Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Świat się zmienia, 6 lat temu singiel Diablo 2 to było coś :) Straciło to na wartości z wielu korzyści, ułatwień płynących z możliwości grania w sieci oraz przede wszystkim z mentalności graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 12:57, tosz napisał:

na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?

Na singlu czy BN? Na singielku to tak gdzieś z 40 lvl się można na kosza porywać, a na BN to i z 25 już możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:25, Abi Dalzim napisał:

> na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?
Na singlu czy BN? Na singielku to tak gdzieś z 40 lvl się można na kosza porywać, a na BN to
i z 25 już możesz :)

tak się pytam tylko z ciekawości jak inni kończą normal , bo ja mam teraz 44 poziom i jeszcze starych przed sobą
aha oczywiście gram na batlenecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 12:57, tosz napisał:

na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?


ja, grając na singlu (ech, młody i głupi byłem) normal skończyłem na około 55 lvl - oczywiście z LoDestruction.
a na BN to nie wiem jak jest - bo jeszcze sobie nie kupiłem oryginała (wcześniej grałem na pożyczonym od znajoemgo egzemplarzu - żeby nie było, że piracę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:33, Abi Dalzim napisał:

To na co jeszcze czekasz? Z tym lvl, to już na koszu się ma starych za sobą :)

właśnie dzisiaj mam zamiar wskoczyć na Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:28, Abi Dalzim napisał:

Chyba Blizzard całkowicie olał Diablo... Liczyłem na nowego patcha jeszcze w wakacje (najpóźniej
w wrześniu), a tu taka lipa...

ani nowego ladera ani patcha - dobrze że wogóle ktoś tam cokolwiek kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 12:57, tosz napisał:

na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?

Najleoiej między 40 a 45 potem taxi kosz i br do 60 albo 70 o br hell :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:28, Abi Dalzim napisał:

Chyba Blizzard całkowicie olał Diablo... Liczyłem na nowego patcha jeszcze w wakacje (najpóźniej
w wrześniu), a tu taka lipa...


No ja też się rozczarowałem.. bo w lipcu sprzedałem konta i postacie z myślą o nowym ladderku a tu nic. I w sumie do tej pory żadna gra nie wciągnęła mnie na dłużej. No GTA SA zrobiłem wszystkie możliwe misje :) Myślałem że sobie wrócę do grania a oni nas wystawili do wiatru, bo teraz zaczynac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 15:15, slfi napisał:

> na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?
Najleoiej między 40 a 45 potem taxi kosz i br do 60 albo 70 o br hell :D

jasne już jestem na koszmarze i mam teraz 46 poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:44, Modest-Vermin napisał:

Świat się zmienia, 6 lat temu singiel Diablo 2 to było coś :) Straciło to na wartości z wielu
korzyści, ułatwień płynących z możliwości grania w sieci oraz przede wszystkim z mentalności
graczy.

A mi D2 w singlu po 3latach nieustannej gry po prostu się znudził, i od 3 lat już nie gram, a neta na razie w domu nie mam. A jak będę miał, to juz będzie D3.
PS - 6 lat temu faktycznie to było COŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 12:57, tosz napisał:

na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?

Tłukłem w tą grę 3 lata i normal zawsze kończyłem około 30lvl, czasami mniej i nigdy nie miałem problemu na nightmare. I była to gra bez przechodzenia jednej lokacji po 10 razy. A co do tego - polecam fragowanie Mefista na koszmarze właśnie - bardzo fajne rzeczy można znaleźdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:34, Azrathel napisał:

> na którym poziomie doświadczenia naszego bohatera można spokojnie skończyć Normal ?

ja, grając na singlu (ech, młody i głupi byłem) normal skończyłem na około 55 lvl - oczywiście
z LoDestruction.
a na BN to nie wiem jak jest - bo jeszcze sobie nie kupiłem oryginała (wcześniej grałem na
pożyczonym od znajoemgo egzemplarzu - żeby nie było, że piracę :))

ciekaw jestem co katowałeś/lokacja/?
PS - mam qmpla, który dograł do 32lvl na DEMIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:28, Abi Dalzim napisał:

Chyba Blizzard całkowicie olał Diablo... Liczyłem na nowego patcha jeszcze w wakacje (najpóźniej
w wrześniu), a tu taka lipa...

Jest na to jedna odpowiedź: WoW /... i ponad 7 milionów kont opłacanych co miesiąc... /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:21, IMPERATOR1990 napisał:

Jak wygląda niezintifikowany troch ??
może ktos dac sceenshota ?


Unikatowy duzy talizman. Zalaczam screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:38, caramondl napisał:

PS - mam qmpla, który dograł do 32lvl na DEMIE !!!!!!!

Ja dobiłem do14 lvl :) potem już w pełną wersje łupałem :D
A co do WOW wszystko ładnie pięknie ale ja już bym wolał zapłacić np za gre 200 zł niż potem co miecha 50 :D
Wole już w gothica 3 pograć niż w wowa diablo też już chyba odsune na dalszy plan, może za pare tygodni znów mi się zachce ( raczej napewno :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować