają z niego lepsze przedmioty.

pozdrawiam i życzę miłego siepania potworów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zbierać i gromadzić kamyczki różnego rodzaju, bo ja mam nawet pokaźną kolekcję "perfektów" w skrytce i zabardzo nie wiem czy je można z zyskiem sprzedać ? - a miejsce przechowywania się wyczerpuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:34, Velociraptor napisał:

Opłaca się zbierać i gromadzić kamyczki różnego rodzaju, bo ja mam nawet pokaźną kolekcję "perfektów"
w skrytce i zabardzo nie wiem czy je można z zyskiem sprzedać ? - a miejsce przechowywania
się wyczerpuje :)

nie opłaci się ich zbierać bo nic dobrego za nie nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:35, spaawn88 napisał:

siema mam paalladyna poziom 24 , rozwiniety zapał i swiety chłod, mam problem z zabiciem diablo,
jak go szybko załatwić?

jak grasz na batlenecie to może ktoś ci pomoże , bo święty chłód to chyba chybiony pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:49, spaawn88 napisał:

nie nie, gram na singlu, jestem zdany tylko na siebie, więc moge liczyc najakies wskazówki?


jeżeli masz 24 lvl to Diablo cie śmiechem zabija...
dobij do co majmniej 28 (zakładam, że masz najnowsze patche - teraz jest chyba 1.11)

poza tym granie na singlu to nie jest granie - BN to dopiero prawdziwe siepanie w Diablo! spróbuj na BN - o wiele większa przyjemność z gry.

wnioskuję, że masz pirata - bo każdy z oryginałem pierwsze co robi to loguje sie na BN - kup więc sobie oryginał, w sklepie jest za marne 50 złotych.

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować